Pupínky od 4. měsíce. Co myslíte?

marketa20
22. únor 2023

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli někdo má stejné pupínky od 4. Měsíce jako my pořád s tím bojujeme a ani dětská doktorka ani dva kožní doktoři netuší co by to mohlo být teď je malému 10. Měsíců. Nejdříve si mysleli že je to atopický ekzém a pak svrab pak se to zhoršovalo a teď když rostou zuby je to ještě horší. Budu ráda za každou radu

lidija1234
22. únor 2023

@marketa20 chudatko 😢zkušenost nemám ale určitě obehejte klidně i víc doktoru, snad na to brzo přijdou 🙏

marketa20
autor
22. únor 2023

Jsme objednaný na alergologii 23.5. tak uvidíme ale jsme z toho zoufalí

verisek001
22. únor 2023

Připomíná mi to patou nemoc, ale to trvá max. pár týdnů 😏

xxx3d
22. únor 2023

no a dělali vám nějaký rozbor krve, aby vyloučili nemoc?
svědí to, bolí to?
co se změnilo od toho čtvrtého měsíce? příkrmy, mléko...?
přijde mi to jako alergická reakce na něco
mně přijde hlavně zvláštní, že když pediatr ani kožař natož dva, na nic nepřišli, že vás na tu alergo nepostrčili, protože ty objednací doby jsou děsný.

marge_s
22. únor 2023

Ty jo, ja bych to nenechávala. Pokud nemate nekoho kdo vam s tim pomuze - nekolikrat jsem k absolutni spokojenosti vyuzila sluzev stranek “u lekare”. Nabidnou druhy nazor a pak se nam ozvala sestricka, jestli potrebujeme nasmerovat nebo ze nas objedna kam potrebujeme. Lepsi nez sedet do kvetna a koukat na to 🤷🏾‍♂️

marketa20
autor
23. únor 2023

Bohužel nám žádné odběry nedělali vůbec nic pořád nějaký mastičky a fenistil kapičky a ano svědí ho to hlavně na nožičkách a od 5. Měsíce jsme na Sunaru ale myslím si že z toho to mít nemůže to by se osypal hned jak by jsme Sunar dali poprvé. Vysadili jsme jahodovou přesnídávku a meruňkovou prostě všechno co je kyselé je možné že to je třeba tím jak jsem kojila tak jsem si dala čerstvé jahody a nebo meruňkovou buchtu netuším a příkrmy děláme domácí jenom zeleninu kuřecí maso a brambor nebo těstoviny nebo rýži. Teď jsem poprosila doktorku aby mi nechala udělat mastičku s kortikoidy nějaká vazelína to je mazat jednou denně a pomalu mu to začíná zase mizet a ještě máme sirup a probiotika .
A bohužel jsem se ptala jestli nás objednaji dřív ale bohužel mají plno

lentilkah
23. únor 2023

Nejsou to molusky?

marketa20
autor
23. únor 2023

@lentilkah bohužel netuším kde by jsme k nim přišli

lentilkah
23. únor 2023

Nebyli jste na plavani?

helen_h
23. únor 2023

@marketa20 Co kosmetika, nějaký prací prášek??
Manželovi se jednou podobné pupínky udělaly za krkem - za Covidu byl v maturitní komisi a jak museli po každém vše desinfikovat, tak když se pak rukou držel nebo podrbal na krku, udělalo mu to takové pupínky.

helen_h
23. únor 2023

Ale že to má toli a všude... Chudáček, ještě je to takové neklidné, zarudlé, někdy až podebrané, nechápu, že to více neřeší, když už to má půl roku!

lentilkah
23. únor 2023

Pripadne i u pediatra by se to dalo chytit na prebalovaku treba.

ladyhacek
23. únor 2023

Vysadila bych lepek, mléko ( koupila speciální)
A na FB je skupina non toxic a protikvasinkova dieta

marge_s
23. únor 2023

Tak hlavne to vubec nemusi byt alergie, ze

marge_s
23. únor 2023

Ja bych fakt zkusila tu online konzultaci, ty fotky jsou dost dobry - urcite by to bylo k uzitku