Revize. Komu se podařilo hned se zdárným koncem otěhotnět?

lucahv
23. dub 2021

Ahoj holky, mám par dni po revizi. Miminko se přestalo vyvíjet v 8 tt. Komu se povedlo hned otěhotnět se zdarnym koncem?

michaelarousova
23. dub 2021

@lucahv dodrzeno sestinedeli a hned se povedlo☺️

monii007
23. dub 2021

U nas i po šestinedělí to nedopadlo, ale pak hned dalsi mesic uz ano ❤️

lachtanice86
23. dub 2021

@lucahv kdyz jsem nedodrzela odešlo to zase, musela jsem nechat tělu pauzu

lucahv
autor
23. dub 2021

@lachtanice86 znovu jsi musela na revizi? Nebo odešlo s MS ?

miskamed
23. dub 2021

Po šestinedělí jsem hned otěhotněla a zatím je vše v pořádku (zítra 30tt).

lachtanice86
23. dub 2021

@lucahv biochemické nebo sp kolem 5-7tt

lucahv
autor
23. dub 2021

@lachtanice86 tak hlavně ze se zase povedlo!

miskatus
23. dub 2021

@lucahv u nás revize v 8tt první ms po 5 týdnech a druhá už nepřišla, teď jsem 18tt🙂 MUDr řekla ať dáme pauzu jen jednu ms, je mi 35, není na to čekat 🙂

barulina
23. dub 2021

Myslim ze me. Pockala jsem sestinedeli, jednu ms, abych vedela ze telo je nastartovano a dalsi uz neprisla. Ted mi tu radi rocni syn

klea81
23. dub 2021

2 plánované ms a třetí už nepřišla 😉

blani81
26. dub 2021

Revize v 14 tt. 1 MS přišla až po dvou měsících od revize. Uběhly další tři MS a nic. No už ani doufat nemůžu, je mi 40. Všem vám přeji, ať se to brzy podaří👍

lucahv
autor
26. dub 2021

@blani81 řešil doktor proč tomu tak je?

blani81
26. dub 2021

@lucahv ZT. Doktor řekl, že je to běžné, ale přesto požadoval odběr vzorku z placenty. Při revizi
(lekari) odebrali vzorky pouze moje DNA a takže se nezjistilo nic 😡

elfka21
1. kvě 2021

Po revizi jsem počkala na jednu menstruaci, ale pak trvalo další dvě, než se povedlo. Tehdy mi to připadalo strašně dlouhé. Ale zpětně... co je měsíc dva navíc? Přišlo to, kdy mělo. 😉 Teď mám 20 dní do termínu porodu.

janinasm
1. kvě 2021

@lucahv my sestřenici jo. Proběhla revize, za dva měsíce těhotná a dite už dávno na světě. 😁 Držím palce! 😁

eviicka
1. kvě 2021

U mě to bohužel nedopadlo a musela být další revize (stejný průběh). Pak jsem dala tělu půl roku přestávku a za tři měsíce jsem opět otěhotněla a všechno v pořádku.

lucahv
autor
2. kvě 2021

@elfka21 to je krásný! Držím palce u porodu!

lucahv
autor
2. kvě 2021

@eviicka hlavně ze se povedlo se zdarnym koncem 😊

elfka21
2. kvě 2021

@lucahv děkuju. 😉 Já držím palce Tobě. Neboj, když to šlo jednou, půjde to znovu. A já si pak pořád opakovala, co mi řekl doktor, že drtivá většina žen dítě po předchozím nezdaru donosí... a měl pravdu. 🙂

lucahv
autor
3. kvě 2021

@elfka21 Dekuju 😊taky si říkám ze není aby se znovu nepovedlo. Doma už jednoho rostaka mám 😊 tak to beru vcelku dobre. Mě zase gynekolog řekl čekat tři měsíce a pak se na mě usmál a dodal: kdyby se povedlo hned po měsíci tak by bylo jedine dobre 😁 3 měsíce se říkají jako obecně. Ale u mě je vše v pořádku.

inkheart
3. kvě 2021

Dvě ms jsme snažení vynechali a pak hned na první pokus 👌😉