Pupínky okolo úst a na bradě

myskaq
16. led 2018

Ahojky, maminky prosim vas o pomoc. Ziji v uk a pece tady je absolutne hrozna. Moje mala (3roky) ma na puse vyrazky/pupinky takove vystouple vypadaji jakoby napustene vodou ma je hlavne kolem pusy s brady ale uz i u vlasku a na krku. Vubec nevim z ceho to muze byt. Ruce myjeme co chvili, hygiena se dodrzuje ale nevim co o je :( uz jsem z toho smutna. Doktork nas pokazde poslou domu ze to je v poradku kdZ to neprenasi ale me ti normalni neprijde :( nema nekdo zkusenost?

jijinka4
16. led 2018

A nemůžou to být neštovice. Podle toho kde se ty pupínky nachází i vzhledu mi to tak přijde

absintka19
16. led 2018

Taky se priklanim k nestovicim? Co krevni obraz? Teplota? Nechutenstvi?

nekiaxy
16. led 2018

Opar to byt nemuze? Mne se delaji v techto mistech...

donia
16. led 2018

Taky me hned napadly nestovice, ty totiz zacinaji hlavne ve vlasove casti. A pupinky jsou jakoby napustene vodou.

zuzkaa1
16. led 2018

Jak dlouho to máte?muzou to byt klidne nestovice ale kdyz pises ze vas pokazde dr pošle domu tak to máte asi delsi dobu ?

myskaq
autor
16. led 2018

@zuzkaa1 ma to prave uz 3 mesic a stale se to nelepsi. nestovice to podle me nebudou :/

lhubajda1
16. led 2018

opar

zuzkaa1
16. led 2018

@myskaq no tak to nestovice nejsou a je to jen na obličeji jo

annasmyckova
16. led 2018

mohly by to být molusky

dzejnany
16. led 2018

já nevím, nemůže to být nemoc hlava,ruce, nohy? to jsme dostali vitamíny a po čase zmizí samo, ale když se nám tohle udělalo na nožičkách, tak to byl něco jako zánět kůže - infekce (některým stoupnou horečky, nebo projeví jinak nějaká viroza, nám se udělali vřídky na koleni a pod koleny - můžou být i jindy na těle) a dostali jsme antibiotika a po nich super.

dancamich
16. led 2018

Co ty molusky? Maji nektere puchyre uprostred propadlinku?

myskaq
autor
17. led 2018

@dancamich asi ano vypada to tak. :/ teda ted si o tom
Ctu a celkem tezke je se toho zbavit :(

myskaq
autor
17. led 2018

@annasmyckova vypada to tak :(

annasmyckova
17. led 2018

verrumal na předpis, ale osobní zkušenost nemám
@myskaq

dancamich
18. led 2018

@annasmyckova Verrumal ne prosim. Hlavne ne na oblicej. Ja jsem jako decko chytila takove male bradavicky na ruce, ktere se tim hnusem potiraly. Smrdi to a chova se to jako pruhledny lak na nehty. Ma se to strhavat. No akorat to delalo strupy a podle me to na oblicej nepatri, protoze by to udelalo jizvy. Dostala jsem tehdy nejake prasky a za dva tydny jsem mela pokoj.

anitram18
18. led 2018

Vypada to jako moluska....k lok.pouziti jsou v CR dostupny InfectoDell a Molusk...ev.lze odstranit i mechanicky lekarem pomoci kyrety nebo pinzety

myskaq
autor
18. led 2018

Jo dekuju holky moc. Ten molusk nastesti lze koupit i tady v uk takzkusim to a nejake prasky na imunitu :/