Sanatorium Helios v Brně, máte zkušenost?

petunie28
25. bře 2015

ahoj holky prosim jake mate zkusenosti s heliosem ?uvazuji ze bych tam prestoupila.

michalka83
15. čer 2015

@apolla Houby.To bych do něho neřekla.Byl skvělý,i v těhu se úžasně staral 🙂Právě že jsem nenašla negativní recenze.Ale teď už je to jedno.Přešla jsem v Heliosu k jiné dr.,sice jsem k ženské chodit nechtěla,po špatné zkušenosti s jednou Mudr.ale tato Mudr.se zdá,že bude v pohodě.A ty jezdíš taky do Brna na gyndu?🙂

misula29
15. čer 2015

Holky a nepletete si to Mudr. Šulou? Ten má otřesný recence 😖

michalka83
15. čer 2015

@misula29 Jsem si právě říkala,že na Mudr.Fischera jsem žádné negativní recenze nenašla.Byl fakt supr doktor.Škoda,že odešel.Ale na Mudr.Šulu jsem četla hodně negativních recenzí.

apolla
15. čer 2015

určitě to byl Fischer, psaly jsme si o tom s holkama na maminky.cz. U nás vždycky hrozně spěchal, potřebovali jsme podle něj snad všechny metody, které existují, přestože jsem byla já naprosto v pořádku. Pak jsme přešli do Unicy a zadařilo se napoprvé a asi za poloviční cenu, než po nás chtěl Fischer. A holky na maminkach si pak už vyžádali jen Texla.

m_o
16. čer 2015

Ja u nej byla jednou a problem jsem s nim teda zadny nemela. A odchazet nemusel, jak uz tu padlo, otevrel si vlastni praxi 😜

sismisi
16. čer 2015

V životě jsem neslyšela na MUDr. Fischera něco negativního. Sama za sebe můžu potvrdit, že byl velice lidský, pečlivý, nic nezanedbal, vše vysvětlil .. nestačily by na to řádky ... Všechny holky jsou nešťastné, že skončil v Heliosu a v Brně. Zato Dr. Šula, ten teda stál za to 🤐 A když si někdo stěžoval Dr. Texlovi, a že těch stížností už bylo hodně, bylo to na Dr. Šulu. Koordinátorky se mě ptaly, jestli si náhodou nepřeji nějakého doktora, a byl to Šula, o kterém oni uvnitř moc dobře vědí, jak to s ním je. Sama mi k tomu něco řekla....

michalka83
16. čer 2015

@sismisi Přesně tak.Já jsem byla v šoku,když jsem zjistila,že mudr.Fischer skončil.Chodila jsem k němu.Byl úžasný a jak se o mne staral v těhotenství,tak by se snad ani jiný mudr.nestaral.Škoda. ☹

apolla
16. čer 2015

tak každá máme jiné zkušenosti. Já jsem se díky němu rozhodla jít radši jinam.

evue
16. čer 2015

Sanatorium Helios doporučuji. Já i moje sestra jsme po prvním pokusu otěhotněly. Mají vysokou úspěšnost a to je podle mne nejdůležitější kritérium při rozhodování. Ne peníze ani chování doktorů.

cayene
16. čer 2015

Fischer byl absolutně nejlepší lékař jakého jsem zažila! A negativně o něm slyším mluvit jen Apollu. Nic ve zlém, ale psala jsi, že jsi u něj byla jen jednou a to spěchal, upřímně se mit tomu nechce ani věřit. Chápu negativní zkušenosti se Šulou, ale s Fischerem? Nikde na něj není žádná špatná recenze a já k němu chodila rok a lepšího lékaře nezažila. Jinak odcházet nemusel, otevřel si vlastní ambulanci v Meziříčí. Přemýšlím, že se k němu přihlásím i přes tu dálku.

michalka83
16. čer 2015

@cayene Taky jsem přemýšlela,že k němu budu jezdit až do Meziříčí 🙂 ono to zase taková dálka z Brna není 😉

apolla
16. čer 2015

jak jsem říkala, kdybyste byly i třeba na maminky.cz, tak byste se dočetly stejné názory, jako mám já. Cayene já s ním takovou zkušenost mám. bohužel

michalka83
16. čer 2015

@apolla Nic jsem nenašla.

