Metoda Ludmily Mojžíšové, pomohla někomu k početí?

marketa1218
30. lis 2018

Ahoj,

příští týden začínám s fyzioterapeutkou cvičit L. Mojžíšovou. Nemám to vůbec přes gynekologa, zařídila jsem si to sama, ale na tom nesejde. Zajímalo by mě, jestli některé z vás její cviky pomohly k početí? A jak dlouho a jak často jste cvičily?

Moc děkuji!

klaarusa
30. lis 2018

Mám za sebou zamlkly a samovolny potrat. Pak jsem si také našla fyzioterapeutku, a začala cvičit. Cvičila jsem cviky každý den, fyzio jsem měla 2x týdne. Za cca 4mesice jsem otěhotněla znovu a miminko donosila. Zda to bylo díky tomu nedokážu říct. Každopádně proč to nezkusit.

marketa1218
autor
30. lis 2018

@klaarusa Díky, určitě to zkusím. Už alespoň pro tu psychickou podporu.

klaarusa
30. lis 2018

@marketa1218 ještě jsem k tomu přidala jógu a bazén. Zkrátka hlavu zaměstnala i něčím jiným než jen sněním o mininku. A to jsem měla psychiku hodne nalomenou. Držím palečky. 😊

petulejan
30. lis 2018

Já Teda byla u fiziotetapeutky kvůli mrtveni ruky,udělala se mnou pár cviku,mezi to vložila i něco od p.Mojzisove a tak do měsíce se mám zadarilo. Asie to byla náhoda,nevím,ale do té doby pomalu rok zbytečné snahy.

milyeli
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketa1218
autor
30. lis 2018

@milyeli já děkuji a moc gratuluji k miminku, hlavně ať už je všechno v pořádku.

jednaholkaa
30. lis 2018

Jestli to chapu dobre, tak jsou hlavne dulezite ty mobilizace kostrce, cviceni jako doplnek. Ja jsem byla u fizioterapeuta, ten me vysetril a udelal mobilizaci kostrce. Rikal, ze Mojzisovou k tomu cvicit nemusim (ja - asi je to individualni). Dva mesice na to jsem otehotnela..Samozrejme tezko rict jestli kvuli tomu, ale predtim jsme se snazili cca rok. To panevni dno jsem mela podle jeho slov hodne stazene..i ta mobilizace dost bolela.

marketa1218
autor
30. lis 2018

@jednaholkaa Mobilizaci kostrče neznám, ale já potřebuji právě posílit i to pánevní dno. No, uvidíme co mi poví

jednaholkaa
30. lis 2018

Mobilizace kostrce je prave to nejdulezitejsi na mojzisove.. napred narovnat a pak posilovat. Bez ty mobilizace je to cviceni asi zbytecny..

hope09
1. pro 2018

@marketa1218
@jednaholkaa
Jenom k té mobilizaci.. Je důležitá, ale správně by se mělo nejdřív začít cvičit a pak teprve provést mobilizaci. Hrozí totiž, že když svaly nejsou posílené, tak mobilizivanou kostrč neudrží a ta se vrátí zase zpátky. Pak se zbytečně musí provádět znova. U mě byla také potřeba, ale díky cvičení se během 1-2 měsíců srovnala sama.

marketa1218
autor
2. pro 2018

@hope09 díky, já vím s jistotou, že svaly posílené nemám, proto chci nejprve začít tím cvičením 🙂

ivetka1986
16. únor 2019

Ahojky můžu vás poprosit o stránku kde najdu cvičení p. Mojzisove? Děkuji

dailla
14. říj 2021

@marketa1218 Ahoj, po x letem snazeni jsem zasla na mobilizaci kostrce - metoda mojzisova v Praze a jeste ten samy mesic jsem otehotnela. Povazuji to za zazrak, a stale jsem v soku, vzhledem k memu veku (40let) a nizkemu amh (z 0,51 po mobilizaci mi namerili 0,94!), jsem presvedcena, ze je to prave diky teto uzasne metode! Vsem preji hodne stesti!