Gel na podporu početí. Máte zkušenost?

bobinka989
10. led 2023

Zdravím všechny snažilky.

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo nějakou zkušenost s gely na podporu početí. S partnerem se snažíme cca rok o prcka a zatím se stále nedaří. Už začínám být trochu nervozní. Máme vyzkoušené vitamíny, macu, gynex (ten mi rozhodil cyklus celkem dost) Hormonální profil mám v pořádku, ms vždy pravidelná jak hodinky, ovulace taky probíhá. Vím že příroda je příroda a moc se tomu poručit nedá, ale chtěla bych jít tomu trošičku naproti. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost a radu 🙂

gbp
10. led 2023

@bobinka989 u nas nic 🤷🏼‍♀️ ale myslim, ze mi pomohl inofolic

jjasmina
10. led 2023

@bobinka989 kolikrát je to spíš v hlavě vs stres

nicoleluan
10. led 2023

@gbp jak dlouho jste ten Inofolic brala? Já ho tento cyklus nasadila

gbp
10. led 2023

@nicoleluan 3 mesice a pak se povedlo 👍 2x ☺️

nicoleluan
10. led 2023

@gbp paráda 🤩🤩 tak snaaaaad nám to taky vyjde🍀

kapecko22
11. led 2023

Zadarilo se az po Nosifolu (ale nevim, zda to s tim ma souvislost)... Po skoro 2 letech.

makovice88
11. led 2023

Nam se podarily obe deti pouze s gelem. A to mam jen jeden vejcovod. 😅

hasara33
11. led 2023

@bobinka989 na nijak zásadně nepomohl 🤷‍♀️ nám pomohly až vitamíny (vitamín E, maca, kotvičník, selzink). 😊
Jinak, když ty si v pořádku, chtělo by to nechat vyšetřit partnera, pokud ještě nebyl. 😉

vall85
12. led 2023

Gel na podporu početí jsem taky vyzkoušela a povedlo se na poprvé.

martikbertik
12. led 2023

Prosím, opravdu takové věci fungují?? Slyším poprvé. Snažíme se o miminko už 16m 😟😟 podle Dr jsem ok. Taky už jsem zkusila kde co...

nellinka123
12. led 2023

Používali jsme ho myslím 1/2 roku a nic 🤷🏻‍♀️
Tu ovulaci máš zjištěnou jak? Já totiž loni začala opět docházet do Caru, horm.profil ukázkový a i přes to nebylo 3 měs na utz žádné vajíčko.
Já třeba doporučuji Drmek, Macu, Kotvičník. Mně loni pomohl asi Gynex, Drmek a velká změna životního stylu.

hasara33
12. led 2023

@martikbertik za mě moc ne, ale určitě je to individuální 😉 za mě pomáhají vitamíny 🙂 jinak spermiogram máte taky udělaný?

janik90
12. led 2023

@nellinka123 mám stejnou zkušenost, pomohli nám až injekce na vyvolání ovulace, nějaké podpůrné hormonální léky

veronicka89
12. led 2023

Jsem uz s tim trochu trapna ale nemas nahodou silnou ms ?