apolla
16. čer 2015

připadá mi, že se tu na mě začíná pořádat hon. Holky, já jsem ráda, že s ním máte tak dobrou zkušenost a super, že vám pomohl. Já to tak bohužel nemám, co mám jako dělat? Nemůžu ho opěvovat. A michalko83, pokud chceš, napiš na maminkách uživatelkám Veronika1 nebo Luci1, Lucka obzvášť má teď čerstvé zkušenosti s Heliosem, a s Fischerem z dřívějška

cayene
16. čer 2015

Apollo, já taky hledala a nenašla, tedy jen všude naprostou chválu. Ale to je jedno, toto dohadování nemá smysl, já za celý rok neměla jedinou výtku, doktora s tak lidským přístupem jsem nikde jinde nezažila. Ty máš z jedné návštěvy jiný pocit, ok, tvůj názor. Tvůj popis by mi seděl na Šulu, nikoliv Fischera. Pokud mi sem hodíš link nebo zkopíruješ text odjinud ohledně tohoto doktora, tak budu ráda.

m_o
19. čer 2015

@apolla mě by jen zajímalo, v čem jsi s ním měla problém, že po první návštěvě je tak strašnej 😀
já celkově v heliosu neměla s nikým nejmenší problém a otěhotněla jsem na první pokus 🙂

apolla
19. čer 2015

už mě celkem přestává bavit sem přispívat, nemůžu přece za to, že jsme s ním měli špatnou zkušenost, vy ne, otěhotněly jste, přeji vám to. Nebyl prostě milý, třeba neměl dobrý den, nevím, ale já jsem za to opravdu nemohla. Několikrát už se s námi loučil a pak už jsem se radši ani na nic neptala, protože mě nebavilo, když vstal a chtěl nám podat ruku a já jsem seděla a pořád se ptala. Připadala jsem si jako debil a řekla jsem, že tam mě už nikdo neuvidí. Manželovi to taky nebylo příjemné. Odešli jsme do Unicy a první konzultace trvala skoro 2 hodiny a nikdo nás slušně nevyháněl.

papricka3
22. čer 2015

To asi nikdo nedokážeme posoudit. Neberte to špatně,ale někteří klienti mají spousty nejrůznějších otázek, 2h mi přijdou opravdu hodně a asi na to vždycky není čas. Mě přišel Dr.Fišer taky fajn.

apolla
22. čer 2015

pan profesor Malý v Unice si vždy na všechny vyhrazuje minimálně 2 hodiny, protože vše ukazuje jak na fotkách, tak na počítači, jak vše probíhá. Ten přístup byl úplně o něčem jiném.

m_o
22. čer 2015

Na dr. Sulu si par pacientek stezovalo, to jo ale na dr. Fisera jsem taky nic neslysela ✌�✌✌✌✌💋👍👎🙊

papricka3
23. čer 2015

Tak hlavně, že jste našla někoho, kdo vám vyhovuje a pomůže. My s Fišerem problém nemáme. Taky jsem otěhotněla napoprvé a to v 36letech.

