Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
29. lis 2017

@svaska
@fanunka no to teda doufám že snažení stačilo. Více jsem prostě z toho prostě nevymackla s mým pracovním nasazením 😁😁musí to stačit 😍

fanunka
30. lis 2017

@janickazabicka 🙂 to jsem na to zvědavá 🙂

janickazabicka
30. lis 2017

@fanunka hi hi to já taky. Dnes takhle 😀😍

fanunka
30. lis 2017

@janickazabicka a jak mas dlouhy cyklus?

janickazabicka
1. pro 2017

Holky myslíte že to ta aplikace počítá správně? Měla jsem za to že by to už měla přepočítat? Ale stále se drží na 29.11. Ze byla ovu. To pevni zda divné.
@fanunka prosím tě kolem 30dc - 33dc dnes jsem 22 dc

fanunka
1. pro 2017

@janickazabicka já bych řekla že ovulka byla 28.

janickazabicka
1. pro 2017

@fanunka no ale proč se mi to teda už nepřepocita jsem z toho jelen 😂😂 teploty mám stále vyšší 🤐

suzzikk
1. pro 2017

@janickazabicka Ty jsi dneska měla pokles ? Mě to vždycky vypočítala správně 🤔

fanunka
1. pro 2017

@suzzikk
@janickazabicka mě to tenhle program taky počítal vždycky dobře... tak ještě vydrž a uvidíš jestli se to nepřepočítá

svaska
1. pro 2017

@janickazabicka Já bych řekla ovulace 27. Ale ať to přepočítá nebo ne z toho grafu si to vysleduješ sama plus tam mas ovu test takže v klidu a ver svému tělu. Program je jen program 🙂

fanunka
1. pro 2017

@svaska
@janickazabicka kdyby byla 27 tak neplatí pravidlo 3vyšší než 6 předchozích nižších

janickazabicka
1. pro 2017

@fanunka
@svaska
@suzzikk
No tak se nechám překvapit 😂😂😂 jen jsem myslela že se o víkendu vyspím ale takhle se budu muset probudit. 😁

fanunka
1. pro 2017

@janickazabicka 🙂 jj staci na pul oka ;)

svaska
1. pro 2017

@fanunka tak je to takové pravidlo, ale vis jak to je teorie versus praxe. Ten graf je taky pěkně napínavej 🙂

janickazabicka
2. pro 2017

Holky pěkné dopoledne. Myslím že vám dnes pěkně zamotam hlavu a chci vysvětlení??? Já jsem z toho jelen. Takový graf jsem nikdy neměla. 😱😱😱 proč pořád klesáme sakra 😂😂

svaska
2. pro 2017

@janickazabicka no protože mas rozkakany ten graf ale pomalu to půjde nahoru ty kopce 😀

janickazabicka
2. pro 2017

@svaska jak to myslíš? Rozkakany 😂 vždyť v době po ovu by to mělo jít jen nahoru ne? Zkoušela jsem tam už teď dávat jen vyšší teploty a až 8.12. My to přepočítalo že ovu bude teprve teď 4.12. Tak to nechápu

suzzikk
2. pro 2017

@janickazabicka nezkoušela sis i ovu test ? 🤔

suzzikk
2. pro 2017

@janickazabicka A jak dlouhý máš cyklus ?

bera28
2. pro 2017

@janickazabicka to může být anovulační. Ne každý cyklus musí být s ovulací. Netrápila bych se tím.

janickazabicka
2. pro 2017

@suzzikk bohužel žádný už nemám.
@suzzikk kolem 30 dnů až 33. Ale taky jsem měla i 46 😂😂
@bera28 doufám že nebyl Anovulacni

suzzikk
2. pro 2017

@janickazabicka Protože zatím to vypadá že ještě nebyla,ale když to máš nepravidelně tak třeba teprve ještě bude 🙂 Já ji taky jednou měla až 28DC 🙂

janickazabicka
2. pro 2017

@suzzikk jenže ovu test byl pozitivní už. Takže proto to nechápu. A když je pozitivní tak by se to mělo blížit k ovu. No uvidíme. 😁

suzzikk
2. pro 2017

@janickazabicka ahaaa 🤔 tak to je záhada :D

janickazabicka
2. pro 2017

@suzzikk ten první silný zelený proužek byl pozitivní Ovu test

svaska
2. pro 2017

@janickazabicka je to hodně nahoru-dolů (u mne tedy běžné 🙂) ale důležité je ze to jde pořád nahoru. Škoda že kdy kde co se u tech grafu vidí az zpětne

fanunka
3. pro 2017

@janickazabicka teda ty nam davas s temi tvymi teplotami 🙂 fakt to mas zahadne

janickazabicka
3. pro 2017

@fanunka tož to ti dneska ještě přidám.
Letím dnes nahoru expres rychlosti 😂😂😂

fanunka
3. pro 2017

@janickazabicka to neniii mozne tohle 🙂

janickazabicka
3. pro 2017

@fanunka 😂😂😂 taky si říkám že je to hodně zajímavé 😂😂