Krém, mléko nebo sprej – co Vaše miminko v létě nejvíce ocení?

petrakoll
31. kvě 2016

I přes deštivé počasí posledních dní už léto pomalu klepe na dveře. To znamená, že se blíží období dovolených! Ať už budou u moře na jihu nebo na chalupě u babičky, pobyt na sluníčku má v plánu určitě většina z nás. Nesmíme proto zapomínat na důkladnou ochranu sluníčkem. A jak taková ochrana u Vás vypadá? Preferujete opalovací mléko, opalovací krém anebo opalovací sprej pro své miminko? ☺

micaella23
2. čer 2016

Ja jsem zvykla na mleko, jen na nas dospelaky pouzivame sprej 🙂

tria002
2. čer 2016

Malými to je jedno. Je zvyklý na nuchnani, masáže a tak.. Takže, když ho chci namazat, drží jak ovce.
Spis bych mela problém, ze tubu s krémem otevře, mléko taky. Tak jedině sprej, to snad ještě neumí.. 🙂

anthonyp
2. čer 2016

My pouzivame krem, ale spatne se roztira. Syn nepostoji, takze ma vetsinou bile fleky nebo spinave obleceni. Pristi volba bude urcite sprej nebo mleko. Ale vyhodit, nebo nepouzivat krem nebudeme.

iweetka
2. čer 2016

Za nás sprej. Je to pohodlnější 😉

mimar
2. čer 2016

u nés je letos mléko. a dokonce od Vás Seba med 🙂

petrakoll
autor
2. čer 2016

@alyssa.anna Mléko by mělo být spotřebováno do 12 měsíců po otevření, takže ho klidně můžete používat na malou ještě celé léto 🙂

petrakoll
autor
2. čer 2016

@mimar To máme velkou radost! 🙂

petrakoll
autor
2. čer 2016

@ivulivac Určitě! Všechny výrobky baby sebamed jsou vhodné pro děti již od prvního dne 🙂

petrakoll
autor
2. čer 2016

@smallinka Zlatíčka 🙂

smallinka
2. čer 2016

@petrakoll děkuji 🙂 jsou 😵

bzutka
2. čer 2016

opalovací sprej PREFERUJEME

sakalpredator
2. čer 2016

Pouzivame mleko, ale chtela bych vyzkouset opalovaci sprej. Hlavne, aby tto po aplikaci nelepilo

mafeska
3. čer 2016

měla jsem normální opalovací krém (na uvodní fotce první vlevo) a přijde mi takový moc hutný a těžce se rozmazává. Letos to vidím na sprej

nikar
3. čer 2016

Předloni jsem měla mléko a špatně se roztíralo. Minulý rok jsem koupila tedy sprej a spokojenost. Takže letos to bude opět sprej 🙂. My s manželem používáme mléko.

bublask
4. čer 2016

Já jsem před pár dny koupila sprej, jen doufám, že je vhodný i pro měsíční mimčo.. Ale podle nápisu Baby soudím, že ano...

lenkalenulka
5. čer 2016

Ja uz nemam miminka ale na obe dcerky pouzivam.nejcasteji opalovaci mleko spf 50+ a nekdy "jen" spf 30+ snazim se je vzdycky chranit hlavne ksiltovkou nebo klobouckem na hlave , trickem a vetsinu letniho dne jsme schovane ve stinu protoze ja treba poledni slunce nesnesu a co teprve tak male deti ktere se rychle prehreji, takze krem, mleko ci sprej na opalovani jsou uz jen "tresnicka" te ochrany..