Fertiprona, máte nějaké zkušenosti?

cherry_cola5
30. lis 2015

Ahojky 🙂 chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s tímto doplňkem stravy pro snažící se a těhotné ? 🙂 díky

21klara21
31. říj 2016

Já jsem slyšela, že hodně těchto doplňků stravy obsahuje více vitaminů, než kolik žena skutečně potřebuje, a to pak může tělo naopak zatěžovat, nebo při těhotenství vést k tomu, že se ti pak narodí malý obřík🙂. Já teď beru Ogestan, který je vhodný jak pro období před početím, tak po celou dobu těhotenství a kojení, a obsahuje jen takové vitamíny, které skutečně potřebuješ, tak mi jeho užívání přijde jednodušší. Snad se taky zadaří!

beruska1889
2. lis 2016

Ahoj holky, právě přemýšlím, že jak mi dojde Inofolic že objednám Fertipronu, přeci jen Nosifol a Inofolic už užívám skoro 2 roky a je to mazec na finance, tak bych uvítala tuto levnější variantu, tak se chci zeptat k ní už bych nemusela brát Listovku? Beru Femibion a taky není zrovna levný a někde jsem četla, že Fertiprona už obsahuje naštěpěnou listovku, tak jak to tedy je? víte to někdo? díky moc

butterfly88
5. lis 2016

@beruska1889 Ahoj, ano Fertiprona už obsahuje naštěpenou kys. listovou. Já ji beru právě kvůli tomu, že je tam toho v ní víc než jen inositol. ;)

beruska1889
6. lis 2016

@butterfly88 super! moc děkuji za odpověď, už jsem ani nedoufala, že mi někdo písne... takže je to jasný, jak mi dojde Inofolic, objednám Fertipronu a uvidím.... paráda, že to budu mít všechno v jednom.... 😉 a jak dlouho už ji užíváš? 😉

domkour
9. lis 2016

Ahoj holky, vím že je to ted mimo téma,, já jsem fetripronu taky pila... a jsem ted ve 12-tém týdnu 😀 takže super. Akorát jsme přešla ne femibion a mám tu jedno celé nerozbalené balení. Neměl by někdo zájem?

cotanka
10. lis 2016

@domkour Ahoj, ak máš ešte jedno balenie, vzala by som si ho 😉 Za vyskúšanie nič nedám 🙂) samozrejme gratulujem!🤗

kecafon
16. lis 2016

Jak už tu někdo zmínil,tak i já se přidávámk Ogestanu,který jsem užívala při kojení a byl skvělý,nebylo hrozné ho polykat,stačilo ho brát jednou denně,cenově dostupný,objednávala jsem si ho přes net,jinak bych si ho stejně většinou musela objednávat do vybrané lékárny.
Doporučila mi ho tehdy moje doktorka z gyndy a ted ho doporučuju dál já 😉
Za velkou výhodu právě beru,že obsahuje pouze to,co je nutné a nic navíc,co tělo nepotřebuje,na rozdíl od jiných jako je Femibion,Mamavit adál.Ted ho bere kamarádka a říkala,že je opět v akci,což je super 🙂
Kdybych byla někdy zase těhotná,určitě jdu do něj,bere se i v těhu,dokonce i před ním.

kardol
21. pro 2016

@kecafon Já jsem Ogestan brala právě před otěhotněním, především kvůli listovce, která je při plánování těhu vhodná doplňovat. Jeho složení je vážně plus, nechtěla jsem do sebe cpát zbytečně miliardu vitamínů, které ve výsledku tělo zatěžují. Takhle jedna pilulka a vím, že mám vše co s mimčem potřebujeme 🙂 Kromě listovky je tam jód, omega 3 mastné kyseliny, vitamíny D a E. Jsem ve čtvrtém měsíci a s Ogestan pravděpodobně vytrvám až do kojení.

kecafon
22. pro 2016

👍😉

nakocka
8. dub 2017

Fertipronu mi doporučil gynekolog právě na otěhotnění. Má ještě lepší složení a je nejlevnější.

ebh
8. dub 2017

Může se Fertiprona užívat společně s gynexem???

beruska1889
8. dub 2017

@ebh já myslím že jo, jsou to dva různé preparáty které si ani nejsou podobné 😉 a já taky užívala gynex a Inofolic což je podobné Fertiproně... Jinak ta Fertiprona je asi vážně top... Včera mi ji pochválila i doktorka v CAR ptala se jestli užívám listovku, řekla jsem jí že beru Fertipronu a ona na to že je to dokonce nadstandard 😉 😀

verinikki
8. dub 2017

Fertipronu jsem měla, zafungovala skvěle, brala jsem i teď první dva měsíce. Jinak teď jsem na čisté listovce a pak plánuju taky Ogestan🙂

ebh
8. dub 2017

@beruska1889 tak to jsi mi udělala radost! A jak si to měla s dávkováním? Gynex už beru měsíc 3x denně 6 kapek, hodinu po jídle, Fertipronu chci brát 2x denně,ale nevím,jestli po nebo přrd jídlem? A myslíš,že mi to pomůže na ovulaci? Dr. má podezření,že ji vůbec nemám.

