Neznášanlivosť hormonov?

nina8888
3. kvě 2016

Dobrý den potrebovala by som vediet ci sa tu niekto stretol s niecim podobnym.
Snazime sa o miminko a mam problemy s cyklom tak som fasovala clostybegyt a ovitrelle to boli 2 cykli potom som dostala gynprodyl a ten som dneska mala dobrat ale nedala som to zakaždým ked mam nejaku takuto "úžasnú" liečbu alebo hormonalnu pomoc sa vyskytne v rovnakej dobe to je okolo 20dna cyklu nejaka viroza zvracanie hnačky silne nevolnosti tvrajuce par dni alebo aj tyzden. Potom odoznejú akoby nic je to uz divne ze sa to stane len ked mam neejake hormony na clostybegyt som mala horzne reakcie akne neskutočné a obrovske krče po ovitrelle som zvracala tyzden nekontrolovatelne a druhy cyklus som preisotou po ovitrele prezvracala a prehnačkovala 4 dni a potom pokracovali nevolnosti do prichodu ms a tetarz po gynprodyle som bola predavkovana asi lebo som mala tak silne zavrate a nevolnosti nahle že som nepočula nevidela bola som ako na kolotoči je to normalne ma to stym nejaky suvis? začinam si mysliet ze proste druhe dieta nemam mat ked sa mi toto deje alebo sa niekto stretol s niečim podobným ?
dakujem za prečitanie a odpovede

lucyyyyy22
5. kvě 2016

Ahojky, ja jsem taky dostala gynprodyl a mota se mi po nem hlava. Vubec nevim, jestli ho doberu. Pripadam si po nem lehce sjeta. Beru rano a vecer.

nina8888
autor
5. kvě 2016

@lucyyyyy22 ahoj no ja som si dala rano a večer a bola to katastrofa musela som znizit davku a davat iba vecer lebo sa mi nie že motala hlava jaa som nebola schopna stat na nohach ani zaostrit na jednu vec uplne jak keby som vypila litre vodky... no ale ked si to davam na vecer tak som iba pomotana teraz som 52dc vcera som si dala poslednu tabletu navecer tak čakam kedy priide ms.... a potom na imunologii horm profil a uvidime co bude

lucyyyyy22
5. kvě 2016

Az tak to mas.. Ja jsem si dala dnes rano po druhe a uz to bylo lepsi, tak uvidim zitra. Snad to bude lepsi. My se snazime o druhe dite. Prvni nam slo hned a druhe si dava na cas.

nina8888
autor
6. kvě 2016

@lucyyyyy22 ooprava mala som 25dc a nie 52.. no taky se snazime o druhe prve se povedlo sice taky bez menzesu 2 mes som nemala menzes a ostala som tehotna maly zazrak... ale druhe si dava na čas priroda je mocna čarodejka...