Nakupujete potraviny přes internet? Znáte službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
20. říj 2014

Nakupujete potraviny přes internet? Slyšeli jste o službě Potraviny on-line, díky které si můžete svůj rodinný nákup vyřídit přes internet? Vyzkoušeli jste již tuto službu? Jaká byla vaše zkušenost?

iira
27. říj 2014

zatim jsem nevyzkousela, bohuzel jsem slysela hodně negativnich informaci tak mě to v tom brani ....ale casem vyzkousim

marti73
27. říj 2014

@tesco_xenie Jůůůůůůůůů ..tak to jste mi udělala obrovskou radost 😀
Už se moc těším 😀 😀
A děkuji....... 😉
Martina

bebe_84
27. říj 2014

Nakupuju tak už asi 3/4 roku a neměnila bych. 🙂 Nesnášela jsem páteční velké nákupy v přeplněných supermarketech. 😠

jantarka
28. říj 2014

Já bych taky hrozně chtěla nakupovat přes web, ale taky k nám bohužel nemáme závoz :-/

p1983k
28. říj 2014

Je i jiný dodavatel nákupů přes internet než Tesco?Vždy když tam nechtě zavítám třeba že to mám po cestě tak jsem strašně naštvaná,protože je tam šíleně draho a ne takový výběr,když srovnám třeba s Kauflandem nebo Lídlem.

cobaltino
29. říj 2014

Plánuje se rozšíření pokrytí na Jičín? Registrovala jsem se už asi před rokem a pořád nic. Přitom hypermarket tu máme. (Ale kdo by občas s dítětem rád nevyužil dodávky až do domu..)
Děkuju

zuzikakuki
29. říj 2014

Dnes nám dovezli nákup a bylo to vše víc než v naprostém pořádku 🙂 asi už nebudu ztrácet čas na nákupech a budu služby tesco on-line využívat pravidelně 🙂 vše pečlivě zabalené a správně zmrazené nebo zchlazené ... smekám jste profíci 🙂

websteny
29. říj 2014

Super, mám malou dcerku a tak nákupy online hodně využívám, nikdy se mi nestalo, že by mi dovezli šerednou zeleninu nebo ovoce, takže za mě samá chvála 🙂
a to nepíšu jen pro to, že můj přítel tam dělá řidiče ;)

teeerez
30. říj 2014

Tak dnes jsem poprve vyzkousela a spokojenost 🙂 zelenina krasna, vse ok. Jedinne co by nebylo spatne, kdyby o chybejicich a nahrazenych polozkach prislo treba dopredu info mailem... staci i kratce pred dorucenim, aby clovek vedel co presne mu jede + presnou castku

polaks
31. říj 2014

Ja som to skúsila,bolo to fajn,zrovna sme doma niečo prerábali a ja som nemala čas na nákup.Priniesli všetko,trošku ma sklamalo pečivo,rohlíky boli tvrdé,ale ostatné veci boli OK.Čerstvé veci,je asi lepšie kupovať osobne,ale v ostatnom nevidím problém...

mogwaika
31. říj 2014

mě docela mrzí, že u nás není možná platba v hotovosti a vzhledem k obsazenosti doručovacích termínů mi "utekla" akce na pleny a systém nebyl schopný spočítat mi tedy cenu bez akcí...

noelani
31. říj 2014

Kdy bude itesco v Ostravě?? 😅

andelka
31. říj 2014

@noelani prý začátkem příštího roku.

gkol
31. říj 2014

nakupuji ráda přes internet u itesco.cz. Nemáte kupon na dopravné zdarma?

sanchezova
31. říj 2014

Vyuzivam a super.jsem spokojena 🙂

symcca
1. lis 2014

Službu znám, ale nevyužívám a ani nebudu. Potřebuji si vše osahat, přečíst složení. Člověk zabije více času kravinami( např. u PC), takže ta hodina v obchodě je zanedbatelná. 🙂

nikieda
1. lis 2014

Dnes mi přišla první dodávka zboží a SUPER!!! Jsem po operaci, ještě nemám venku ani stehy, takže jít do obchodu pro mě bylo nepředstavitelné. Objednala jsem mléko, kefíry, maso, pečivo, ovoce, zeleninu, mouku, prostě nic lehkého 🙂 Pán mi přinesl nákup až domů!! Prostě luxus. A kupovala jsem jen potraviny, které znám, např. jogurt bílý Hollandia, apod, takže jsem nemusela váhat nad složením výrobků 😉 Já to snad budu využívat, i až budu zdravá 🙂)))

