Už nevím, čím snažení podpořit

vladimira_b_l
14. bře 2019

Ahoj holky,

chtěla bych se zeptat, jak podpořit snažení...jaké vitamíny či přípravky...zatím jsem „zobala“ jen listovku + tinktury od Serafinu (např. Jeřáb ptačí a směs pro snažení) ale zatím nic. Tak jestli není na čase, trochu „přitvrdit“ a pořídit něco jiného...co máte osvědčené 🙂 díky moc

marketa1218
14. bře 2019

@vladimira_b_l A jak dlouho se o miminko snažíte? Já už jsem tady psala několikrát, že jsem toho vyzkoušela nespočet, Kontryhel, listovku, kapky plodnosti od dr. Popova, Infolic na podporu ovulace a nic nepomohlo. Podařilo se až po téměř dvou letech, kdy jsem to vypustila z hlavy, velikou roli v tom hraje psychika. Všechno jsem vysadila, vykašlala jsem se na to a brala jsem jenom listovku a jsem teď ve čtvrtém měsíci. S manželem jsme oba zdraví, ale ta psychika je mocná čarodějka. Radím vypustit, i když vím, že se to těžko říká, také jsem v tom lítala. Držím palce.

jitulka87
14. bře 2019

Ja pila kontryhel a Natifem. Povedlo se hned. Jen nevim, jak moc velka nahoda to byla a jak moc pomohly ty pripravky...

leniczka23
14. bře 2019

Doporucuju kapky Gynex..

m_tina
14. bře 2019

máte ovulaci?

vladimira_b_l
autor
14. bře 2019

@marketa1218 Není to nějak dlouho...něco přes rok a to jen..jo jsou plodné...to víme...takže žádné velké tlačení na pilu...ale jasně, vím, nejvíc je to hlava...pokud je vše ostatní ok...no jedeme na měsíční roadtrip, tak to z té hlavy snad dostanu...a díky 🙂

vladimira_b_l
autor
14. bře 2019

@jitulka87 děkuju 🙂

vladimira_b_l
autor
14. bře 2019

@m_tina Dr říkala že jo....

malinkaelinka
14. bře 2019

Nám se zadařilo po té, co jsme upravili životní styl. Teda my jsme vždycky jedli dost zdravě a pohyb byl pro nás denním chlebem, ale já jsem začala baštit podle jídelníčku, zhubla jsem pár kilo (neměla jsem nadváhu, šlo spíš o kosmetická kila), začala jsem opravdu hodně cvičit, přestala jsem úplně kouřit (ale byla jsem spíš sváteční kuřák - 2 krabičky na měsíc maximálně), dost jsem omezila alkohol.... Manžel se začal otužovat. A tím nemyslím, že by si dal vlažnou sprchu, ale pěkně se chodil koupat ven, bez ohledu na počasí nebo roční dobu a jídelníček upravil také, protože nic nezdravého u nás v lednici prostě nebylo. Přípravky na otěhotnění jsem neužívala, na začátku "snažení" Gynex, chvíli kontryhel, pak jsem se na to vyprdla a brala jsem jen multivitamín a hořčík pro sportovce. Zadařilo se po roce a třičtvrtě a cca 3-4 měsíce po té, co jsem upravila stravu a pohyb. Pozorovala jsem na sobě zlepšení, co se týká PMS i menstruace (o něco silnější, předtím velmi slabá, ale najednou absolutně bez bolesti, předtím lehké křeče). Já jsem do té doby měla úplně špatný poměr makroživin (moc sacharidů, málo bílkovin, málo tuků) a ono to na ten hormonální profil má značný vliv... Samozřejmě nevím, jestli tohle všechno bylo tím, co zabralo, ale úprava životního stylu neuškodí nikomu, i kdyby napřímo nepomohla.

mourovatakocka
14. bře 2019

Já jsem nebrala nic moc, ale muž do sebe pral selen, hořčík a já nevím, co všechno ještě, a až potom se povedlo. Jestli to byla náhoda, to nevím..

guinea
14. bře 2019

@vladimira_b_l Mně pomohlo odblokování pánve u odborníka na reflexní terapii. Vysvětlil mi, že ženy se sedavým zaměstnáním mají dlouhodobě ztuhlou šíji, a ty svaly jsou nějak propojené s pánví, kde jsou pak svaly taky trvale v křeči. Takže může docházet k oplodnění vajíčka, které se pak ale nezahnízdí a odejde. Princip jsem úplně nepochopila, ale už pár dní po tom odblokování jsem otěhotněla a dnes je synkovi 3,5 roku 😉

vladimira_b_l
autor
14. bře 2019

@guinea děkuju moc, to jsem netušila ☹

vladimira_b_l
autor
14. bře 2019

@guinea Můžu se zeptat na kontakt? Žiju v Praze ale jsem z Moravy...takže by to tam taky šlo....

normalnimatka
14. bře 2019

drmek, gynex, hormonální jóga, mojžíšová, mobilizace kostrče

ocetnicek
14. bře 2019

Já toho za 5 let vyzkoušela...Gynex, čaje na otěhotnění, měla jsem i hormony od doktora. Pak jsme šli na IVF, které dopadlo katastrofou. No a pak jsem na doporučení kamarádky začala brát Fertipronu, za dva měsíce jsme měli jít na další IVF a to už jsem byla těhotná přirozeně. Podařilo se na dovolené.

marketa1218
14. bře 2019

@guinea Pravda, o tom jsem také slyšela, já jsem chtěla vyhledat i fyzioterapeutku a začít se zajímat o Mojžíšovou, byla jsem tam jednou .. a pak se vlastně povedlo, ale cvičila jsem opravdu asi tři dny, takže to byla asi spíš náhoda, ale i tohle je prý hodně dobré.

guinea
14. bře 2019

@vladimira_b_l Kontakt ti napíšu do SZ 🙂

monculais
14. bře 2019

Nám pomohla Mateří kašička. Brali jsme oba a manžel i nějaké vitamíny, které mu doporučil lékař. A taky to, že jsem těhotenství vypustila z hlavy

m_tina
14. bře 2019

@vladimira_b_l tak to je zaklad, my se treba snazili pres 2 roky a pak stacilo hormony nahodit ovukaci a hned napoprve sem otehotnela.... asi bych hlidala cyklus, kdy je ovulace, pripadne nechat vysetrit i manzela, pokid deti jeste nemamte

lucifux
14. bře 2019

Můj manžel baštil Erefit. Trvalo nám to rok a půl... A taky jsme si naordinovali dovolenou a hned ten následujicí měsíc se zadařilo.

kaja2016
14. bře 2019

@vladimira_b_l No to nemusi byt jen hlava. Rok je uz dlouho, bude tam nejaky problemek. Jde spis o to, jak to resit. Do car centra nechod pokud nechces ivf, inseminaci, nic jineho ti totiz nenabidnou a jeste znejisti diagnozou... pokud bys pro to byla, tak je to nej varianta.

starbucks
14. bře 2019

Ještě zkusit čínskou medicínu a akupunkturu. Já taky zkoušela všechno možné a nakonec se pokaždé zadařilo po navsteve. Nevím, jestli je bylo tim, nebo náhoda...
Později jsem byla i laparoskopii a Dr se nedivil, že jsem.nemohla otěhotnět, když jsem měla jeden vejcovod neprochudny díky srustum..

vladimira_b_l
autor
19. bře 2019

@kaja2016 Díky moc, tomu CARu se zatím chci vyhnout právě ...

vladimira_b_l
autor
19. bře 2019

@kaja2016 díky za tip 🙂