Tatínek nás opustil v půlce těhotenství

beruska1991
27. čer 2015

Měla jsem partnera, který to v půlce těhotenství vzdal...

andrrriiik
27. čer 2015

Tak to mě mrzí,a proč to vzdal,vysvětlil ti to? ☹

beruska1991
autor
27. čer 2015

Měla jsem partnera který si našel jinou slečnu v průběhu mého tehotenstvi.
V tuhle chvíli se s tím nemůžu srovnat.
Je to mě první těhotenství a čekala jsem trochu jiný průběh.
Někdo nějaký návrh??

beruska1991
autor
27. čer 2015

@andrrriiik
Našel si jinou a celý půl rok to tajil než jsem na to přišla sama...

mydvaapes1
27. čer 2015

Strašný...pověsit za gule do průvanu.

apacheee
AMBASADORKA
27. čer 2015

@beruska1991 To je mi strašně líto, ale věř tomu, že to ti to malá beruška vynahradí a tatínek třeba časem i dostane rozum:( Hodně sil

ronyx
27. čer 2015

@beruska1991 Ach jo ☹ To mě moc mrzí,z těchto případů je mi vždy smutno,posílám alespoň srdíčko pro štěstí,aby bylo brzy líp

anonym88
27. čer 2015

Hrozný! Nedokazu si to představit,my se teď snažíme o miminko a neumim si ani představit,že bych na to pak zůstala sama a místo krasnyho prožívání těhotenství bych řešila tohle ☹ Taky mám občas depky,aby mi to přítel neudělal..až pak uciti tu zodpovědnost.

lucienj
27. čer 2015

Není to sice nic pěkného, ale zvládneš to! Už kvůli miminku 🙂 Je tady i skupinka Maminky samoživitelky, podpoříme tě tam a v hodně věcech pomůžeme 🙂 Jsem s malou sama od jejích 2 měsíců, teď jí jsou 2 roky a jsem nejšťastnější, že jí mám...i když jsem si to taky představovala úplně jinak. Hlavně hlavu vzhůru, získat sílu a pokračovat dál. Chlapi neví, o co přicházejí a zjišťují to, až když je pozdě...

janie1988
27. čer 2015

Já bych nečekala, až se tatínek vrátí. Hlavu vzhůru. Nejlepší náplastí je nový vztah. Třeba chodí po světě nějaký chlap, který by si přál mít prcka, ale nemůže. Držím palce. 😉

evulina77
27. čer 2015

@beruska1991 buď ráda, že ho máš z krku, pokud je chlap schopný opustit těhotnou ženu, obvykle za nic nestojí... Hlavu vzhůru, snad pomůže rodina, jsou i různé dávky... Ty to zvládneš, už i kvůli malé...

laineke
27. čer 2015

Já dostala po pěti letech "na vybranou" - "Já jsem se rozhodl, že děti vlastně nechci, tak se rozhodni..." Tak jsem se rozhodla a mám úžasnýho syna ...

beruska1991
autor
27. čer 2015

Děkuji dámy za podporu jen je to pro mě teď těžké.
Snad se to brzy zlepší nemůžu se malé dočkat 🙂

jarkaparka
27. čer 2015

Ahoj Klara.
Netrap sa, taky chlap za to urcite nestoji. Teraz musis byt silna.
Vybrala si krasne meno pre svoju malu princeznu 🙂 aj ja mam Lili a je to ten najvacsi smisek aky moze byt🙂
A nezabudaj to najcenejsie mas teraz v sebe
Drzim ti prsteky

zo_ja
27. čer 2015

Nevím,jestli chodíš do práce, studuješ... Ale určitě máš nějaký zájmy. Zkus třeba najít maminku v podobné fázi těhotenství, ať máš aspoň s kým mluvit o těchto věcech, nakonec si můžete navzájem vypomoct. Můžeš se poohlídnout po nějaké, která třeba muže má, ale není moc doma nebo tak něco... Abys těhotenství neprožívala tak úplně sama. A pokud to jde a baví Tě třeba kreslit, tvořit, přihlaš se na nějaký kurz, teď na to máš ještě čas, přijdeš na jiný myšlenky a mezi jiný lidi. Ne že by to ten smutek zapláclo, ale člověka to přiměje nebýt úúúplně apatický. Nebo těhotenské cvičení, aspoň se seznámíš.
Jak psala @lucienj , když se budeš trochu snažit, lidi Ti pomůžou.
A teda @laineke to je teprv hustý.
Žen, které si i s dítkem našly nového partnera jsou mraky a často jsou na tom líp než s tím původním. Není to veselé, není to jednoduché, ale všechno jsou to řešitelné věci. 😉
Hodně sil!

