Syn má zvýšenú teplotu po MMR očkovaní

smajluska
9. okt 2021

Maminky chcela som sa opýtať koľko dní mali Vaše deti zvýšenú teplotu po MMR očkovaní? Môj syn už má 3 dni teplotu do 38,5 C. Môže to trvať aj dlhšie tá teplota?

mima1
9. okt 2021

Nas ma 5den. Sice len 38 no znizujem dva krat za den. Dnes prve rano co vstal a nema teplotu.

smajluska
autor
9. okt 2021

@mima1 Moj bol ockovany 29.9. v stredu. A tyzden po ockovani zacali teploty 38 C - 38,5 C. Aj ja mu davam od teploty Nurofen kazdych 6-8 hodin podla potreby. Aspon mu znizim teplotu na 37 C. Inak je v pohode, beha, hra sa. Dufam teda, ze uz po vikende teploty ustupia.

mima1
9. okt 2021

Nas bol v utorok 28.9 a teplota prisla v nedelu vecer. Dnes uz je od rana celkom ok. Ale inak cez den bol ok behal hral sa. Akurat moc nejedol cely tyzden. Tiez som davala nurofen

smajluska
autor
9. okt 2021

@mima1 A kolko Nurofenu davate? Najnizsiu davku 2,5 ml alebo davate vyssiu davku? Vraj sa moze podla kg dietata vypocitat. 11 kg dieta moze vraj 5 ml sirupu Nurofen 3 x denne. Ale ja mu davam len 2,5 ml. Bojim sa, aby som to neprehnala 🤷‍♀️ Takze Vy uz v pohode? To som rada 🙂

mima1
9. okt 2021

Davala som 2,5ml v pripade sa da kombinovat s panadolom. Drzim palce nech to prejde. Dnes uznemal vobec teplotu

smajluska
autor
10. okt 2021

@mima1 Syn už včera večer nemal teplotu. Ráno ešte trochu zvýšená teplota bola, ale už lieky od teploty nedávam. Všetko dobré prajem 🙂

mima1
10. okt 2021

Tak super 😉