Pozitivní test X negativní test

errisek
13. bře 2019

Ahoj holky potřebovala bych poradit či jestli máte některá stejnou zkušenost. O víkendu jsem si zkusila udělat test, snažíme se už 7m...v sobotu 2 pozitivní, neděle totéž jen jeden, vždy testovano večer a značka gs mama 10, podotknu jiné krabičky, takže těžko výrobní chyba. V pondělí opět test (vlastně druhý z té jedné krabičky) a negativní, testováno ráno.. Šla jsem na krev, další den výsledek negativní... Podle čípku jsem tento měsíc neměla ještě ovulaci.... Nevím co si o tom myslet..... 26.3. Jdu ke gyn pokud nedostanu MS.. Ta by měla přijít do týdne.... Jsme z toho zklamání... Už jsme si nadšení říkali, že konecneee a zase prd? :(

sudylichozrout
13. bře 2019

@errisek hoj, ty testy byly pozitivni, nebo jsi spis lovila duchy? Vsazim bud na biochemicke tehotenstvi, nebo na brutal hormonalni vykyv, kdy ti vzrostla fyziologicka hladina hCG v tele.

errisek
autor
13. bře 2019

@sudylichozrout takhle vyšly 3 testy

sudylichozrout
13. bře 2019

@errisek hm, tak to bych vsazela na spatne odhadnutou cipkovou metodu sledovani ovulace a biochemicke tehotenstvi. Takhle slaba carka je tak zhruba 20-30 jednotek hCG v moci, v krvi to bude o trochu vic, moc ma zpozdeni. Ale tahle hladina muze klesnout klidne za 2 dny k nule. A krev je negativni, pokud je mene nez 10 jednotek. Mohlo ti zbyt osm a laborka napsala negativni vysledek. Test zachyti taky nejmene tech 10 jednotek.

errisek
autor
13. bře 2019

@sudylichozrout takže asi zbytečné doufat, že bych třeba do 14dni zkusila test a byl by poz? Někde jsem četla zkušenosti jiných, že test poz, krev negativní poté i test a nakonec na závěr těhotenství, jen bylo brzo na veškeré testování... Nechci patřit do těch extra snazilek, ale smutná z toho tedy jsem :(

sudylichozrout
13. bře 2019

@errisek tak testovat dal muzes pro klid duse, ale myslim, ze pokud uz jsou ted testy negativni, tak to znamena, ze to zkratka nevyslo. Vim, ze to mrzi, zazila jsem to taky, jen o neco pozdeji, a to slo o naprosto neplanovane tehotenstvi z prvni ovulace po porodu (ani jsem jeste nemela menstruaci). Vzalo me to. Drzim palce, at se brzy zadari.

errisek
autor
14. bře 2019

@sudylichozrout jejda no to chápu, tyhle věci dokáží zklamat... Každopádně moc děkuji názor

sudylichozrout
14. bře 2019

@errisek neni zac 🙂

jennas
14. bře 2019

Ahoj test jsem takhle i jeste mnohem vyrazneji pozitivni mela jiz dvakrat,pak slabl az druha carka zmizela a byl negativni..menstruace prisla se zpozdenim,posledne pres tyden,ted take cekam..bohuzel to u tebe take vypada na biochemicke tehotenstvi...vajíčko se spojilo se spermii,ale z nejakeho duvodu nejspis genetickeho se uz dale nedelilo a odplavi se s opozdenou ms ve strucnosti...mozna pozitivni,ze nasledujici cyklus je pry vetsi sance otehotnet...u me.to tedy nevyslo ale tobe drzim👍

errisek
autor
14. bře 2019

@jennas ahoj moc děkuji za odpověď.. Už se smiruji, že to nejspíš potrvá ještě déle.. Pokud se MS opozdi nebudu aspoň vysilovat.... Můžu se jen zeptat... Geneticky?....... Syn přišel po 3/4r snažení... Říkám si, že u mě to prostě asi potrvá... Byla jsem před těmi 7m darovat vajíčka největší kravina, opožděně MS kterou jsem měla vždy na den snad i čas.. Poté i bolest vajecniku který se při ovu snad 3x zvětšil podle vyšetření...... Premysleli jsme i co se mohlo stát, že test po 2 dnech negativní a vlastně v den, než jsem si ho dělala jsme pracovali na baráku a tahala jsem opravdu těžké kameny... Tak jestli to není genetické tak možná i tohle :(

nita1984
14. bře 2019

@sudylichozrout naprostý souhlas

jennas
14. bře 2019

@errisek jo ono to asi muze byt cokoli,nekvalitní spermie ci vajicko,u nas si myslim ze to bylo tim ze manzel byl silne nachlazeny,teplotu a ke vsemu tak 2promile😂nj ale ja mela ovulaci tak jsem chtela za kazdou cenu😂 a podruhe jsem mela silne ovulacni bolesti az krece,bylo mi blbe a stejně jsem to zas prubla..asi nejlepsi kdyz jste oba fit,odpocati...hrotit to nema smysl,musim to telo poslechnout priste nu...zatez asi nevadi,kdyz se mimi ma udrzet udrzi se..a kdyz ne, melo by.vadi,bylo neco spatne,radeji to odejde hned...priroda...

