Jak probíhá návštěva v Plagio Praha?

novacka1276
10. črc 2022

Ahoj, nebyl jste někdo v Praze na Proseku v Plagio ohledně deformity hlavičky miminka? Jak to probíhá? Momentálně jsem vyplnila kontaktní formulář co mají na stránkách..
Děkuji 🙂

intonace
10. črc 2022

Ahoj,v prosinci 2020.Při příchodu se nahlásit na recepci. Pak v čekárně vyčkat na vyzvání k měření a skenu hlavičky a pak znovu počkat na lékaře. Lékař vám vysvětlí jak to vypadá a dá doporučení co dál. Všichni velice příjemní a ochotní vysvětlit. Celou dobu jsem byla se synem.

novacka1276
autor
11. črc 2022

@intonace Mě teď odepsali, že mám poslat foto atd.. ale jsem z toho zmatená.. píšou, že mám přinést na vyšetření zprávu od neurologa.. my chodíme jen na fyzioterapii.. a tam podle paní doktorky se to lepší.. ale.me se to prostě nezda.. přijde mi.. a ne jen mě, že má "posunutý" i obličej....
Tak nevím jestli mám chtít po pediatrovi aby mi napsal žádanku na neuro..

alubif
11. črc 2022

Musí mít doporučení od neurologa + rehabilitace aby pojišťovna helmu proplatila. Pokud se chceš objednat, pošli prvně foto z vrchu hlavy, z boku a zezadu, mají formulář na strankach. Oni se vyjádří a objednáji. Při prvním vyšetřením se na nahlasis na recepci, vyšetří vás neurochirurg a laborantka udělá skeny. Pak se vyjádří k vadě a k nošení helmy. Pak bude papírování ohledne proplacení helmy, za to je jakýsi poplatek na místě.

novacka1276
autor
11. črc 2022

@alubif chodíme na fyzioterapii.. ale u neurologa nebyl.. no asi bych to viděla tak, že když bude potřeba tak si helmicku zaplatíme...
Fotky budu posílat dnes.. a za vyšetření a tak se tam něco platí? Je mi jasné, že určitě.. ale když kde o samoplátce tak jak to je.. 🙂

alubif
11. črc 2022

Cena je asi 15000(před třemi roky ) +1500 poplatek za papírování. Já si to teda radši obešla.

novacka1276
autor
11. črc 2022

@alubif jojo, 15k já vím..

intonace
11. črc 2022

@novacka1276 Já žádná vyšetření neměla. Platili jsme za první vyšetření 1500. Ale také jsem šla jako samoplatce. Ty fotky jsem také posílala. Ale třeba to teď už mají jinak. Počkejte co odepíší a uvidíte. Popřípadě bych volala pro vysvětlení

novacka1276
autor
11. črc 2022

@intonace takhle bych to chápala a bylo by to super.. protože si zase myslím, že syn beztak těžkou deformitu, to co proplácí pojišťovna, tak mít nebude..