Bábo sa odťahuje od prsníka, tlačí nôžky k brušku. Čo mu je?

samantha185
15. sep 2013

Maminky poradte mi prosim,.. neviem uz co mam robit. Mam 3 tyzdnove babo. Kojim.. Pekne papal, vsetko bolo ok. Vo stvrtok som na obed zjedla dukatove buchticky, vecer dostal koliku..presla, noc bola ok, budil sa mi ako stale, papal normalne. Na druhy den sa vecer kolika zopakovala, bez toho, aby som zjedla nieco co by mu dovtedy vadilo. Ale znova preslo, v noci pekne spinkal, budil sa na kojenie. A od vcera poobedia hroza.. Pri prsniku mi potaha tak 5-10 minut, potom zaspi...Dam ho odgrgnut, a potom zacne plakat, pucit sa.. vystiera rucky aj nozky, potom ich krci.. v brusku pocut ako mu pracujucreva.. Po chvilke opät pyta papat a place.. zase potaha chvilku a zase zacne plakat.. NIekedy pri kojeni sa mi odtahuje od prsnika a tlaci nozky k brusku. Trva to od vcera poobedia doteraz.. V noci pomaly nespal , co sa stale pucil.. Ja uz som zufala, ako mu pomoct... co mu je? :(
Nezjedla som nic nove, okrem tych buchticiek vtedy..

sense
15. sep 2013

@samantha185 boli ho brusko....to co popisujes je priznak koliky...ked kojis pi vela fenikloveho caju , a drobatku mozes pomoct masirovanim bruska v smere hodinovych ruciciek, prikladat nahriatu plienku na brusko, teply kupel, cvicenie z nozickami, potom dalsie moznosti su, kt. by som riesila az ked toto nic nepomoze....kvapky sab simplex, al. espumisan, al. infacol, moznosti je vela ale najprv by osm mu skusila pomoct takto ....a v najkrajnejsom pripade pouzit rektalnu rurku (ale ozaj v najposlednejsom)