Motivácia v chudnutí

14. apr 2023

Ahojte baby, chcem sa opýtať kto je pre vás najväčšia motivácia v chudnutí po bábätku? Ja veľmi rada slaedujem Tatianu Židekovu ale aj Natália Vegh tá vyzerá úžasne po 2 detičkach. A ako vám ide chudnutie popri dieťatku?

river_song
14. apr 2023

Moja motivacia som ja, proste ja sa brutalne tesim az sa konecne budem môcť obliect podla svojich predstáv a nic mi nikde nebude pretekat, trcat ani odstavat 😂 uz som skoro v cieli, este pár kíl, ale viacmenej uz som spokojna aj takto.. Schudla som cca 14-15kil, este 4 ma cakaju, tie idú najpomalsie..

deti95060810
14. apr 2023

nemám ani potuchy o kom to píšeš, koho to vlastne menuješ... ale vyzerá to ako reklama...
motivácia som ja sama a pekné pohľady mužov na moju postavu...

emmusska
14. apr 2023

Mne staci, ked si pozeram fotky z minulosti a proste mam rada ked vidim zmenu, ze vyzeram lepsie, ze sa moje telo meni a aj to, ze viac vladzem, to je pre mna taka motivacia aby som sa snazila este viac, aby proste som viac toho zvladla.

oli18
14. apr 2023

Ja som z roboty okolo dieťaťa a domácnosti nemala vôbec čas na jedenie. Schudla som raz dva, bola som až vychudnutá. Najlepšie sa chudne, keď človek neje 😒

vieruska34888
14. apr 2023

@oli18 ahoj to mi daj recept na chudnutie ja mam dve deti nestiham sa ani napit vody} ale suchu stravu stuhnem sa nazrat radsej mi treba hladovku drzat na a vnoci idem vipit celu moldavu a chodim na wc curat celu noc

oli18
14. apr 2023

@vieruska34888 sucha horsia, ako varena. Mm teraz chudne, ani neviem, preco, lebo nebol tucny a obmedzil jedlo. Ale je vsetko, aj cokoladu, kolace, v cukrarni zakusok. Ked je uz hladny, zajeda ovocie, jogurt a hlavne cviklu. Ta naplni zaludok a nepribera sa od nej. K tomu chodzou robi 5 -6 km denne. Schudol, ze az mi vadi. Takzej u mm plati "kocur nezer". 😆

diamondsspaces
15. apr 2023

@vieruska34888 nejecte suchu stravu , mam známeho co tak jedol 3 mesiace a dostal zápal žalúdka a alergiu na lepok . Preto sa cítite unavená a vyčerpaná, chýbajú vám bielkovny a zdravé tuky .

vieruska34888
15. apr 2023

@diamondsspaces obcas iba sucha ked nedtiham nekedy iba polievky jem od pondelka idme uz na zdrvau vyzivu

vieruska34888
15. apr 2023

@oli18 ja moc sladke nie ani cipsi nic take ani sladke vody len mylsim. Si ze mammvela tres nestíham