Otěhotnění po zamlklém těhotenství (revizi)

aklunka
5. kvě 2016

Ahojky, holky, jsem tady nová a ráda bych Vás poprosila o radu....v srpnu loňského roku jsem prodělala revizi po zamlklém těhotenství v 10tt. O miminko jsme se začali snažit před půl rokem, ale zatím se nám to moc nedaří. Prvně jsem otěhotněla téměř hned....začínám z toho být celkem nervozní...všude jen slyším..."nesmíš na to myslet", ale každá která je v podobné situaci ví, že to zkrátka nejde. Snažím se, aby to nebyl středobod mého života, abych na to každý den nemyslela, ale nějak se mi to nedaří. Hlavou mně samozřejmě proběhla myšlenka, že se mohlo při revizi něco pokazit a teď už to nepůjde nikdy....každopádně jsem začala s měřením BT. První měsíc byl ukázkový, krásná křivka, ale teď jsem z toho lehce zmatená. Myslíte, že by se mohlo jednat o anoovulační cyklus?....mohli by jste mi prosím, prosím poradit...budu moc ráda za Vaše rady a názory......PŘEDEM VÁM MOC DĚKUJI.....

miisak
5. kvě 2016

Ahoj, s ovulačním cyklem ti neporadím, ale chci tě povzbudit. Prvně jsem prodělala ZP+ revizi v červnu 2014 ve 14tt, pak jsme se snažili rok, následoval další ZP+ revize v červnu 2015 ve 12tt pár dní před svatbou, pak v září 2015 SP v 8tt a to už jsem si říkala, že se to spíš zhoršuje...ale hned další měsíc po SP jsem zase otěhotněla a už jsem ve 28tt! Z vlastní zkušenosti i od ostatních vím, že například po vysazení HA jde otěhotnění téměř hned, jak tělo rychle nastartuje vlastní hormony, ale pak už to není tak rychle...Držím palce.

andysek2512
5. kvě 2016

@aklunka ahojky, já bych hlavně přestala řešit nějakou ovulaci apod🙂)... Četla jsem jednou názor od dr že když ženská chce otěhotnět tak určitě ne s menstruačním kalendářem v ruce a řešit kdy je a není ovulace....vím že půl roku je dlouhá doba, ale na otěhotnění je vlastně půl roku doba krátká.... Dej tomu čas a fakt zkus přestat řešit nějakou ovulaci apod... Také mám za sebou revizi, my se snažili hned po první MS s tím že stejně neotehotnim tak rychle a ani jsem s tím nepočítala a bum nějak se stalo a otěhotněla jsem a teď už mám skoro 2 mesicniho chlapecká.... Ale mám kamarádku co se snažili rok a teprve po roce otěhotněla.... Ale dej tomu ještě čas, případně se domluvit s gyne čím třeba pomoc🙂))) držím palecky ať máš na testiku brzy // :-*

lilie16
5. kvě 2016

@aklunka Me se stalo to same..jsem dva roky po revizi, po trech IUI a porad se nedari..drzim palce 🙂