Vyrážka. Nevíte, co by to mohlo být?

anetavojta
26. dub 2020

Dobrý den, malému se asi před 2 dny objevila na krku a prsou vyrážka. Neměl nic nového. Žádné jídlo, praci prostředek a sprcháč. Nevite co by to mohlo být? Stěžuje je si, že ho to svedi. Dostal fenistil kapky

martt
26. dub 2020

Vypadá to opravdu jako alergická reakce. Mohla by to být klidně i na potravinu na kterou je normalne zvyklí. Mne se treba před dvěma lety objevila alergie na jahody. A to jsem je dřív normálně jedla a nic mi po nich nebylo.

martt
26. dub 2020

Jeste mne napadlo neměl větší množství něčeho kyselého? Citron, kyselé okurky, jahody, pomeranče a podobně? Synovi se to dělá když sní hodně kyselých okurek.

anetavojta
autor
27. dub 2020

@martt Dobrý večer, prave že ani ne. Kyselého neměl určitě nic. Mladší syn alergickou reakci už měl, a ta mu po pár hodinách zmizela. Tady to ale je víc a víc. Zítra jdeme k Dr, tak uvidíme. Děkuji ale 🙂

monca98
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lula86
7. kvě 2020

@anetavojta taky bych řekla alergie na potravinu. U nás byla alergická reakce na borůvky (syn 6m) až druhý den se objevila a trvalo to 5 dní nez to odešlo.

deniz007
21. srp 2020

Dobrý den, asi už týden vnímám, že je něco na mě divného, každé ráno když se vzbudím mám červené fleky po těle, ale každý den jinde, večer pak zmizí. Tyto fleky vypadají jako od komára, svědí, ale i když na to přitlačím, tak i málo bolí.Promazávám to Lipobase, ale každý den tu prostě jsou. Děkuji za odpověď🙂