Dětský oční lékař v Brně. Nevíte o někom?

slupicka
23. zář 2019

Dobrý den, poradíte, prosím, nějakého dobrého dětského očního lékaře v Brně pro skoro čtyřletou, která bude pravděpodobně potřebovat brýle? Děkuji. Jana

similenka
23. zář 2019

@slupicka co dětská nemocnice?

margriet
23. zář 2019

Pokud jde o změření dioptrií a s tím související vyšetření, nebála bych se obrátit na optometristu (např. Optika Richter). Jsou v tomto ohledu kolikrát šikovnější než lékaři. Pokud je potřeba i něco dalšího, tak oční v Bílém domě.

heliante
25. zář 2019

MUDr. Lenka Danielová na poliklinice v Kohoutovicích, jen nevím, jestli bere nové pacienty. Jsou tam teda dlouhé objednací lhůty, ale paní doktorka je skvělá. Milá, pečlivá... Ordinuje pro děti i dospělé. Jo a pokud byste tam šli, doporučuji si vzít něco na zabavení, čekárna je na chodbě a jsou tam jen stolky a židličky.

bobinecka01
25. zář 2019

Ja doporucuju pani doktorku Pellarovou na poliklonice Zahradnikova. Chodi tam cela moje rodina. Me se osobne moc libi.

slupicka
autor
25. zář 2019

@similenka o té vím, ale spíš jsem chtěla od maminek doporučení na někoho konkrétního...

slupicka
autor
25. zář 2019

@margriet Děkuji moc za reakci, optometrista už očička právě změřil a teď doporučuje návštěvu očního lékaře...

slupicka
autor
25. zář 2019

@heliante Moc děkuji za reakci, paní doktorku mi doporučila i jedna známá, ale bohužel má, jak jste tu psala, šestiměsíční objednací dobu a to mi teď připadne až moc dlouho...

slupicka
autor
25. zář 2019

@bobinecka01 Děkuji moc za Vaši reakci, paní doktorku mi doporučila i moje kamarádka a já k ní dcerku už objednala.

petrasik
Autor odpověď smazal
Zobraz