Rozporuplné pocity na začátku těhotenství. Je to normální?

21. čer 2023

Krásný den.
Jsem v 6tt, miminko bylo chtěné a proto teď sama sobě nerozumím. Najednou nevím jestli to vůbec chci, jestli je partner ten pravý, protože mě teď úplně šíleně rozčiluje snad vším co udělá ( před otěhotněním to bylo ok ) . Mám už syna z předchozího vztahu ale nejsem si schopna uvědomit jestli jsem takové pocity měla i tehdy. Furt jen přemýšlím jestli jsme udělali dobře, jestli ještě někdy přejde mé aktuální nastavení vůči partnerovi..
Jsou takové pocity normální? Připadám si jak blázen🙈

lencaa11
21. čer 2023

To jsou hormony dej te si čas

mama_mila
21. čer 2023

Měla jsem to podobně v obou těhotenstvích, přestože jsem s manželem byla x let a obě těhotenství byla chtěná a plánovaná, na první jsme čekali skoro dva roky a stejně to se mnou slušně zamávalo

emillyhk
21. čer 2023

Hlavně klid, jsou to jen hormony 😉
Syn byl taky plánovaný a přesto první myšlenka na pozitivní test byla: "Co jsme to dopr..e udělali." 🙈😂 V prvním trimestru mi vadilo i to, že manžel vůbec existuje, že mu není blbě jako mě, že na mě sahá (třeba mě vzal za ruku). 🤦‍♀️ Všechno to přešlo. Manžel mě teda občas štve i teď, ale znáš to, v každém vztahu je něco. 😉 Gratuluju a přeju pohodové těhotenství 🍀

teryem
21. čer 2023

V klidu, hormony zřejmě... když jsem otěhotněla s druhou, byla jsem úplně mimo... až depresivní stavy a záchvaty paniky a úzkostí... pár týdnů to trvalo, než jsem si zvykla..nevybijej se na partnerovi a zkus mu to vysvětlit. A slib mu, že to bude lepší 😃😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru