Ovitrelle. Zkušenosti?

kacenka0705
25. čer 2020

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat na injekci Ovitrelle. Jestli s ní má někdo zkušenosti. Zdá otěhotněla. Měl nějaké příznaky předtím než testoval? Cca třeba po týdnu od aplikace? Cokoliv 😉

kmarie81
25. čer 2020

Mě píchli 2x a dvakrát sem otěhotněla (v unoru mimoděložní po IUI a ted sem 5+3 na utrazvuk jdu 2.7.) jestli mi bylo něco z ovitrille nevim, beru k tomu vždycky ještě utrogestan a hlavně ted to bylo před odběrem vajíček při IVF a po něm mi fakt nebylo moc dobře, ale za to nemůže ovitrille, ale ten zákrok sám + narostlý vaječníky

iwet91
25. čer 2020

@kacenka0705 tak ovitrell je na prasknuti vajíčka , aby k ovu opravdu došlo. Měla jsem ho 3x tusim a nic 😉

natysnovec
25. čer 2020

@kacenka0705 mela sem ho jednou a hned ba poprve se podarilo🥰🥰🥰a ted tu vedle me to vajicko haca😍😍😍

petulkadodo
25. čer 2020

Měla jsem ho celkem třikrát. U posledního úspěšného pokusu asi týden od aplikace nepříjemné píchání v oblasti levého vejcovodu. 13 dní od aplikace pozitivní test 🙂

kacenka0705
autor
25. čer 2020

Holky děkuji za info jste úžasné. Já totiž píchala minulý týden v utery a snažení bylo druhý den ve stredu. A teď tak od pondělí mě boly podbřišek a tak divně píchá na obou stranách. Kolegyně v práci mi furt říká že to vyšlo urco ale já právě nevím. Chtěla bych tak zkusit test.

petulkadodo
25. čer 2020

@kacenka0705 To zní nadějně 🙂 zkus ještě vydržet. Minimálně těch deset dnů od aplikace budeš mít falešnou čárku od ovitrelle. V pondělí už by mohl test ukázat pravdu 😉

kacenka0705
autor
25. čer 2020

@petulkadodo já taky doufám že to vyšlo. Jsme s přítelem oba v pořádku. Tak mi Dr v Pronatalu dala jen ovitrelle protože říkala že když mám delší cykly tak mám ovulaci pokaždé jinak. Tak uvidím vyčkáme do pondělí a uvidíme 🙂

nikolaa123
6. črc 2020

@kacenka0705 ahoj mám injekci ovitrelle už po třetí teď jsem si píchla také 2.7 😊 tak doufám že na potřetí už to vyjde 🙏🏻 ještě k tomu užívám léky tak snad 😊.... A jak si dopadla testovala si?