zuzana_ka
27. čer 2015

@beruska1991 Bud ráda, že tě takovej vocas opustil. Na světě je tolik fajn chlapů, co si budou vážit ženské a dítěte. I na tebe jeden takovej čeká. Stačí se jen rozhlédnout, vše dobře zvážit a sundat růžové brýle🙂

melodygirl
27. čer 2015

@beruska1991 je mi to líto, ale určitě to zvládneš. Sama vím ze své zkušenosti, když chlap začne podvádět když je žena teprve v šestinedělí. Je lepší se takového zbavit ještě teď, než potom, když je dítě na světě. Ještě si klidně můžeš rozmyslet, zda-li ho zapíšeš do rodného listu. Já bych to v tomhle případě nedělala, protože potom půjčovat malé jemu a nějaké cizí ženské, která ho bude vychovávat, popřípadě, když by v budoucnu třeba zažádal o střídavou péči není žádný med. Pokud máš trochu zázemí u svých rodičů, tak jsi to v podstatě vyhrála. Držím palce, najde se určitě lepší, s kterým když to pak neklapne se nemusíš o své dítě dělit.

marcicek84
27. čer 2015

@beruska1991 - to je chlapák půl roku to táhnout s jinou a tobě nedat na výběr, jestli i ze těchto okolností si chceš dítě nechat...no jo, tohle by si rozhodně za rámeček nedal, ale chtít ho zpátky, ani omylem...no a co dál, asi hledat pomoc u své rodiny a žít pro své dítě a hledat jiného partnera, každopádně tohle je opravdu podpásovka...

bonavoxa
27. čer 2015

Je tu spousta příběhů, kdy chlapi vycouvají. Najednou zjistí, že jim ,,něco" uniká...nebo prostě, že to není až zase taková legrace... mít dítě. Ale vždy to maminky zvládnou. Většinou se jim podaří najít lepšího muže. Ta biologie opravdu není důležitá. Škoda, že zamilované brýle někdy spadnou až po letech. S jedním takovým nezralým jedincem mám dítě, takže vím, jaké je to peklo se pak pokoušet o výchovu.
Asi ani nemusím psát, že je to neúcta k Tobě jako ženě, co čeká jeho dítě, k tomu maličkému, které potřebuje už teď otce a ne bábovku. Nezodpovědnost. Dokážu pochopit všechny lidské pohnutky, ale v životě jde taky o správné načasování. Třeba mu časem všechno dojde, ale bude pozdě.

A taky dost dobře nechápu pohnutky holky, co se tahá s chlapem, který čeká dítě s jinou. Ne, žádná nebude výjimka u někoho, kdo má tak hrubou neúctu k ženám, životu, hodnotám..a vůbec...

a_lexa
27. čer 2015

Nebudu psát co si myslím o něm..... 😠 😠. Každopádně tobě přeji, abys našla toho opravdového MUŽE, který bude mít rád tebe i tvou malou princeznu. Věř, že se to podaří, teď se soustřeď na svou princeznu a to ostatní časem přijde. 😉 Držím palce - určitě to zvládneš. 🙂

iwet91
27. čer 2015

@beruska1991 Jak jsi na to prisla?

andrrriiik
27. čer 2015

@beruska1991 Ježiši,to je ale parchant.Ale určitě to zvládneš,už jen kvůli miminku.Drž se musíš být silná 😉

catja
27. čer 2015

@bonavoxa No, ona o tom třeba ta druhá slečna neví, že... (v mém případě se také biologický otec nikomu nechlubil, že se mnou čeká dítě....)
@beruska1991 Přeju hodně sil, zvládnout se to rozhodně dá 😉

bonavoxa
28. čer 2015

@catja Je to možné, že to neví. Pak bych se teda divila, kdyby s takovým chtěla ještě nadále být, až to praskne. Však takový chlap je za trest 😠 Ale ženy a emoce, to je kapitola sama pro sebe..známe z vlastní zkušenosti. V tom logika není.

akankeo
28. čer 2015

@beruska1991 Tohle ma vzdy dve strany, ale zrovna v tehotenstvi, to je teda vul. Vybehejte si vse potrebne na dite, mate narok na podporu od nej v tehotenstvi i nejakou kacku na porizeni vybavicky, pak se budou muset upravit alimenty na dite a styk s ditetem. Tohle je vsehcno treba si vybehat, chlapovi do hlavy nevidite, treba se nakonec bude chtit i vratit, kdo vi, ale na dite si vsechno zajistete, jako samozivitelka to nebudete mit jednoduche a kazda koruna se az bude vyrustat bude hodit, i kdyz ze zacatku miminko skoro nic nestoji pokud k tomu bude pristupovat rozumne a nenechate se zlakat reklamou na vsehcno co nutne potrebujete mit... S tatou nebo bez, ceka Vas ted to nejhezci dobrodruzstvi, preju krasne a zdrave miminko a az to jen trochu bude mozne i klidne nervy. Me uz doma dva pokladi behaj po dome a treti, posledni je na ceste, vztah je vzdycky beh na ldouhou trat na coz si myslim nas dnesni spolecnost, nekteri rodice i skolstvi nijak nepripravi a pak se divime, ale nekdy to je i jednoduse nezraly partner, co si chce uzivat zivota a neumi vzit zodpovednost za svoje ciny a co s takovym, najde se lepsi...

