Celotýždenná súťaž o pobyt podľa vlastného výberu

patricia_trinity
Moderátor
29. led 2018

Zapojte sa do súťaže o zážitkovú dovolenku v hoteloch sieti Trinity Hotels & Resorts podľa štandardov babyfriendly. Doprajte si komfort vybavenia hotelov, kde platí motto „Zábava a zážitky pre deti, oddych a relax pre rodičov“. Spoznajte tri úžasné destinácie na Slovensku a zabávajte sa spolu s nami. U nás si vyberáte hneď dvakrát, lokalitu a termín dovolenky podľa témy, pretože v Trinity zažijete každý týždeň zábavný program pre deti v inej téme počas celého leta.

Svoju výhru môžete využiť v Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier, Hoteli Sitno v srdci Štiavnických vrchov alebo Atrium hoteli vo Vysokých Tatrách.

AKO SÚŤAŽIŤ ?
Stačí poslať vaše tipy a názory k tematickým týždňom v hoteloch siete Trinity Hotels & Resorts – pozrite si letný katalóg Trinity Hotels & Resorts a napíšte nám, ktorý hotel a tému by ste si vybrali Vy.

Letný katalóg pobytov nájdete na: http://www.trinityhotels.sk/pobytovy-balik-letn...

alebo si pozrite stránky našich hotelov: www.hotelsenec.sk / www.hotelsitno.sk / www.atriumhotel.sk

Do súťaže budú zaradené všetky príspevky v podobe komentárov v tomto fóre poslané do 04.02.2018 do 24:00. Meno výhercu uverejníme v pondelok 05.02.2018 a bude kontaktovaný internou poštou.

O ČO HRÁME?
3-dňový Trinity pobyt s polpenziou pre 2 osoby v ktoromkoľvek z Trinity Hotels & Resorts podľa vlastného výberu v hodnote 345,- Eur

Pobyt zahŕňa:
- ubytovanie v komfortnej izbe
- raňajky formou bohatých bufetových stolov
- večere formou lahodných švédskych stolov alebo lahodného 3-chodového menu
- masáž chrbta pre dve osoby,
- fľaša kvalitného vína na izbe,
- bezplatný vstup do hotelových bazénov a wellnes,
- bezplatný vstup do MiniMe detskej herne

Pozn.: platnosť výherného poukazu je až 1 rok od jeho vystavenia!

rottentocore
29. led 2018

Pokud bych si měla vybrat ze 3 resortů byl by to určitě Atrium Hotel High Tatras. Vždy jsem se chtěla do Tater podívat a to v létě. Utéct od ruchů všedního dne do klidu přírody. Navíc co je pro dítě lepší než čerstvý horský vzduch? A jak se dostat zpět do kondice lépe než pořádnou tůrou? Myslím, že i železniční dostupnost je ideální. Pro mě tento resort jasná volba 🙂

qintus
29. led 2018

Uau to je super soutěž a načerpání inspirace na léto, hned bych to brala a vyměnila za tyhle pochmurné dny 🙂. Nabídka tématických týdnů je pestrá. Sama nevím jestli Indiánský týden, pohádkový, čarodějnický.. mám dva malé indiány, takže asi indiánský 🙂. Nejvice se mi zalíbil hotel Sitno, ale z těchto hotelů nevyberete špatně. Dívala jsem se i na víkendovou nabídku, líbí se mi že myslíte na maminky a jejich odpočinek 🙂

cermij
29. led 2018

Tak už jako minule, zase vaše hotely...WAU. kdybychom měli jet samy nebo jen se starší, ikdyž mladší by to možná taky dal, tak určo můj sen se podívat do Tater, takže hotel ATRIUM, to by byl sen..a s menším asi lepší možná ten SENEC 😀 ale upřímně? těžké vybrat, jsou parádní všechny, bohaté vyžití i programy! Myslím, že ať si kdokoliv vybere kterýkoliv, nebude litovat a nebude to špatně. A vaše tématické týdny jsou to super, u vás se opravdu nikdy nikdo nemůže nudit 🙂

veronika_86
29. led 2018

Pěkný den, musím říct, ze se jedná o úžasnou soutěž. Ve všech hotelech je pěkná nabídka tématických týdnů a líbí se mi, že myslíte jak na malé děti, tak na ty velké. Pro moji rodinu bych vybrala hotel Senec a Lady karneval i když je pravda, že nabídka je opravdu rozsáhlá a ve všech hotelech bych si těch témat vybrala hned několik🙂
Děkuji za pěkný tip na dovolenou a pokud nevyhrajeme, určitě budeme uvažovat nad tím, že vás v létě navštívíme 🙂

g_m
29. led 2018

Jééé, za nás určitě Atrium High Tatras - milujeme hory a v Tatrách jsme byli nesčetněkrát, ale ještě jsem tam nevzali naši dcerku, takže spolu s Vašim programem pro děti by naše dovolená byla úplně nejlepší!

