Motivácia k chudnutiu. Kto sa pridá?

dievcatko_123
20. feb 2013

Tak dievčatá, veľa z Vás sa rozhodlo začať chudnúť. U mňa toto rozhodnutie padlo symbolicky k začiatku roka, tak sa už skoro dva mesiace trápim, ale potrebujem podporu. Za dva roky som sa vypapala o cca 15 kg a pri pohľade do zrkadla som sa rozhodla, že už musím niečo so sebou robiť... Tak baby, ak tiež potrebujete niekoho, kto by Vás podporil, pridajte sa 🙂

renka157
20. feb 2013

ahoj ja som sa tiež vypapkala ale pred 10 rokmi na 114 kg bola som totiž na materskej dovolenke a preto som nemala taky pohyb len pri linke a s detmi na dvore to je malo.Jednoducho som nemala na seba čas. Pridavam sa k tebe a kedy si začala?a čo pre to robiš?

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

Ahoj renka, ja som začala s takým pravidelným cvičením 7.1.2013 ale do toho ma ešte skolila chrípka, tak som s cvičením musela poľaviť. Chcem zmeniť aj stravu a ešte pridať pohyb 🙂 Ja som ten typ človeka, čo diétu držať nikdy nedokáže, preto to týmto smerom ani skúšať nebudem... :D Ty máš nejakú stratégiu??

alka221
20. feb 2013

@dievcatko_123 skus si upravit stravu, ja som tiez upravila, nie je to dlho,iba par dni, brucho uz nemam take nafukle, a ked sa otepli,zacnem behavat..motivacia je pre mna akykolvek uspech a pohlad do zrkadla 😀

@renka157 fiha, tak to si sa dobre vypapkala, ale divim sa,ze na materskej si nemala pohyb? 😕 😕 😕 😕 ale uznavas, ze sama si preto robila malo.. kolko planujes zhodit?

renka157
20. feb 2013

koľko planujem ja som vlastne už zhodila ale........... ☹ ......ted to zastalo a stojim asi 3 roky na jedej vahe a cvičiť?hm nedonutim sa k tomu a k dnešnemu dnu mam 87 a chcem ešte schudnuť tych zvyšnych 7 kil.

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

@alka221, ako si si upravila stravu? Ja sa aj snažím, aj si počítam denný príjem, ale nemám na to nejak čas, alebo sa stále na niečo vyhováram.. Od toho januára sa snažím jesť menej, aj sa mi to darí, a hlavne menej sladkého a viac ovocia a zeleniny a takých tých cereálnych výrobkov jem 🙂

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

@renka157 a ako sa ti podarilo schudnúť na túto váhu??

alka221
20. feb 2013

skus napisat @tereza0442 a pridaj sa do tej temy,kde radi.. najdes tam vsetko co potrebujes..

renka157
20. feb 2013

nič extra len som začala jesť pravidelne a každe 3 hodiny robim totiž na 3 smeny a jedla som aj vtedy ked som nebola hladna a tym padom sa ti toho potom menej zmesti a stiahne sa ti žaludok .Takže každe 3 hodiny a bez obmedzenia či to bol kolač ale len jeden alebo pomaranč a zas od pomaranča čakať 3 hodiny polievka znovu 3 hodiny boli to zo začiatku krute hodiny a počitala som každu minutu kedy už budem jesť ale potom ten vysledok stoji za to a v lete opekačky? normalne slaninu ja som proste jedla uplne všetko len ten čas som dodržiavala a ked mam chuť na niečo a je aj neskoro večer myslim tym 23:00 tak si dam tak isto ale zas to musi byť až po 3 hodinach....skus a som zvedava ....prajem veľa šťastia ...dievčatko123

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

@alka221 ďakujem za tip, napísala som jej, hádam mi poradí 🙂

@renka157 No ja by som najradšej tak nejak, že nejak sa neobmedzovať s ničím, lebo ak by som napr. vynechala sladké, tak je dosť možné, že keď si naši k telke otvoria čokoládu, tak buď zošaliem, alebo zjem 😀 Skúsim tedahlavne tú pravidelnosť zaviesť 🙂

renka157
20. feb 2013

no pri te telke to je veľmi zle ked sa vytiahne čokoladka ...alebo oriešky to je poriadny draždič....u nas to nefungovalo ked niekto chcel tak len tak aby som ja nevidela pretože tiež som nebola hned silna a odolna.....

