Snaha o miminko po revizi dělohy. Co byste poradily?

31. črc 2022

Ahoj holky, před třemi týdny jsem prodělala revizi dělohy po zamlklém těhotenství. Začala jsem brát 2x denně listovku, piju kontryhel, aby se srovnala děloha apod.. Chtěla bych se zeptat, zda nemáte nějakou radu na to, aby se brzy mrně zadařilo znovu 😊
Děkuji za rady 🙏

daisymaminka
31. črc 2022

Na to si myslím, že rada neexistuje. Je mi líto toho, co prožíváte, ale užívejte léta, jeďte na dovolenou a miminko si k vám cestu najde. 🍀🌷❤️ Osobní zkušenost.

autor
31. črc 2022

@daisymaminka moc děkujeme ❤️🙏 dovča už se nám letos nepodaří, už máme po 😁 ale klidně bych brala moře!
Měla jsem na mysli i nějaké doplňky, cokoliv 😊

vikysek0987
31. črc 2022

Ráda neexistuje, až bude tělo připravené, tak se zadaří....Mrzí mě co se Ti stalo a přeji, ať se miminko podaří co nejdříve a je vše v pořádku ❤
Mě se zadařilo za tři měsíce po revizi(kyselina listová, kontryhel-maliník čaj)

eviicka
31. črc 2022

Je mi to líto. Mně se zadařilo hned, bohužel opět se špatným koncem... takže bych asi nechala volný průběh a nehonila to za každou cenu... (po půlroční pauze jsem pak do pár měsíců otěhotněla už se šťastným koncem).

trilien
31. črc 2022

To mi je ľúto. ☹ Moja rada je hlavne byť v pohode. Ja som okrem listovky, kontryhelu a maliníku po revizi brala aj Femigard. (Lekári sa mi pokúšali pomůcť aj hormónmi, ale tie mi vždy spůsobili cysty a anovulačné cykly, takže za mňa psychická pohoda, prechádzky v prírode + bylinky.

lencaa11
31. črc 2022

Myslím že na to není rada- pila bych dal čaj ,listovku max nějake vytaminy na podporu jinak vše hodit za hlavu a miminko přijde

kamce
31. črc 2022

Ja jsem uzivala kapky Gynex, jedla listovku a omega 3. Podarilo se nam hned po 1 MS 💜 pak co nejdrive utrogestan a Cytovitalalem jsem mazala 'brisko' zvenci 😊

barulina
31. črc 2022

Já nebrala nic, vyčkala jednu ms a druh už neprisla

aaaa15
31. črc 2022

Brala jsem Femibion 1, pila konryhel, 3 cykly jsme si dali od snažení pauzu. Další tehotenstvi vyšlo hned a se šťastným koncem. Držím palce!

autor
1. srp 2022

Vy umíte tak krasne podpořit holky! Moc Dekuju!! Gynex také zkusím, už po něm koukám 🙏❤️

ivetkafek18
3. srp 2022

Ja nebrala nikdy nic ale pockala jsem cyklus a skusili sme a dslsi a dalsi a nic. Ovulace pribehla a vsjicko se nedokazalo udrzet pak jsem si jeden cyklus davala listovku a pila kortyhel a stacilo to uplne. Po mesici to tam bylo 🙂

kupcatko
3. srp 2022

Uzivala jsem listovku, po 3 mesicich se to povedlo hned na poprve. Drzim pesticky at to vyjde. ❤🍀

sishina
19. srp 2022

Ahoj, dnes jsem byla na kontrole po revizi, v pondělí to bude teprve 14 dnů. Lékař mi schválil i moře (samozřejmě za dodržení zvýšených hyg. podmínek) a ohledně početí, prý není důvod čekat déle než do první menstruace. Poté prý tělo samo pozná, až bude připravené.

Ohledně vitamínů a čajů, prý jen ta listovka. Určitě ti před revizí dělaly krevní obraz a předoperační vyšetření, jako mně, pokud by ti něco chybělo, tak bys to věděla. A hlavně v tehotenstvi si nás prý pohlídají. Řekl mi, že ten vitaminový trend moc neschvaluje, že se pak rodí zbytečně velký děti, to mě fakt zarazilo, já jsem dost drobná a vitamínová 🤣.

Řekl mi, ať na to hlavně už nemyslím, prý jakmile odmestruuju, považuji se zdravou ☺️.

danvitka
19. srp 2022

Doporučuji nic nebrat kromě listovky 👍 já hodně věřila všem spásným bylinkám až mě úplně rozhodili (Drmek apod) cyklus. Hlavně buď v klidu, mysli na sebe, zacvič si, přečti knihu...co máš ráda. Vím že je to rada na nic, já po potratu tyhle kecy neměla ráda. "Neboj přijde to, blablabla...." A teď mi tu spí láska moje milovaná vedle v pokoji 💕

autor
19. srp 2022

@danvitka Dekuju zlato!