beruda
29. led 2018

Hezký nápad 🙂. Pro naši rodinu bych asi vybrala Sitno, myslím, že by se dcerce líbil nejvíc. Za dva měsíce se nám má narodit druhé miminko a jako pozdně letní, nebo podzimní výlet by to bylo dokonalé.

majka20201
29. led 2018

Nabidka všech hotelů je moc lákavá a postupně bych se ráda podívala do všech. Nejvíce mne zaujal hotel Sitno. Je tu krasna nabidka pro menší i větší děti a také i pro dospelaky. Super nápad je letní kino. 😊

tomikkubik
29. led 2018

Vybrala bych hotel Senec, děti by si to určitě užily

ninanela
29. led 2018

Dobrý den,som slovenka byvajuca v ČR,vybrala by som hotel Atrium,tatry mi taaak velmi chybajuuu!!!Dakujem velmi pěkné za sutaz.

micha2105
29. led 2018

Vybrala bych si hotel Atrium, protože milujeme pobyty v Tatrách v létě.

majajaa
29. led 2018

Nikdy jsem na Slovensku nebyla,takze vsechny ty hotely jsou pro me naprosto okouzlujici. Ale kdybych si mela vybrar tak asi Atrium. A pohadkovy tydne jsou naprosto super napad. Pro deti bezkonkurencni.

tb88
29. led 2018

Krásný den, moc vám děkuji za možnost pocítit tu euforii z toho, že si vybírám dovolenou, i když jen virtuálně. 🙂 Nejvíce mě zaujal resort Atrium High Tatras. Letos se nám dovolená bohužel vyhne velkým obloukem, jelikož jsme se rozhodli zvelebovat postupně náš domov. Ale doufám, že někdy v budoucnu jeden z těchto hotelů navštívíme s dětmi a dovolenou si poté zaslouženě užijeme 😉🙂

ejva
29. led 2018

Pěkný den. Vybrat hotel bylo pro mě jednoduché. Určitě by to byl Atrium Hotel High Tatras. Protože to byla naše první dovolená s přítelem 😍. Tatry jsou krásné, ale já jsem nešika a při první túře jsem si zvrtla kotník, tak jsme toho moc neprošli a je na čase to změnit. Teď už i s dcerou 💚! Přítel je na půl roku pryč, tak jako překvapení po návratu domů vybírám, kde bysme společně zajeli a vynahradili si ten půl rok. Takže tato soutěž je o to lákavější. A jelikož nás čeká letos svatba tak by to byla i skvělá aktivní svatební cesta 😉. A kde jinde by se nam tolik líbilo a naši dcerce tak jako u vás, kde myslíte tolik na děti a na jejich zábavu.. z programů, které nabízíte je těžké si vybrat! Po přečtení jsem tedy vybrala Cestujem, cestuješ, cestujeme. Ten mě oslovil hned 😉. Štěstí přeji všem zúčastněným 💚.

cacamila
29. led 2018

Hezký den, parádní soutěž.. Nabídka hotelů je velice pestrá a vybere si opravdu každý. Já osobně bych pro svou rodinu preferovala pobyt v hotelu Senec. Výhru bych jim věnovala jako velké překvapení na léto se spoustou zážitků. Minulý rok jsme se bohužel nikam nedostali a manžel si moc přál poznat okolí Slnečných jezer.

val28
29. led 2018

Hezky den. Zaujal me pobyt v hotelu atrium letni first moment 🙂 Tatry mame s manzelem radi, a kdyby se na nas usmalo stesti a pobyt vyhrali jeli by jsme i s nasi malym synem,spise ale nejaky srpnovy termin 🙂

maaaja12
29. led 2018

Vypadají všechny skvěle. Hledáme zrovna letni dovolenou na konec června nebo začátek července. Ja bych si vybrala hotel Sitno, protože nabízí spoustu dětských atrakcí, které by naše malá slečna určitě ocenila a má i vnitřní bazén, takže v případě špatného počasí je o zábavu také postaráno. Atrium v Tatrách se asi nejvíce hodí pro aktivní zimní dovolenou a hotel v Senci bude určitě také skvělý, v této oblasti jsme byli několikrát a moc se nám tam líbilo.