chechtulin
1. lis 2014

Už jsme nakoupili 2x a spokojenost 🙂 Bydlíme mimo Prahu, takže je fajn, že nemusíme do města jenom kvůli nákupu, žádný stres, žádné čekání ve frontě. S pečivem teda menší spokojenost, ale zase na druhou stranu, to je věc, která se dá koupit všude a jen jsme to chtěli vyzkoušet. Jinak maso i ovoce/zelenina super. Jen je nevýhoda (aspoň u Prahy), že se musí plánovat dovoz tak dny dopředu, protože termíny dovozu jsou taky na ty 2 dny dopředu plné.

monivo
1. lis 2014

Já nemám ráda Tesco kamenné (nelíbí se mi prodejny, člověk nakupuje i očima), natož ještě využívat tuto službu...potřebuji si vše kontrolovat - když kupuji jogurty, snažím se kupovat s dostatečně dlouhou trvanlivostí a nejsem zvědavá na to, aby mi přivezli jogurt, kterému končí platnost za dva dny. Pečivo mají drahé...

majka1582010
2. lis 2014

@gkol
@gkol kupon na dopravu zdarma U9LL4E

lenicka1133
2. lis 2014

@symcca tak pokud zrovna nekupuješ něco nového co neznáš není třeba si to pokaždé číst ne???
tahle služba je super vím že kolem 17té příjdu z práce tak si na 6tou objednám dovoz a už nemusím s dětma běhat hodinu po nákupech + cesta autem tam a zpět a 2 h v čudu. v létě to ještě jde ,ale v zimě?? už nikdy nepujdu nakupovat a kor před Vánocema má to výhodu i v tom že děti nevidí všechny ty vánoční blbosti a snad další rok zustanou věřit na Ježíška 🙂))

symcca
2. lis 2014

@lenicka1133 Já to čtu, jednou bylo složení nějaké, podruhé za měsíc už být nemusí. Ale každého věc 🙂

mochenkaa
2. lis 2014

Bohuzel nenakupuju. Sice mame velke tesco cca 1,5km po cyklostezce a male tesco asi 100m od baraku, ale stejne se ty tezke veci musi dotahnout domu. Jenze ve Zline itesco neni. Doufam ze nekdy bude.

ladie
3. lis 2014

@symcca Upřímně? Dokud jsem byla bezdětná, tak bych tuto službu taky zavrhovala. Jakmile jsem doma měla dítě + manžela po úraze a do toho jsem těhotná, tak jsem děkovala bohu, že něco jako iTesco existuje 😉 A využívám pořád. Do Vánoc mě do obchodu nikdo nedostane. Byla jsem v sobotu a lidí jako opic a mám pocit, že už začíná "vánoční" nakupování ve velkém a u toho fakt být nemusím 😝

symcca
3. lis 2014

@ladie Já to nikomu neberu a ani nikoho nepřemlouvám.

ladie
3. lis 2014

@symcca to já taky ne 😉

bublifuk
3. lis 2014

Využívám a jsem naprosto spokojená ! S miminkem naprosto perfektní služba, vše mi donesou až do bytu a to bydlíme ve třetím patře bez výtahu. Nikdy neměli kecy a vždy slušně jednali. A nikdy se mi nestalo že by dovezli snad něco prošlé nebo ošklivou zeleninu! Naopak si myslím že si dávají velkého majzla co dovezou. Za mě naprostá spokojenost 🙂

symcca
3. lis 2014

@ladie 😉

barbara04
3. lis 2014

Využívám a také velká spokojenost - nemusím se rvát mezi davy lidí a řešit hlídání. Miminko do obchodu určitě brát nechci..vždy vše čerstvé, řidiči milí, prostě spokojenost. Nemluvě o tom že se dají lépe hlídat akce a také to co opravdu potřebuju... 🙂

pisisvori
3. lis 2014

@tesco_xenie ještě jsem chtěla připsat, že by bylo fajn, kdyby se dalo k objednávce někam připsat poznámky. Když třeba chci melouna...tak, abych mohla připsat, že jen půlku pokud to jde...nebo, že maso s trvanlivostí méně jak 3 dny nechci....atd. Poznámka na konci mi bylo řečeno, že je jen pro ty co nakup dovezou ne pro ty kdo ho balí....