Mykóza zas a znova. Co používáte?

sim244
4. srp 2022

Zdravím,
co používáte na mykózy? Canesten a obdobné mi pomáhá ale vrací se to.

Vyléčim to, ale jak je vedro a hned je to zpět.
Od chlapa to mít nemohu.

Ráda bych něco jiného než dokola tyto krémy, poradíte prosím?

beruska97
4. srp 2022

@sim244 používáte po tom probiotika? Mně se to vracelo taky pořád dokud jsem nezačala hned na to používat i nějaká probiotika lokálně, třeba Gynimum

vladienka
4. srp 2022

Obmedzit sladke a mne velmi pomohlo umyvat spodok s Cannaderm Intime

martinkamn
4. srp 2022

@sim244 co takhle zkusit autovakcinu

martt
4. srp 2022

@sim244 Pokud to máte opakovaně, tak zkusit protikvasinkovou dietu a nasadit tinkuturu z lichoresnice. Nosit jen bavlněné prádlo a mne ještě pomohlo používat antibakterialni mýdlo na intimní partie od Dr.Maxe. Ale nevím jak se primo jmenuje.

trzks22
4. srp 2022

Také sem mela velmi casto, pak sem použila tyto globule a měla jsem klid. Když jsem šla třeba do bazénu tak sem si vždy preventivně večer jednu dala. V noci spát nejlépe bez kalhotek. Gynekolog mi vždy říkal, necha to tam volně "dýchat" když má žena pořád kalhotky atd kord v techto vedrech, pak se to tam zapařuje a vznikají mykozy. A myju se jen intimním mýdlem lactacyd, ten je na to taky super.

krisstina93
4. srp 2022

Dietu držíš? Vynechat cukry (včetně třeba sladkého ovoce a pečiva), dávat si hodně zakysanych výrobků, nasadit probiotika. Nepoužívat na mytí chemii, nosit balvnene prádlo a udělané třeba sukně, ať vetras a nezaparujes se.

levandule_k
4. srp 2022

Používám mýdlo na intimní hygienu. Vyřadit plísňové sýry. Nasadit probiotika. Na výtok pomáhá i čaj z řebříčku https://www.bylinkyprovsechny.cz/byliny-kere-st...

kamce
4. srp 2022

Nemam zkusenost, ale ted zkoumam predporodni naparky a zahledla jsem nekde info, ze je to super i normalne prave na mykozy 😊

ivetkafek18
4. srp 2022

Ja mam porad zapal nebo mykozu a hodne jsem brala i vaginalni antibiotika. Od ty doby co nechodim po cizich lidech na toaletu mam klid. Zensky jsou prasata a ne vsechny se mijou. Doma zachod dezinfikuju po navstevach vzdycky a snazim se nechodit na verejne toalety. Po case jsem vypozorovala kdyz od nekoho prijdu domu a je mi neco nebo ne. Ted mam taky mykozu a zacinajuci zapal, protoze jsem byla na toaletu u sve nehtarky. Ocividne tam taky lezou prasata. Jinak mam od ty doby oc davam pozir absolutnej klid a nic mi neni