beruska1889
8. dub 2017

@ebh gynex jsem brala 2x denně 7 kapek, v práci to bylo nešikovné takže jen ráno a večer a fungovalo to dokonale, ty kapky jsou zázrak a zachránily mi cyklus po vysazení HA díky nim jsem se vyhnula vyvolávačkám a pěkně se mi zpravidelnil 🙂 ty doporučuju kde je problém, jedna moje kamarádka díky nim otěhotněla hned první měsíc a to už měla žádanku do IVF centra, protože se jim dlouho nedařilo... Akorát se mi zdá že ten gynex se má brát ráno nalačno... Fertipronu beru taky 2x denně a ráno teda před jídlem a večer normálně po večeři ale u ní je to myslím jedno 😉 Fertiprona je přímo na ovulaci a na kvalitnější vajíčka takže určitě s ovulací pomoct může, mně ji doporučil původně můj gynekolog a i teď ji chválila doktorka v CAR takže budu pokračovat dokud se mimčo nepovede a pak možná taky protože obsahuje všechny vitamíny co jsou v těhotenství potřeba 🙂 jo a mojí švagrové ji doporučil taky nějaký její gynekolog který je vyhlášená špička v oboru tady u nás 😉

ebh
8. dub 2017

@beruska1889 To je bezvadné, já jsem po vysazení HA půl roku, a cyklus mám většinou 32-36 dní,což je dost, tak doufám, že by Gynex mohl pomoci..a v mém případě tu Feripronu roznodně potřebuji..tak jsem ráda,že se dá oboje, akorát se mi nezdá...ty si vezmeš na lačno Gynex, hned na to Feripronu, a pak snídani???

beruska1889
8. dub 2017

@ebh tak mě ms nechtěla chodit vůbec ☹ a když jsem byla 45DC tak jsem se naštvala, objednala gynex a 2 dny na to se ms konečně rozjela... Brala jsem ho dřív, vybrala jsem asi 3 balení a teď už mám cyklus dobrý, takže ho neberu 🙂 teď už mám jen Fertipronu, dřív jsem to dělala tak, že jsem si nalačno dala gynex, šla chystat snídani a tak a po půl hodině si dala snídani a před odchodem do práce ten Inofolic (Fertipronu) ...Ale jak jsem psala u té Fertiprony je jedno jestli je to před a nebo po jídle,však mrkni do příbalového letáku 😉

ebh
8. dub 2017

@beruska1889 jojo,děkuji, tak dám na tebe, a uvidíme,jak to všechno bude pokračovat, tak ti přeju,ať se brzo dočkáte. Jak dlouho se už snažíte?

beruska1889
8. dub 2017

@ebh děkuju moc, nápodobně 🙂 nikomu nepřeju čekání na prcka, někdy se to zdá fakt nekonečné... My už se snažíme 3.rok ☹

ebh
9. dub 2017

@beruska1889 Teda, tak to mě opravdu mrzí...a já tu fňukám po půl roce..drž se! Neboj, ono to miminko si nás brzy najde! 😊💖🌈

beruska1889
9. dub 2017

@ebh no co se dá dělat, někdo má tu cestu holt delší, to je život a nic se s tim stejně nenadělá... Děkuji moc, věřím že už nebudem čekat moc dlouho 😉 letos už to snad konečně vyjde 🙂

ebh
9. dub 2017

@beruska1889 také si to myslím, rok 2017 je plodným rokem 😉🌈

beruska1889
9. dub 2017

@ebh Slyším to všude už od ledna, tak snad to tak bude i u nás 😉 ❤ 😘

anonim123
10. dub 2017

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, kamarádka mi doporučila femibion máte nějakou zkušenost? S přítelem se snažíme rok o mimi ale nějak se nám nedaří :(

anonim123
10. dub 2017

@anonim123 ještě bych chtěla doplnit užívala jsem Nosifol a nepomáhal k tomu pila čaj s kyseliny listové a stále nic :(

beruska1889
10. dub 2017

@anonim123 Ahojky, femibion je fajn, užívala jsem ho chvíli taky, je super že je tam už ta listovka naštěpená 🙂 až najdu // zas se k němu vrátím 😉 a gynex kapky jsi nezkusila? Na ty čtu taky samou chválu, i mně hodně pomohly po vysazení HA a mojí kamarádce pomohly k mimču, taky se jim dlouho nedařilo a už měla žádanku do IVF centra, tak jsem jí poradila tohle a hned první měsíc užívání se jim mimčo povedlo... 🙂

anonim123
10. dub 2017

@beruska1889 Moc děkuji a Nn kapky gynex jsem nezkusila tak zkusím první ty kapky tak snad se nám to konečně povede 🙂 A ještě bych se chtěla zeptat dnes jsem si měřila BT a mám 37,5°C je to normální?

beruska1889
10. dub 2017

@anonim123 jednou se to povede určitě 😉 jo každá má tu bazální teplotu jinou, takže je to možné 🙂 jestli míváš spíše vyšší teploty... Kolik jsi DPO?

anonim123
10. dub 2017

@beruska1889 menstruaci mam dostat 24.4.2017 ci-li Po menstruaci mam 11 dni(minuli mesic jsem ji dostala 24.3 a skončila mi 29.3)

beruska1889
10. dub 2017

@anonim123 takže ovulace ještě nebyla? Takhle vyšší teploty bývají právě až po ovulaci