Zkušenost s homeopatiky na podporu početí

magicka89
21. kvě 2018

Ahoj holky, chci se zeptat...s manželem jsme se snažili o miminko cca 7 měs. a nic, pak jsme změnila práci a dali jsme si pauzu. Teď opět druhý měsíc snažení, teplota již na 36.7, test negativ, takže jsem to dopoledne obrečela. Pijeme Macu, jíme kotvičník, máme gel na podporu početí, já kontryhel a maliník. Očividně nám to je houby platné. Mám ohromný strach z procesu inseminace atd., proto se chci zeptat, zda některá nemáte zkušenost s homeopatiky?
Děkuji moc

priefi
21. kvě 2018

@magicka89 zkus gynex 😉 hodne holek to chvali 😉

thalia
21. kvě 2018

@magicka89 podle čeho myslíš, že je to houby platné? Ono to chvíli trvá, než se tělo srovná, než všechny ty látky zapůsobí a vy se celkem nesnažíte ani ten rok, co se udává jako taková normální doba pro početí, u vás navíc ani ne v kuse. Ovulaci máš? Pokud ano, můžete zkusit spermio, jestli je chlap taky ok. A pokud ano, tak holt jen zkoušet trefit ten správný čas. Na inseminaci bych zatím nespěchala. A neříká to někdo, kdo uspěl na první dobrou. První jsme dělali 6 let a druhé dva roky 🙂.

magicka89
autor
22. kvě 2018

@thalia děkuji. Spermio je v normálu, ovulaci mám...jsme oba v pořádku, chce to asi jenom trpělivost...někdy to na člověka dolehne

thalia
23. kvě 2018

@magicka89 chápu, občas je to těžké. Kdybych ti mohla doporučit, možná bych naopak zkusila vše vysadit, třeba na půl roku, obzvlášť pokud máte testy ok. Je mi jasné, že to je nejhorší rada 🙂, ale na druhou stranu je to taky varianta. Co já tedy ještě doporučuju, je prstíková metoda (po sexu prstem natlačit sperma do čípku a následně mít orgasmus), pomáhala mi na psychiku 🙂, že prostě dělám maximum pro úspěch.

normalnimatka
23. kvě 2018

zkus spíš gynex, drmek...

magicka89
autor
24. kvě 2018

@thalia
@normalnimatka Holčičky dobrali jsme kotvičník...necháme si Macu, já jí strašně věřím a budu brát gynex, dnes si pro ně jdu...věřím Mace a těm čajíkům, včera jsem to dostala a bolest břicha jsem poprvé zvládla bez prášku na bolest, jen s kontryhelem a macou. Najednou je mi psychicky dobře, včera jsme si dali s manželem dobrou večeři a dnes plánujeme a objednáváme ubytka na našem tripu, tak snad to pomůže od urputného myšlení na miminko, které k nám určo jednou přijde 🙂 nebo mu pomůžeme 🙂

magicka89
autor
24. kvě 2018

@thalia jinak prstíkova metoda...zkoušela jsem to teď asi dvakrát...když ležím nedosáhnu si tam, takže jsem to zkusila, když jsem byla na záchodě...no uvidíme 🙂