Zase ta mykóza. Co vám pomohlo?

sim244
6. zář 2022

Ahoj holky,

Přicházim s tématem, které je probírané pořád. Prosím, mykozy mě trápí celý život, furt dokola užívám tablety a mastičky, už je to otravné. Nechci to brát co dva měsíce. Chlapa teď nemám, takže to spouštěč není.

Je něco, co je volně dostupné a pomohlo vám to? Cokoliv beru, opravdu.

Nosím jen bavlněné prádlo, sladké nejím, skoro nesladím. Pomozte.

Děkuji za odpovědi.

bibaugust
6. zář 2022

Ahoj
taky jsem takto dlouho trpěla. Pak mě napadlo jestli nemůže mít vliv holení, no a světe div se, od od doby co jsem začala používat jednorázovky (skutečně jednorázově) tak problém zmizel, tak popřemýšlej jestli tady nemůže být zakopaný pes. Jinak existují celkem přírodní čípky Acidosalus jako prevence.

jjasmina
6. zář 2022

@bibaugust ty jo tak to opravdu zkusim

jjasmina
6. zář 2022

Jinak mě bohužel krátkodobě vždy pomůže výplach

sim244
autor
6. zář 2022

@bibaugust skutečně? Tak to nakoupim teda a vyzkoušim. Je pravda, že žiletku nijak nedezifinkuješ.

sim244
autor
6. zář 2022

Zkusila jsem koupit ještě probiotika. Údajně při dlouhodobém užívání se to zlepší, tak zkusim

bibaugust
7. zář 2022

@sim244
přesně tak, a vlhké a teplé prostředí koupelny je ideální prostor pro množení kvasinek a plísní....problém může být samozřejmě i jinde, ale vyzkoušej a uvidíš
jinak v začátcích to jde občas podchytit kokosovým olejem (promažeš zevnitř i zvenku je to bezpečné a 100% přírodní a ještě budeš hezky vonět :D )