Je možno otěhotnět?

jitka399
4. srp 2021

Ahoj holky, mám dotaz, zda se někomu povedlo. V květnu jsem měla MS normálně. Brala jsem antikoncepci a tu vysadila. V červnu se dostavila MS jak měla. Již jsem nezačala další platicko a byla bez. Nicméně 10.7.jsem měla dostat MS a nic, byl slabší duch na TT, další již negativní. Tak jsem to nějak neřešila, měla jsem nechráněny styk, ovulaci jsem nezjišťovala. 30.7.se dostavila MS po 20 dnech. Je možné, že mezi tím, když 14 dní před ms jsem měla nechráněny styk otěhotnět? Povedlo se někomu, děkuji

nikjean
4. srp 2021

Pakliže máš nechráněný pohlavní styk, samozřejmě otěhotnět můžeš, ale viděla bych to spíš na rozházené hormony po HA. Mě trvalo rok, než se mi cykly srovnaly.

jitka399
autor
4. srp 2021

@nikjean děkuji za odpověď. Právě mi šlo o to, po té antikoncepci. Zda je možné, když jsem přestala. Neboť vím, že u některých to trvá, než se to srovná.

nikjean
4. srp 2021

@jitka399 Tak otěhotnět můžeš i během užívání HA - žádná antikoncepce není 100% 😅 - takže ano, je to možné.

jaja01k
4. srp 2021

@jitka399 Tak možné to je, ale viděla bych to jako málo pravděpodobné, když jsi měla MS. Udělej si těhotenský test, ten už by měl případné těhotenství prokázat.

jitka399
autor
5. srp 2021

@jaja01k to souhlasím. Ale já měla i MS při dceři 😁. 3 měsíce celou dobu. Jinak myslím, že na test je ještě brzy. No uvidíme. Ale přikláním se spíše, že bohužel se nezadařilo.