Hormony nebo realita?

kotatko_va
29. zář 2023

Poslední týdny jsem začala mít pochyby o našem vztahu s přítelem. Jsme spolu a bydlíme 3 roky. Postupem času když odpadly růžové brýle, tak standardně vyjdou najevo nedostatky, které má každý. Pokaždé jsem to zkousla, probrali jsme co se děje a dohodli na změně. On má přítel velmi uklidňující schopnosti a vždy se snažil vyjít vstříc. Nicméně postupně jsem si začala všímat jeho lenosti a nefunkčnosti doma, které se obojí stupňovalo, to je asi ten hlavní kámen úrazu.
Nicméně od jara jsme se začali snažit o miminko a zadařilo se. Možná se mnou nyní hážou hormony, ale někdy mám chuť ho na pár dnů poslat domů, ať mám klid. Jsem na rizikovém a zachraňuje mě hlavně můj pes. Bez něj už bych nějaké kroky možná udělala. Je to v těhotenství normální? Přejde to vůbec?:(

mamikry
29. zář 2023

@kotatko_va Podle me je to uplne normalni. Muj muz me na zacatku tehotenstvi vytacel taky. 😄 A pak mas doma proste chlapa. Vetsina z nich si umi udelat pohodlicko. Ja mam doma ted uz chlapy ctyri a vsichni jsou proste jiny zivocisny druh. 😉

gbp
29. zář 2023

@kotatko_va tak zalezi, co presne ti vadi nebo te stve, ale me teda v tehotenstvi vadilo i to, ze vedle me manzel dycha 😅🙈

eliska_f
29. zář 2023

Jestli jsi pořád jen doma, tak to dělá i dost psychika, pozvi si kamarádky, ať se aspoň psychicky trochu "vyvencis" :D

pilzzee
29. zář 2023

@kotatko_va At uz to je realita nebo ne, tak ty hormony v tom hraji ted hodne velkou roli. Takze hlavne zachovat chladnou hlavu a nedelat zadny unahleny kroky 🙂

cherie24
29. zář 2023

@kotatko_va já nemohla svého partnera v prvním trimestru vůbec vystát. Jen jsem viděla, že se otevírají vrata, tak už se mi vařila krev. Naštěstí jak to přišlo, tak tak to zase odeznělo. 😂

cherie24
29. zář 2023

@gbp taky mi vadilo i to, že dýchá. 😀 Vadilo mi, že není doma, ale jen co otevřel dveře, tak už mě vytáčelo, že je doma. Nedej bože, aby se ke mě přiblížil, to vůbec přehnal takové chování. 😂 Nejdřív taková radost, že to vyšlo a čekáme mimi a pak najednou alergie na chlapa. Bych nevěřila, co všechno hormony dokáží. 🙈

gbp
29. zář 2023

@cherie24 to jo, bylo to drsne. ja sem mela fakt strach, ze to neprejde 🙈 radsi sem mu to ani nerikala, ale obcas sem musela jit i spat na gauc, abych vedle nej nemusela lezet 🤦🏼‍♀️ jako fakt psycho 😅

pajusz
29. zář 2023

Jo, hormony... Já můžu za sebe říct že v těhotenství sem to nebyla já (asi jako v reklamě na snikrsku 😄). V šestinedělí mi manžel docela vadil (ale snažila jsem se uvědomovat si že to je mnou, ptz bylo) vadilo mi že mi pomáhá, vadilo mi že si bere syna ven, neviděla jsem v tom pomoc, ale to že poukazuje na to jak jsem nemožná (to nepochopis😄l

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru