Hnačky a kolika

linaa
19. mar 2023

Ahojte kočky pekný deň .
Chcem sa opýtať malý má 3 týždne má problém s kolikami . Hlavne vecer a v noci zriedkavo aj behom dňa .zo začiatku papal mliečko BEBA 1 ha v nemocnici mal hnačky a keď sme došli domov začali mi po ňom zacpy hovienko mal ako kozie bobky neskôr ju mal aj zelenú ☹️.po zmene mlieka na Sunar komplex sa stolica upravila na krémovú a bolo lepšie. Ale potom začali kloliki a mliečko už nebolo vhodne tak lekárka napísala Nutrilon comfort & colics ktorému nechutilo a nechcel mi ho .tak sme prešli na milumil a to dosť pomohlo ale koliki ho trápia stále .užívame probiotiká probiofix ,sabSIMPLEX ale skúšali sme aj Babycalm ,espumisan a nič nepomohlo skôr ešte zhoršilo 🤷.sabSIMPLEX som teraz začala používať znova pre každým jedlom 10kvp a mali začal mať hnačky stretli ste sa stým prosím?je možné že ich má s týchto kvapiek ?malý má 3 týždne a 4600g neviem či som ich nedávala príliš alebo ja už neviem 😔.prosím poraďte mi niečo dobré na koliku lebo už nevládzeme 😢 ďakujem ♥️ ♥️😘

dzulli1980
19. mar 2023

Prepánajána, to koľko už tých mliek za 3 týždne dostal? Veď to sa nesmie takto často meniť, to z toho má to trávenie také, aké má ... čo sa týka probiotík, dávala som dcére Coliprev.
@linaa