Chudnutie - motivácia žien, ktoré chudnú

adrianka7d
14. feb 2023

Ahojte dievčatá, mam vlastnu skupinu o chudnuti a motivácii, pred dvoma rokmi sa nam krásne darilo chudnúť no uz skupina nieje velmi aktivna a tak som sa rozhodla ju pretriedit a hladam nove zienky ktoré sa snazia schudnúť uz po xty krat, v skupinke sa nic neplati je sukromna cize to vidime iba my, je tam par žien ktoré sa budu navzájom motivovat, ja sama potrebujem schudnúť cca 40 kil a tato skupinka mi naozaj pomahala... Ak mas zaujem napis mi spravu a poslem ti link na skupinu. Jedinou podmienkou je prispievat do skupiny.majte krasny den 🙂

aaadkaaa
14. feb 2023

A akym sposobom chudnete? Ci to je na kazdej?

sili82
14. feb 2023

Ved daj link sem a kto chce, tak sa pripojí.

bluemoon24
14. feb 2023

@adrianka7d zdarma znamena, ze tam ani nenabizis zadne zazracne produkty? (Herbalife, Harmonelo, atd.?)

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@aaadkaaa ano kazda ma svoj styl, jedna menej je druha ide podla kt a tak, ja idem väčšinou podla kt ale niekedy aj intuitívne

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@bluemoon24
Nie nic tam neponukame, je to cisto len o prispevkoch žien ktore pisu napr co jedli, ako sa im darilo ci sa im podarilo niečo zmenit atd.

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@sili82 nechcem ho dat takto verejne, lebo potom sa pripojí vela žien ktore prispievat nebudu... Bolo to tak aj v minulosti, uz nikto nepridával nic tak dnes som napisala prispevok ze idem to preriedit a necham len zeny ktoré maju zaujem, kto ma záujem sa dp skupiny pridat si najde tu minutu a napise mi spravu 🙂

aaadkaaa
14. feb 2023

Tak mi posli pozvanku ;)

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@aaadkaaa ahoj idem ti poslat, vlastné je to o tom ze ak mas problém dodrziavat zdravsie stravovanie sama tak aby si v tom nasla motivaciu, samozrejme je nas tam viac a ak budes potrebovať
s niečím poradiť napis a ked ti viacej s nas odpise tak si s toho urob zaver, vecer pridam prispevok o com vlastne skupina je pre nove clenky a takisto aby ste sa nam predstavili, nase taketo prispevky tam niekde najdete a ked nie kludne sa mozme predsravit aj my aby sme sa všetky poznali, je to skupina o zenach kde sa mozeme vyrozpravat ak niekedy nemame komu a my ta proste podrzime a tak dalej.

prhlavka
14. feb 2023

Tiez by som sa rada pridala,kedze chudnem od leta 🙂

aniele
14. feb 2023

Asi by som to mala skúsiť. Vlani sa mi podarilo dať dolu 10 kg a odvtedy stagnujem. Pritom by sa nejaké to kilo dolu ešte hodilo. Som lajdák, čo sa týka zapisovanie (KT a pod.), partia by ma asi potiahla.

oranzovyvevericnik
14. feb 2023

Ahoj, je to na fb?

missviolet
14. feb 2023

kludne sa mozem pridat, chudnem cca 13 mesiacov, mam dole 26kg, ide to celkom v poho

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@prhlavka ahoj do správy poslem link 💗

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@missviolet ahoj výborne gratulujem pošlem link do správy 💗

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@oranzovyvevericnik ahoj ano je to na fb 🙂

adrianka7d
autor
14. feb 2023

@aniele ahoj tak skus poslem ti link 🙂

luccija
14. feb 2023

@missviolet to je krásne.Cely šatník si vymenila však?🙂

missviolet
14. feb 2023

@luccija popravde tak poriadnejsie to zacalo byt vidno az teraz :D predtym mi oblecenie bolo narvate, potom akurat a az teraz to vyzera, ze mozem ist o dve cisla dole rovno. ale teda nosím stale svoje plandave velke oblecenie :D lebo sa to tak rozbehlo ze este isyo pojdem o nejaké cislo dve dole, tak sa snazim vela neminut 🙂 ale ano, budem kupovat hlavne nohavice a spodne pradlo mensie. este tak 15kg si predstavujem 🙂

lula1010
14. feb 2023

Ahoj, aj ja by som sa chcela pridať 🙂

adrianka7d
autor
15. feb 2023

@lula1010 ahojky píšem ss 😉

mergimar
18. feb 2023

@adrianka7d Ahoj. Tiež by som to s vami rada skúsila.

rachel978
18. feb 2023

@adrianka7d aj ja poprosim pozvanku.
Ja aj sportujem aj beham len to jedlo je stale problém

nikki7
19. feb 2023

@adrianka7d ahoj, poprosím ťa, pošli mi pozvánku 🙏 nutne potrebujem zhodiť 10 kg

alexnina777
19. feb 2023

@adrianka7d ahoj, aj ja poprosim pozvanie do skupuny, ďakujem

julpet
21. feb 2023

Ahoj, aj ja by som sa rada pridať, potrebujem dať dole 30kg, začala som s KT, každá podpora poteší 🙂

adrianka7d
autor
22. feb 2023

Mate všetky spravy 🙂