Špinění a těhotenský test negativní, mohu být po nechráněném sexu těhotná?

andryss25
5. únor 2019

Ahoj holky potřebovala bych poradit , 28.12 jsme s přítelem měly nechraneny sex , pustil to do mě , poslední ms byla 17.12 - 22.,12 , od té doby slabý vytok , po té měla přijít ale nepřišla dnes je to skoro 6 tydnu od poslední ms , spozdenou mám tedy 20 dní, ale dnes ráno jsem začala spinit a vypadá to ze se ms dostavila , občas mě poboliva v podbřišku , bolí mě prsa mám je natekle a zvětšené , ale test ještě před týdnem negativni, je tu možnost že bych mohla být těhu??? Děkuji za všechny odpovědi

ivuska1986
5. únor 2019

@andryss25 ahojky, no, já v šestém týdnu začala špinit, a trvalo to až do dvanáctého týdne. Zkus ještě tehu test.

andryss25
autor
5. únor 2019

@ivuska1986 No už ho asi zkoušet nebudu zítra jdu na gyndu , tak uvidím co mi řekne tam no ale podle toho když jsem to počítala bych měla být cca v 5 tydnu , tak jsem chtěla vědět jestli menstruace by v těhotenství být mohla

verusch
5. únor 2019

@andryss25 jsou pripady kdy v tehu ma nekdo ms ale moc to nebyva co vim ....

andryss25
autor
5. únor 2019

@verusch , dobře děkuji, zítra jdu na gynekologii tak snad to vyjde ,

cuuza
5. únor 2019

Pokud bys byla tehu, tak už jsi v 8em tydnu a uto ž by mohlo být videt i srdíčko, tak se kdyžtak nelekni 😜

andryss25
autor
5. únor 2019

@cuuza no bylo by to super přítel se těší a čeká na výsledek z gynekologie 🙂 , akorát mě fakt teď zarazila ta ms :( tak nevím co mám očekávat:(

merope
5. únor 2019

Znám případy, kdy byly ještě 2 MS a žena byla těhotná. V extrémním případě je MS snad do 5. měsíce (to už jsem četla někde v novinách a nebyla to snad ani ČR). Takže ano, dokonce jsem měla pocit, že 1x MS není nic nenormálního.

Spíše bych brala, že test byl ještě před týdnem negativní - ono by to taky mohlo znamenat, že jsi byla těhotná a prostě jsi přirozeně potratila (což je snad mnohem častější než to, že je ještě jedna MS v těhotenství - jenom teď je to vidět víc než dřív, kdy nebyly tak přesné testy - většina embryí má nějakou vadu, některá se zachytí na chvíli v děloze, přestanou se vyvíjet a odejdou pryč).

andryss25
autor
5. únor 2019

@merope dobře děkuji ti za odpověď uvidím zítra no , ale vidím že nějaká šance tam pořád je 🙂

patmouse
5. únor 2019

Pokud byl sex toho 28.12. A pak uz ne, uz bys asi davno mela test pozitivni... 🤔 navic jste sex meli pomerne brzo,takze pravdepodobnost,ze jste se trefili do plodnych dnu,je dost mala,pokud si to nijak nehlidas... ale mozne je vse,tak drzim palce. Moc bych s tim ale nepocitala,at nejsi zbytecne zklamana.

andryss25
autor
6. únor 2019

@patmouse no právě jsem měla plodné dny , a sex byl víckrát ne jednou , aji to do mě víckrát pustil , akorát včera se po 20 dnech spozdeni dostavila ms tak nevím co čekat, jinak mě furt bolí prsa

patmouse
6. únor 2019

@andryss25 muze to byt i samovolny potrat,rozhozeny cyklus,nebo jak tu uz psaly jine,nekdo ma normalni MS i v zacatcich tehotenstvi... ale pokud test negativni,spise to nevypada... tak dnes jdes k dr., tak budes snad moudrejsi 😉 dej vedet jak to dopadlo.

ocetnicek
6. únor 2019

Pokud máš negativní test a špiníš, těhotenství to na 99% není.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru