Helios nebo IVF Clinic Olomouc?

kac22
23. říj 2021

Ahoj holky píšu vám sem trošku na dně, vím, že jsou na tom ivf mámy i hůř ale je mi 35 a snažíme se 5 let o dítě, podle doktoru jsme zdraví, nicméně jsem jednou byla na ivf v heliosu, kde sem zažila šílený Hyperstymulák, otěhotněla jsem, ale bohužel 8 týden potrat . Druhé Ivf jsem prodělala v ivf Clinic a tam nám vyšlo pouze jedno emryo, které nevyšlo.
Chtěla jsem se zeptat vás tu holky zlaté na názory na tyto dvě kliniky a ke které by jste se jako na 3 pokus přiklonily vy ??? Děkuji vám za odpověď

xleni
23. říj 2021

@kac22 my byli v Heliosu. Nedám na nej dopustit. Dopadlo nám miminko na první pokus.

kac22
autor
23. říj 2021

@xleni A měla si hyperstymul??Mě bylo po odběru tak strašně špatně :( a nechali mě odejít domů

xleni
23. říj 2021

@kac22 neměla, ale dostala jsem nějaké injekce jako prevenci.

kac22
autor
23. říj 2021

@xleni Já právě hleděla s jakou mě nechali odejít, já vím že ta péče je tam skvělá jakoby co se týká procedur, ale jak mě nechali odejít s tou šílenou bolestí, kdy sem lezla po 4 :( V ivf Clinic se o mě postarali daleko lépe, ale zase ta informovanost a celkově mi přišlo o něco horší než helios, ale samozřejmě jsou lidi co se povede tam a nebo tam a chválí si ... Takže opravdu nevím …

kvetuska145
24. říj 2021

@kac22 stou druhou klinikou nemam zkusenosti. Ale Helios za me top. Prvni pokus IUI vyšel. Mam dost znamych nebo kamaradek, a taky jim pomohli 🙂 ale ja dala na svou intuici a uklidnila se, ze proste nam doktori pomuzou a bylo to. Nestresevola bych se zbytecne vyberem kliniky. Dej na svou intuici☺️ Tady ti kazdy poradi jenom svou zkusenost, ale abys sis pak nerikala, mela jsem jit tam toto se mi nelibi a vahala. To by bylo spatne a psychika je v tomhle hodně mocna carodejka😬 drzim palce😇🙏🏻🥰