Teploty po MMR

little_honeybee
2. aug 2018

Ahojte maminky, ako dlho mali vase deticky teploty po ockovani MMR ? Kolko dni to trvalo a amy bol priebeh ? Dakujem

little_honeybee
autor
2. aug 2018

*aky

bucko555
2. aug 2018

@little_honeybee my sme nemali vôbec tak neporadim ale tak nežiaduce môžu byť až dva týždne čo som sa pýtala dr

little_honeybee
autor
2. aug 2018

@bucko555 ano my sme akurat skoro dva tyzdne po a mame teplotku. Ja len ze kolko to teva aj ked je to isto individualne :-/

bucko555
2. aug 2018

@little_honeybee podľa mňa 24 hodin

little_honeybee
autor
2. aug 2018

@bucko555 dufam dakujem

zuzana76
2. aug 2018

Asi tri dni mal teplotu, ale my v kratšom intervale po zaockovani

adinka66
2. aug 2018

Ahoj,mala bola očkovaná predvcerom a v noci hneď teplota 38,ďalsia noc 39,5,dost sa bojím čo bude ďalej.

little_honeybee
autor
3. aug 2018

@zuzana76 po ostatnych sme mali teplotu na druhy den, len pri tomto az o tyzden. Teploty presli a bol pokoj?

little_honeybee
autor
3. aug 2018

@adinka66 ajoj, tak ste na tom podobne..... nechodite von ze? Ked vnutri sa mi zda este horsie ako vonka, najma rano a vecer.

kika831
3. aug 2018

@little_honeybee nam doktorka vravela, ze teploty ak vobec budu tak az o 7-10 dni. Radsej by som zavolala doktorke bo po mmr by nemali byt teplotky po 2 dnoch.

little_honeybee
autor
3. aug 2018

@kika831 nepochopili sme sa. My sme vyse tyzdna po ockovani a az teraz sa objavili. (Tak ako to pri mmr byva). Mna zaujimaju skusenosti, kolko teploty trvali... 😔

adinka66
4. aug 2018

@kika831 máš pravdu,teplotu nemame z očkovania,ale z virozy,ktorú sme bohuzial pravdepodobne chytili v deň ockovania:'(

adinka66
4. aug 2018

@little_honeybee my sme do očkovania chytili bohuzial virozu,takže teploty máme z toho:'( uvidim či bude este reakcia na očkovanie za pár dní.

little_honeybee
autor
4. aug 2018

@adinka66 skore uzdravenie zelam :-*

miricici
4. aug 2018

@little_honeybee moja dcerka mala po mmr dosť škaredú reakciu tak po cca 10-tich dňoch.Teploty až do 39 a tiež to bolo takto v auguste,horúco bolo,aj som ľutovala potom že som ju nechala takto v lete očkovať...a mala aj jemný výsyp,akoby také mierne osýpky,teploty trvali asi 3 dni,ale presne sa už nepamätám

little_honeybee
autor
4. aug 2018

@miricici dakujem za info. Na ten vysyp ste nieco davali? Aj my mame zopar "bodiek" ale neskriabe si

miricici
5. aug 2018

@little_honeybee nič som na to nedávala,iba na teplotu som dávala lieky,nám u Dr.aj povedali že môže mať taký jemný výsyp pri očkovaní ale potom nakoniec mi tvrdila že to nie je z očkovania ale som presvedčená že bolo,držím palce nech Vám to rýchlo prejde,je to trápenie v týchto horúčavách 😞

little_honeybee
autor
5. aug 2018

@miricici dakujeme :-*