Bolest při sexu, když mám menstruaci. Máte zkušenost?

andyvestecka
9. pro 2022

Ahojte holky hlásím se o pomoc.. vzdy to bývalo bez problému z ničeho nic tak 3mesice dozadu mě při sexu (kdyz je menzes)zacal bolet extrémně podbrisek ..normálně mě při menstruaci bolí bricho ale tohle je taková divná bolest jak kdyby mě uvnitr něco bilo a na pohmat mě to bricho taky bolí …ale vzdy jen tak 3-4dny pak už sex být muze..(menstruaci mám 7dni) byla jsem mimuly mesic na na gynde a prohlidka proběhla bez problému(zatím jsem to gynekolozce nerekla protože jsem myslela ze to prejde další mesic)…..poslední dva měsíce je to stale takze si ke gynekolozce zajdu a reknu ji to…tak jsem se chtela zeptat ještě dříve než tam pujdu jestli jste to některá někdy měla , nebo nevite co by to mohlo být?😕😕dekuji za zprávy

escapelle
9. pro 2022

Když mě bude bolet břicho při sexu když mám menstruaci a jindy ne,nebudu mít sex při menstruaci respektive tedy aspoň ty první 3-4dny. Logické,nebo ne?🤷‍♀️

sorboni30
9. pro 2022

@andyvestecka tak při ms mě bolí břicho tak, že jsem ráda, že vůbec chodím.. ne tak sexovat. Poslední dny už to není tak hrozné.. Takže nechápu dotaz 🤭😃 Ano při ms bolí břicho, uvnitř total všude vše.. takže tě to bude bolet i při sexu.. 👍 Jinak jeden měsíc může být jiný než další.. nelze plánovat. Telot si samo řekne

andyvestecka
autor
9. pro 2022

@sorboni30 dekuji za slušnou odpověď..dříve jsem to tak neměla tak jsem se bala ze je něco špatně s mym tělem 😊

martt
9. pro 2022

@andyvestecka Tak já nemůžu mít sex den před menstruaci a pak celou menstruaci( i kdyz pri menstruaci jsem sex nikdy nemela), protoze mne pak nesnesitelně bolí břicho, že nemůžu ani chodit. Tenkrát jsem to řešila s gynekologem a ten říkal, že se to některým ženám stává, když prichazi a pak je menstruace tak je ve vnitr vše hodně citlive. Takže jediná ráda nemít sex před a pri menstruaci.

gracinka7
9. pro 2022

@andyvestecka jsi v tom období prostě víc citlivá. Když tě to bolí, tak to nedělej ne? Problém vyřešen.

cherie24
10. pro 2022

Vážně má někdo sex při menstruaci? Fujtabl 😀 Však to pak musí být jak po masakru motorovou pilou ne? 🤨