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

Len u nás mi to budú robiť naschvál 😀

renka157
20. feb 2013

😒 😒

kattrin5
20. feb 2013

Ja som kedysi schudla 20kil🙂 a teraz krasne udrzujem okolo 55-57 a mam pocit pri malej ze za chvilku budem mat 40 kil bo niekedy nestiham na take oriesky alebo lupienky ani pomysliet nieto ich este jest🙂 nikdy som nechapala ako moze zena na materskej pribrat🙂

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

@kattrin5 Joj aj ja by som chcela mať tú tvoju váhu 🙂 A ako sa ti podarilo schudnúť tých 20 kg??

kattrin5
20. feb 2013

@dievcatko_123 uplnou zmenou stravy a cvicenim🙂

dievcatko_123
autor
20. feb 2013

@kattrin5 Cvičiť som začala začiatkom januára, ale s tou stravou mám ešte problémy..

kattrin5
20. feb 2013

@dievcatko_123 a prave ta strava je najdolezitejsia ked nejes dobre a zdravo tak ti je cvicenie zbytocne🙂

zuzka0405
20. feb 2013

Ahojte baby ak môžem pridam sa k Vám. Od pôrodu som mala taktiež problém schudnúť a to už budu skoro 3r nemám ani svoju pôvodnu váhu.Skušala som rôzne rady,recepty,diéty...nakoniec teraz za posledné 2týždne sa mi podarilo zhodiť 5kg a dúfam,že to pôjde ďalej. Jem pravidelne menšie dávky bez obmedzenia stravy ale 3hod spaním nič takže sa nedržim názoru po 17h nemožem.A pijem hlavne čistú vodu namiesto minerálok,malinoviek...Ráno začínam deň pohárom čistej vody,v priebehu dňa a tesne pred spaním taktiež vypijem pohár čistej vody.

jaanulienka
20. feb 2013

Ja som dnes zacala :o). Dufam ze mi to vydrzi co najdlhsie 🙂. Neviem ktory pokus to je ale verim ze uz sa to podari. Dnes to bola ocista len na vode a zihlavovom caji. A musim povedat ze vobec nie som hladna 🙂. Asi mam riadne zasoby 😉. Zmenim len jedalnicek a zakladom bude vyhybat sa sladkemu 😖 . A urcite bude potrebne zvysit prijem tekutin a stravovat sa v 3hod intervale 🙂. A urctite pridam aerobik alebo zumbu. Teoreticky by to slo ale ci to bude aj v praxi tak. Uvidime 🙂

dievcatko_123
autor
21. feb 2013

@zuzka0405 začala si aj cvičiť???

@jaanulienka držíme ti palce 🙂

visage1974
21. feb 2013

Ahojte, ja som zacala od pondelka zatial sa drzim a vecer nezerem to bol moj velky problem ranajkujem a obedujem a uz vecera nie ked mam silny pocit hladu nahradim si to kokteilom, zasyti a redukuje chut na sladke a navaly vlcie hladu.Cítim sa dobre 😵

adriana71
21. feb 2013

ahojte môžem sa pridat? ja tiež chudnem od 7.1 podla mačingovej diety zatial 4kg dole, ale vela predsebou tiež som sa vypasla na 90kg pri malej som ,ma už 4r a konečne sa musim dat do poriadku predtym som mala 58-63kg cvičila aerobik, fitko. malu som mala ako 37r ..tak som všetok čas venovala jej bola dost naročne dieta - vyhovorka .Včera som si pozrela tu rubriku fotky a vysledky tak nejako...bože ako to dokazali tak schudnut musim aj ja. chcem sa donutit cvičit. držim všetkym palce a davam si do leta aspon 70kg?????