beruska1991
autor
28. čer 2015

Slečna to moc dobře věděla ze se mnou čeká malé dítě...
To se pozná byla jsem trpělivá a čekala jestli se změní přístup jeho ke mě a k malé,ale vždy přišel domů sedl k počítači a psal na mobilu a já si přišla spíš jako spolubydlící a ne jako partnerka :(

bonavoxa
28. čer 2015

@beruska1991 Tak si gratuluj, že jsi se toho ocasnika zbavila. A ta druhá ho má za trest 😀

catja
28. čer 2015

@beruska1991 Aha, tak to je síla, ta teda musí mít žaludek... i když, kdoví, co jí on navykládal... to je to, že nikdy nevíš ☹ Ale já se taky uklidňuju tím, že se to těm lidem jednou vrátí 😀
A jak píše @bonavoxa jen ať si to s ním ta druhá užije 😀

bonavoxa
29. čer 2015

@catja Máš pravdu, že ono je to vždy složitější. Ty vztahy nevztahy. Čemu všemu jsou ženy schopné uvěřit, je až neuvěřitelné :D Můj ex o mě taky vykládá neuvěřitelnou story...a očividně se zase nějaká nachytala. Lidi tak nějak přestali všechno řešit :D Minulé vazby, děti,...dělají jen tlusté čáry bez sebereflexe. A to je právě to. Pak si to někde v sobě nesou do všech těch ,,super" nových partnerství. Holky jsou fakt naivní, když si myslí, že budou výjimky jen tak, že jsou třeba hezčí, chytřejší, má je víc rád...nebo kdoví co. To nadšení z nového opadne, každý vztah dospěje do fáze rutiny..a pak už je to i práce a odříkání 😀 😠
Osobně už jsem velice opatrná na všechny ty ,,chudáčky" opuštěné, co je žena doma týrala, opustila, využila, děti sebrala, apod. Protože vím, jak to experti umí cíleně otočit.

lamiaaa
29. čer 2015

To mě mrzí, musí to být strašný ☹ . Ale až oni dva se rozejdou, on zůstane sám, ty ne, ty budeš mít děťátko. Asi to nebude lehké, ale za pár let budeš možná ráda, že to takhle dopadlo, že se přítelova povaha ukázala ještě relativně včas a ty budeš mít možnost najít pro sebe fajn partnera a pro dítě opravdového tátu.

janajanajanulka
29. čer 2015

Ahoj, nečetla jsem všechny příspěvky, jen ten tvůj, miminko Ti to určitě vynahradí a dokážeš být šťastná díky mimča i bez něj, nebude to sice ono ale uvidíš že nakonec to bude také fajn 🙂 Já teda zůstala sama také, poslal nás do háje hned po tom co se dozvěděl že jsem těhotná (a to ON to dítě chtěl, on chtěl at vysadím prášky atd...) Nebylo to lehké být sama jak v těhotenství tak s miminkem zejména po finanční stránce, ale měla jsem ohromnou podporu rodičů a rodiny. Ano, občas mi bylo do breku jak v okolí koukáš a vidíš ty štastné páry s dětmi, ty tatínky kteří se jim věnují, u gynekologa na prohlídce vidíš jak tatínci natěšení doprovází maminky aby viděli jejich nenarozené dítko, v porodnici jak za nimi rodina a tatínci natěšení chodí na návštěvu atd... za námi nepřišel ani po porodu, ale během těhotenství jsem se s tím už smířila. Občas příjdou ale chvíle kdy ti to je líto a mrzí tě to že tady prostě ten tatínek není pro mě ani pro malou... No nevímjak to bude u vás, u nás to bylo právě tak, že neměl zájem vůbec. Ted má dcera 3 ročky a jsem ráda že s ním nejsme, dala jsem mu druhou šanci jak měla malá 2, a nakonec to byla největší chyba, udělal nám ze života doslova peklo, psychicky nás týral, fyzicky mě také napadl, deptal celou rodinu nejen mě, a už to sklouzávalo ke stolkingu, sledoval nás, vyhrožioval atd. opravdu po tomhle jsem nakonec ráda že do ted ho nemá dcera v rodném listě a ted jsem štastná že jsme samy. Je nám spolu s malou hezky, a ona sama říká že tatínka nepotřebuje a nechce, že má děděčka a babičku. Dítě ti vše vynahradí! uvidíš! Jestli se k tobě nevrátí nebo bude chtít dítě znát a věnovat se mu... Upřímně, i kdyby se chtěl vrátit už bych mu šanci nedala, podvedl tě jednou navíc těhotnou a odešel, udělá to pak kdykoliv znovu. Těchhle zkušeností znám až až... Neboj, uvidíš že si najdete fajn tatínka a budete štastní... Ted si užívej těhulkování a těš se na miminko! To tě totiž nikdy neopustí, pro něj budeš vždy ta nej a jeho maminka! 😉 Přeji hodně sil!