Kolika u bábätka

effy777
29. apr 2022

Ahojte,
Synček má už dva mesiace a kolikujeme. Už sme zistili že nám pomáha sabsimplex a biogaia a diéta v mojej strave ( kojim) ale večere sú zaujímavé a to teda že malý toho moc nenaspi keďže sa budí uprostred rána na bolesti.

Nie je to najhoršie ako na začiatku ale zaujímalo by ma kedy vám toto obdobie prešlo respektíve kolika odišla 🙌

riskoh
29. apr 2022

Presne 3 mesiace a prvy den akoby utalo,krasne,usmievave,pokojne babatko,dovtedy sme plakavali non stop cez den,noci boli pokojnejsie

diamond007
29. apr 2022

@effy777 okolo 2.5m sa zlepšilo, niečo po 3m sa vzdialili až odišli

effy777
autor
29. apr 2022

@riskoh malinký bol super jak sme došli z pôrodnice a potom to začalo ale nie je to najhoršie že 24/7 nespí len večer nič moc a cez deň buď to isté alebo skôr cez deň spí. No uvidíme už sa teším keď to odíde a potom prídu zuby za chvíľu 😃

riskoh
29. apr 2022

@effy777 tiež sme to tak mali,prvé 2,3tyzdne super,potom to začalo,zuby u nás boli práveže v pohode,želám veľa trpezlivosti

effy777
autor
29. apr 2022

@riskoh ďakujem, aj to kocikovanie je niekedy sranda keď po 20 min sa zobudí na bruško a to len ideme rýchlo domov. Ale musíme to prečkať. Len ma napadlo či je to ozaj tak že po 3 mesiacoch je potom fajn obdobie ,🤗

ildiko36
29. apr 2022

@effy777 skus pred každým krmenim podávať babycalm 10kv. je to ovela lepsie ako sab simplex a espumisan..a daj k tomu aj probiotika probiofix, obmezi mliecne produkty lebo mliecne bielko moze tiez u babetka vyvolat coliku..ca 2tt trva kym ti vyprcha z tela ked to prestanes jesť