jeen
29. led 2018

Na tůry v Tatrách jsou děti ještě malé, takže určitě Senec a rozprávkový týden. To by ty naše prcky nadchlo a zabavilo a my si s manželem snad trochu odpočinuli 🙂

andinka97
29. led 2018

Kdyby jsme si mohli vybrat, tak by jsme si vybrali SENEC Lake Resort. Jsou tam fajn sportovni aktivity ale i kulturni 👍 s pritelem jsme na dovolene s polecne jeste nebyly a letos by to bylo fajn prekvapeni uz i pro tu nasi malou cacorku.

lucinecka2007
29. led 2018

Určitě Senec lake resort, už kvůli místu, bezva vyžití pro děti a možnosti masáže pro dospělé. Máme rádi vodu a koupání, takže bychom si to rozhodně užili.

lenbo
29. led 2018

Tak ja by som si vybrala hotel Atrium. A prečo? Obaja s manželom milujeme hory a už sa tešíme, kedy do nich budeme môcť vyraziť aj s novým členom našej rodiny. A kam inam ako do slovenských velehôr.

lenkajan
29. led 2018

Mně osobně by se nej nejvíce líbilo 4 elements day spa v Hotelu Senec. Jelikož mám ale malou holčičku, kterou bych chtěla vzít s sebou, volila bych pobyt pro děti, a to nejraději v Atrium Hotel High Tatras, protože jsme v Tatrách ještě nebyli.

kejt29
29. led 2018

Tak po dlouhe uvaze bychom volili Senec Lake Resort. Do Tater jsme jezdili kazdy rok, nekdy i dvakrat a az deti trosku povyrostou pojedeme zas. Slunecni jezera jsme jeste nenavstivili a zni to taaak krasne 😊

tichackova
29. led 2018

My zrovna pred par dny rezervovali týdenní pobyt v hotelu Sitno 😀 Strasne se těšíme! Takze tedy kdybych mela vybrat, tak urcite Atrium 🙂

lenakal
29. led 2018

Upřímně všechny!Myslíte na děti i na rodiče 😀všechny programy jsou nabité,takže si každý něco najde pro sebe...Pokud mám vybrat jen jeden,tak je to Atrium Hotel High Tatras a jen kvůli tomu,že je v Tatrách...ty jsou nádherné 😀

caboonek
29. led 2018

Už jsme na tyto hotely koukali posledně a zaujal nás hotel Sitno. Určitě se tam vydáme na prodloužený víkend😉

lostakova
29. led 2018

Všechny hotely vypadají skvěle a jsou v top lokalitách. To je pak těžké rozhodování 🙂
Jako dítě jsem jednou byla ve Vysokých Tatrách a nadchlo mě to tam. Do dnes přírodu a túry miluju. Manžel je podobného ražení a děti se pokoušíme vést stejným směrem. Atrium Hotel High Tatras mě tedy velmi láká, přestože s malými dětmi by byl vhodnější Hotel Senec.

petra_pf
29. led 2018

Máme malé holky, takže to chce něco méně náročného a nabídka Hotel Senec je TOP!

patricia_trinity
autorModerátor
29. led 2018

@tb88 výmenu dovolenky za práce na dome veľmi dobre poznáme o to viac potom poteší najbližší výjazd za oddychom, tak snáď aspoň takto virtuálne počas Dny s Trinity poposielame dosť inšpirácií – príspevok o pobyt zaraďujeme do losovania rovnako, v prípade výhry sa vieme dohodnúť na termíne pobytu aj s platnosťou využitia neskôr🙂

dzogobela
29. led 2018

V hotelu Senec jsme meli 2014 teambuilding a hotel se mi moc libil. Rada bych tam jela znovu a lepe poznala vsechny moznosti, ktere nabizi 🙂
Ale zaroven miluji Tatry 😀 takze tezke rozhodovani ☹

patricia_trinity
autorModerátor
29. led 2018

@majka20201 @caboonek @majka20201 - Väčšinový záujem o Tatry a Senec sme čakali, o to viac nás teší, že medzi známejšími lokalitami vás zaujalo aj Sitno – hotel v srdci Štiavnických vrchov, krásne okolie výlety, blízkosť nádhernej historickej Banskej Štiavnice a hlavne areál, ktorý doslova nemusíte opustiť počas celej dovolenky 😊 ....držíme palce v súťaži!