Sťahovanie predkožky

14. máj 2022

Mamičky potrebujem poradiť, včera pediatrička kontrolovala malému predkožku, mal ju ešte tak prichytenú z jednej strany tak mu ju tak silnejšie strhla, malý si to ani nevšimol, dnes všetko v pohode, ma super náladu, aj pri cikaní nie je problém. Pred hodinou som ho kúpala a keď som mu stiahla predkožku na tom mieste kde to mal prichytené má červený fľak - aj na predkožke aj na penise. Takto to má byť? Nedala nám ani žiaden krém ani nič. Tak dosť stresujem či je to začervenanie v poriadku

valdovalda
14. máj 2022

Je to ok, len reakcia, tam kde to drzalo a bolo to silou posunute. To mu odznie same. Pripadne repik na to.

zuzanna33
14. máj 2022

Stále hlavne pri kúpaní sťahovať a aj cikani neviem aký je veľký.Ja mám troch chlapcov takže o tom niečo viem.Je to úplne normálna reakcia začervenanie pokožky bolo to len zalepene a hlavne sťahovanie aj keď by sa mikal možno ho to bude trošku štipat ale treba mu to len vysvetliť a nesmie tam zostať žiadna kozmetika aby sa mu to nezapalilo vždy hlavne z vodou a repík ako bolo spomenuté tam je však na zapáli...