errisek
autor
14. bře 2019

@jennas Noo my máme sex každý den, bolest nebolest i dsi faktory co jsi napsala, v jakémkoliv stavu 😁... Ale jak píšeš příroda... Je lepší že odešlo za včas.... Jen mám teď strach ze se to bude opakovat nebo když už tak rizik těhotenství.... Jinak ty bolesti při ovu to jsem teď měla snad 5m a konečně poslední 2m klid a i tak byl sex 😂 takový to "zvládnu to, ale třeba se zadari"..... Je to hrozný jak si snami život hraje 😏

nita1984
14. bře 2019

@errisek neboj, já měla 3x biochemické, jedno zamlklé, aktuálně 12tt navíc po IVF a mám naprosto zdravé prosperující těhotenství, chodím do práce, prostě žádná speciální omezení. Biochemická těhotenství se dějou často, proto se má testovat až po vynechané MS, člověk si ušetří zklamání

errisek
autor
14. bře 2019

@nita1984 to mě trochu uklidnilo,přestanu si pročítat Googl, akorat jsou pak myšky v hlavě.... Přeji hodně zdravíčka tobě i prckovi 😊

jennas
14. bře 2019

@nita1984 tak to.je pozitivni,take jsem po zamlklem a ted druhe biochemicke... ja vzdycky testovala az kdyz mela dorazit ms nebo po zpozdeni a ty // tam zrovna byly....ale dalsi dny pak uz slably..takze tak po tridennim zpozdeni testovat😀

jennas
14. bře 2019

@errisek kazdy den to bych asi nedala😂😂ja ze castych styku mam mykozy...ja to tehunetehu ted mela podruhe a doufam naposled..ale je to zvlastni prvni dite hned a bez problemu a druhe zamlkly,mesic pauza,biochemko,dalsi mesic pauza a dalsi biochemko..tak doufam,ze uz jsem.si sve vybrala...tu bolestivou ovu mam od revize a je to jako masakr 3-5dni bolesti,ze ani nevim kdy presne ta ovu je..no kazdopadne probiha a to je hlavni..a k oplozeni doslo,akorat ten material nebyl kvalitni😂

errisek
autor
16. bře 2019

@jennas Noo ty mykozy mě taky trápí :/ třeba trochu delší předehra a hned něco není dobré...... Tak snad by to už vyšlo.. To je už moc trápení psychiky.... Budu držet pěsti ❤️.... No to stejný po těch dementnich vajickach jak jsem darovala jsem si 5m prožívala peklo to jsem až brečela při ovu...... Jinak dnes jsem zkusila test vím dement 😂.. A divný... Jak to prosakovalo tak ta čárka tam byla ale úplně bílá v té růžové.. A jak to dojelo k té druhé tak zmizla... Nechápu

jirikmaminka
11. kvě 2019

@sudylichozrout muzu se zeptat ja byla pred 14 dny na krvi volala si na vysledky.mela.jsem.10 a laborantka mi rekla ze to tehu neni ale kdyz jsem koukala.do tabulek tak tam uz 10 berou jako ze jo a od te.doby.jsem mela i duchy na testu ja.se v tom nevyznam jen vim ze u prvniho syna mi test // ukazal az v 7t

sudylichozrout
11. kvě 2019

@jirikmaminka deset jednotek je hranice, od ktere se tehotenstvi z krve potvrzuje. Takze tehotna jsi byla, ale pokud jsi mela na testech jen duchy a dal nic, slo o biochemicke tehotenstvi, ktete skoncilo driv, nez zacalo. Ted uz bys musela mit na testu dalnice, aby slo o prosperujici tehotenstvi.

dajana90
18. čer 2019

Ahoj holky, clearblue dnes ráno, dr max dnes večer. Co myslíte?

jirikmaminka
19. čer 2019

@dajana90 naprosto jasne gratuluji k tehotenstvi

alterego
19. čer 2019

@dajana90 Vypadá to nadějně, držím palce. Udělej test za 2 dny pro kontrolu, jestli sílí. Ideálně testuj stejnou značkou. 😉

jennas
19. čer 2019

@dajana90 je to taaaam

majkulla
21. srp 2019

Co myslíte? Poraďte... Prosím... 24.8 ms, krev 38.0 hcg.... Snažíme se roky....

hanulinka77
21. srp 2019

@majkulla ja myslim,že můžu gratulovat,na obou vidím 2čárky 🙂 tak přeji ať je vše v pořádku

majkulla
21. srp 2019

@hanulinka77 i když jsou slabé?

hanulinka77
21. srp 2019

@majkulla ja měla vždy nejprve slabé a pak byli silnější,zkus za 2dny znovu 🙂 ale.myslím,že je to na dobré cestě