bubacikdenka
21. feb 2013

Ahojte ja by som sa tiež chcela k vám pridať.. začala som od pondelka, papám viackrát denne v malých dávkach, o 18 papám posledný krát. Cvičím každý druhý deň. Aj keď rada by som sa podporovala s pár babami/ alebo jednou len prostredníctvom správ, takto je to tiež fajn 🙂 Držím vám/nám palčeky.... 😉

zuzka0405
21. feb 2013

@dievcatko_123 začala zatiaľ len sama doma brušaky,cviky na boky,brucho take klasicke nenabrala som zatial odvahu do posilovne...a keď sa počasie trošku polepší chcem začať behať.

terina25
21. feb 2013

no baby,tak aj ja sa pridávam do klubu.ja som tiež skúšala už viackrát schudnúť,ale nejako sa nedarí.po 1.porode som to skúšala ,keď mala dcéra 8 mesiacov - tú 90 dňovú diétu,ale zistila som,že som zase tehu,takže moje chudnutie skončilo.potom na to nebolo času pri 2 malých deťoch.no a teraz už má dcéra 4 a syn bude mať už 3r.a moja váha je rovnaká ako po 2.porode 😒 začiatkom februára som sa odhodlala,že začnem chudnúť.ale toto moje odhodlanie mi trvalo týždeň 😢 Za ten týždeň som schudla 2kg.ale po tom týždni som už nevládala-keďže som sa snažila nejesť chlieb,rožky a skrátka žiadne pečivo - a vzdala som to.No musím sa nejako prinútiť,pretože v júli nastupujem do práce a takto sa im nemožem ukázať.des a hroza.Ja by som bola rada,keby som schudla aspoň na váhu,kt.som mala pred porodom tj. aspoň 8kg.No,ani tá váha nebola ideálna.Bola by som rada,keby to bolo aj viac 🙂 Ja mám na začiatku vždy takú energiu a potom to upadá a nakoniec sa na to vykašlem.

adriana71
22. feb 2013

ahojte pozrite si tu rubriku chutnutie fotky a vysledky ako tie baby super schudli mna to tak nakoplo, že musim to dokazat pre svoj lepši pocit trocha pomohla aj mačingova dieta, sama zelenina chutne recepty a vody aj 3litre stou mam problem ale musim, dufam že časom sa to upravi a nebudem behat na zachod.ešte sa donutit cvičit.... 🙂

dievcatko_123
autor
22. feb 2013

@adriana71 ja som to kukala, a akoze pred niektorymi klobuk dole.. velky respekt.. Dufam ze o par mesiacov aj ja pridam nejake fotky.. zatial mozem len tie okrúhle 😖

dievcatko_123
autor
22. feb 2013

Baby, nebojte sa, spolu to dáme :D chce to hlavne pevnú vôľu a ochotu urobiť pre to niečo.. ale výsledok bude stáť za to... Treba myslieť pozitívne...

paris3
22. feb 2013

mna nakopol moj muz, kedze som zistila aky je pekny 'vtacik' 😠 neprajem vam taku motivaciu....
tak ma nas*al, ze som sa dala na cvicenie a chudnutie, chodim do fitka s trenerom, upravila som stravu. od zaciatku februara som dala dole 4 kila.... do leta chcem schudnut este 7kg. a fakt sa citim ovela viac fit a sexi, tak to stalo za to 😉
mne inak pomaha, ze som si dala ciel a predstavujem si, ako budem v lete vyzerat 😀 treba hlavne mysliet pozitivne a tvrdo makat 😉

veronika773
22. feb 2013

Ahojte žienky....rada by som sa k vám pridala a ešte radšej by som sa tu s vami navzájom podporovala a motivovala...čo sa týka môjho diétovania mám veeeeľmi bohaté skúsenosti, ktoré vždy stroskotali po maximálne týždni 😔 , kedže sa mi podarilo za 2,5roka, po svadbe, pribrať krásnych 15kg, do toho tehotenstvo, no mám na čom pracovať...teraz ma to opäť pochytilo, lebo pri pohľade na seba v zrkadle a na fotkách mi je všeliak len nie dobre...tretí deň jem striedmejšie, snažím sa obmedziť pečivo, po piatej nejem a večer cvičím-no dnes mám svalovicu, tak som tomu veľmi neublížila...je tu niekto na tom podobne ako ja, že je len na začiatku svojej skrášlovacej púte?