tulikiss
23. čer 2015

@apolla nic si z toho tady nedelej, tady kdyz nejdes se stadem tak je to spatne.
Ja v Heliosu byla pred 4 lety u dr. Texla a teda dojem nic moc, strasne spechal hrr hrr a uz od prvni navstevy i kdyz nevedel co nam je a nemeli jsme zadne vysetreni neustale mluvil pouze o IVF. Pak nasledovala behem mesice vysetreni a pak dalsi schuzka, kde ihned mluvil o IVF a po 5 minutach jsem odchazela s lekama na stimulaci. I kdyz jsme chodila na kontrolni UTZ a vedeli ze mam hromadu vajicek nikdo to neresil. Az kdyz probehl transfer zacali tepve resit ze kdyz jsem jich mela 25 tak mi musi pichat injekce proti hyperstimulacnimu syndromu. Takze jsme po transferu musela jeste 5 dni kazdej den jezdit na injekci a i kdyz jsem se nahlasila na recepci nikdy sem necekala min jak 3/4 hodiny. I kdyz jsem se zajimala co muzu cekat tak me nikdo neupozornil na to ze muzu pri zahnizdovani krvacet, takze me neusetrily nervu a soku. Kdyz sem v den testovani volala, ze mam dve carky a kdy mam prijit na krev tak me bylo receno na co krev za dva tydny staci prijit na UTZ. Po dvou tydnech na UTZ mi v ordinaci Texl reknu co tam chci a proc sem prisla na UTZ a kdyz mu rikam ze sem asi tehotna tak se divil ze jako nejsme u sve doktorky a jdu jeste k nim. 😖 Proste jsme od transferu mela pocit ze uz ze me prachy nepumpnou tak je nezajimam. a to jsme tam nechaly vic jak 20 000. Nastesti uz tam nemusim, protoze i pres to ze bez IVF nemuzu ja ani manzel mit deti tak mame naprosto prirozene pocatou holcicku. Kdybych nekdy na umele musela tak vim ze do Heliosu bych uz nesla, ano diky nim mame krasneho chlapecka, ale muj dojem je ze to je tovarna na prachy a navrhujou pouze reseni ze kterych maji nejvic penez a ze by se nekdo zajimal o me tak tenhle pocit jsem nemela.

sismisi
23. čer 2015

@tulikiss Tak co se týká Heliosu a dr. Texla, tak s tebou musím souhlasit, ale na Dr. Fischera nedám dopustit, a proto tam taky už není....

m_o
23. čer 2015

@tulikiss tak ja myslim, ze mas pusu a mohla sis sama rict a rozhodnout se, ze do ivf jit nechces. Nas nikdo do niceho nenutil, sami jsme se rozhodli. Nikdo netvrdi, ze kdyz nejde se stadem, je to spatne 😀 jen tech holek co je nespokojených je tu malo. A situace se nejspis za 4 roky zmenila 😜 ja jsem tehotna a do heliosu normalne dochazim na screening. A kdykoliv jsem neco potrebovala, tak jsem psala mail i o vikendu a vzdycky mi bez problemu odepsali. Takze asi tak. Tim bych to ukoncila, kazdej ma jiny pozadavky a zkusenosti. A hlavni je, ze se nam vsem zadarilo ne 😍

jawuna
24. čer 2015

@tulikiss Určitě se toho změnilo hodně, my jsme měli u Texla i 1,5 hodinové konzultace a i embryoložka a genetička mi věnovaly nadmíru času. Pokud vím, tak injekce proti hyperstimulaci se píchají hned po odběru vajíček, ne až po transferu, aspoň všechny holky, co vím, to tak měly 😒 Když jsem dělala test, šla jsem pak ještě na krev a týden po tom na první ultrazvuk. První dva chtějí u nich, teprve pak tě pošlou k tvýmu doktorovi, takže taky nevím, co to bylo za eror 😉
No ale hlavně že se to povedlo 😉 ...každopádně kromě nějakého čekání, které ale bylo snesitelné, byl přístup naprosto profesionální a hrozně lidský, i když to u nás vypadalo hodně blbě. Teď mám díky Heliosu dvě zdravé děti a nedám na ně dopustit 😎

papricka3
24. čer 2015

Tulikiss, tak to je opravdu zvláštní. Ke mě se Texl vždycky choval hezky a nikdy jsem tam dlouho nečekala. Měla jsem 19 vajíček a taky jsem si píchala Solumedrol,ale to není žádné drama, píchnout vám to mohl jistě i někdo u vás. Tak nevím, jako bychom byly každá v jiném zařízení.

tulikiss
24. čer 2015

@jawuna pokud ja byla vyjimka tak jsem jenom rada..mozna jsem jenom IVF podstoupila v blbou dobu(odber na velikonocni pondeli a transfer 1.5.). no u me prave bohuzel na to dat mi neco na hyperstimulak zapomely, az pri transferu si prave doktor vsiml ze mam hodne nafoukly bricho a ze by to mel resit. 😒

@papricka3 no ale ty sis pichala neco na prevenci, me uz se prave rozjel a proto jsem tam musela chodit. Ja sem rada ze ostatni maji jinou zkusenost, je dobre ze ja byla vyjimka.

jawuna
Autor odpověď smazal
Zobraz