Potrat před 24. tt nebo nemocné dítě. Máte zkušenost?

bettyel
22. srp 2023

Ahoj,
včera jsem byla seznámena s moji situací těhotenství a naše malá má strašně moc odchylek že je tam pravděpodobnost že bude postížená ( DS vyloučen z plodové vody) má vyvojové vady o kterých mi tvrdili že to nemusí byt nic vážného a až včera nám genetička oznámila tuhle zprávu, byli jsme v šoku protože jsme vůbec netušili že budeme postaveny před takové životní rozhodnutí buď postižené dítě, nebo potrat.
Nikdo nám ale neřekl že na 100% bude nemocná to nedokážou říct. Vůbec si nevím rady, nechci tady od vas radu co mam dělat, ale zajímají mě vaše zkušenosti jak jste to zvládly, nebo jak to probíhalo všechno ať jste se rozhodli jak jste se rozhodli.

werik153
23. srp 2023

@lentilkah hloupost to rozhodně není. Něco si o tom přečti, vyvolá ti stav opilosti- zmatenosti a následného okna...od bolesti uleví maximálně trošku, uklidní tě a hlavně si na ten zážitek nebudeš pamatovat.

lentilkah
23. srp 2023

@werik153 Ano, pusobi proti bolesti a zaroven trochu oblbne, ale ze by si po nem zapomnela co si prozila, tak to bohuzel...

camillaq
23. srp 2023

Zkušenost bohužel mám. Byla jsem v 18 TT, holčička měla postižení rukou i nohou. Nedokázali přesně říct co jí je, ptala jsem se jestli to půjde operativně řešit. Řekli, že ne. Těhotenství jsme ukončila, pitva potom ukázala postižení, při kterém děti umírají po porodu.

lencaa11
24. srp 2023

@bettyel hodně by vám poradily v té skupince jsou tam i ženy které poradí na co má žena nárok i skrz doprovod ,že se můžete rozloucit se s miminkem atd....i jak to probíhá opravdu je tam hodně žen které tuto situaci mají za sebou ...držím palce hlavně si dej te na vše čas nikam nespěchej te měj te i sebe své blízké držím palečky ...☘️☘️

werik153
24. srp 2023

@bettyel myslím na tebe, ať je to pro tebe co nejrychlejší a máš to brzy za sebou 🍀🍀🍀🍀

pettypet
21. lis 2023

@zelenaesmolda to není interakce, to je pak porod

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru