Mykóza. Jak se jí zbavit?

26. zář 2022

Ahojky, holky, ženy potřebuji poradit a nevím jak z toho ven a jak se toho zbavit.
S přítelem teď budeme spolu 3 roky no poslední rok neřešíme nic jiného než pořád vracejí se mykózu.
Samozřejmě jsem to s doktorkou řešila ale žádná mast ani tableta to zatím nevyřešila tak aby se mi to už nevrátilo. Bohužel přítel to má taky a 90% to vždycky jeden z nás chytne od toho druhého a to v době kdy ani jeden nemá žádný ,,problém". Nyní přítel půjde už na urologii a bude to řešit i on ale přece jen mě zajímalo jestli některá z vás nemá nějaký typy nebo rady co na to použít atd.
Ještě chci podotknout umývám se každý den a přítel taky oba dva nosíme bavlněné spodní prádlo.

marketanovakova14
26. zář 2022

Měli jste i celkovou léčbu a dělali vám kultivaci? Neřešili jsme to tedy tak dlouho jako vy, ale taky nás to potrápilo. Sama jsem si zaváděla clotrimazol, to na dlouho nepomohlo. Tak pak na základě kultivace jsme dostali oba s manželem měli tablety na polykání - antibiotika a potom antimykotika a k tomu mast a čípky, bylo to téměř na 3 týdny léků. A to pomohlo. Plus doporučuju omezit sladké a po vyléčení preventivně zavádět gynimun a užívat i v tabletách. Držím palce 😊

marketanovakova14
26. zář 2022

Manžel na urologii nebyl, léčbu mu předepsala moje gynekoložka na základě mých stěrů.

autor
27. zář 2022

@marketanovakova14 moje gynekologožka chce aby ho viděl odborník není totiž furt jasný jestli je to ode mě nebo od něj.