Clearblue - duch po limitu. Jaké máte zkušenosti vy?

14. srp 2022

Ahoj holky,
chci se zeptat na vasi zkušenost s Clearblue testy. Ukazuje po limitu duchy?
Jsem dnes 48dc a netusim kdy byla ovulace. Stalo se mi to poprve, jinak mam ms pravidelnou. Jen odhaduju dle bazalnich teplot. Je mozny, ze jsem teprve 10dpo. Pred 10 dny pichnut Agolutin. Zkousela jsem jako první ten adiel tt a vysel s duchem v limitu. Vcera tam nebylo vubec nic. Tak jsem zkusila dalsi znacky life light a bilo. Nedalo mi to a zkusila jsem z tentyz moci i clearblue. V limitu nevybehlo vubec nic. Tak jsem to odhodila a myslela si, ze nejspis vadny test. Po pulhodine jsem si vsimla ducha. Vim, ze to nemuzu brat za pozitivní vysledek. Ale nedá mi to, protože neni šedivy, je modre zabarveny. Neresila bych to, jenze dr.chtela abych zacala brat norethisteron na vyvolani a to se mi nechce pokud bych byla tehotna. Dekuji za prispevky a zkusenosti.

monika3456
14. srp 2022

Zkus dr.max, clearblue jsem nemela, ducha tam mas.

katka_cou
14. srp 2022

Já měla 10dpo v limitu ducha na Clearblue, test jsem dělala z odpolední moči, už jsem to nemohla vydržet.😂 Ovu jsem měla potvrzenou BT a ovu testama.

autor
14. srp 2022

@katka_cou To je presne jak ten muj 😀 jenze ja ho nemela v limitu. A jak to dopadlo? 😊❤️

katka_cou
14. srp 2022

Jsem teď 12+1 a 19.8. jdeme na první screening🥰

autor
14. srp 2022

@monika3456 Zkusim 😊👍

nina004
14. srp 2022

Ja by som povedala ,že máš testy pozit. Ale skús ešte trebárs Livsane alebo mamatest, majú veľa farbiva. Uvidíš čiarku zreteľnejšie,keď tam bude

autor
14. srp 2022

@nina004 Dekuji, ty ani neznam. Zkusím. Ale co mam ted načteno z diskuzi, tak delaji pry falesne duchy 🤨

susmevem
14. srp 2022

... Mama testy ano, Livsane je z Benu lékárny a jsou to jedny z nejlepších testů, tak zkus. Nebo kup testy v Dmku...

vercaaevzen
14. srp 2022

Zdravím holky, co myslíte? Už byl dávno suchej, ale dcerka mi ho při focení sebrala a hodila psovi do misky s vodou. Nechci zakládat novou diskuzi 🙂

autor
14. srp 2022

@vercaaevzen tohle uz je krasny duch 😊

autor
14. srp 2022

@susmevem moc dekuji 😊

nina004
14. srp 2022

Mne neurobil ducha ani jeden test. Možno som mala len šťastie,ale obe mi ukázali pekné čiarky už na 8DPO a na 9DPO.

autor
14. srp 2022

@nina004 ja zkusila clearblue poprve a jestli ukazuje opravdu takove falesne duchy tak to je mazec teda. Uz pockam na ms. Nemam na to nervy😀😀

nina004
14. srp 2022

Toto už podľa mňa bude regulérna čiarka. Ja som mala prvý test dr max.a na ňom bola čiarka slabšia ako tá tvoja, skoro ju ani vidieť nebolo. Poobede už na všetkých testoch boli čiarky pekné. Ja som robila clear blue pri oboch deťoch len Digi,tak s týmto nemám skúsenosť. No digitálny ma neklamal. Inak neviem ako tento tvoj ,ale napr.digitálny je až citlivosť 25.

berushe14
14. srp 2022

Proč by byl falešný??? Kdybys měla mamatest, tak ti řeknu ze je to falesnak. Clearblue podle me falesnaky nedělá a navíc je 25 citlivost….

berushe14
14. srp 2022

@katka_cou ty mas daleko pozitivnejsi test než zakladatelka. Ale bude ji silit, doufám❤️ Když já ztrácím miminko, tak ať má někdo krásnou zprávu🙏🙏🙏🙏

susmevem
14. srp 2022

@berushe14 ... přesně, moje taky odchází, někde se to vyrovnat musí ❤️

berushe14
14. srp 2022

@susmevem jsme v tom spolu🙏😰 já už to čekám nejpozději zítra večer….dneska vana, červené a snad..

susmevem
14. srp 2022

@berushe14 ... držím moc palce, ať se to vyřeší samo ♥️. Já musím bohužel na revizi, jsem už 12tt a samo to nejde...😔. Psala jsi mi pod můj příspěvek v diskuzích. Máte ještě nějaký další pokus?

autor
14. srp 2022

Jejda, tak to me moc mrzi 😔 jak ja vam rozumim, stalo se mi to minuly rok. Musela jsem na revizi. Od te doby nic, proto jsem se skoro radovala, ze se mohlo zadarit. Ale po precteni nejruznejsich prispevku uz tomu neverim.

autor
14. srp 2022

@berushe14 Asi z toho nic nebude, ale moc dekuji ❤️

autor
14. srp 2022

@susmevem Dekuji❤️

autor
14. srp 2022

@berushe14 jo a tenhle je citlivost 10, je to asi nejaky novejsi

susmevem
14. srp 2022

Zkus ještě jinou značku 🙂. Sama jsem zvědavá, jak to po revizi půjde a bude. Bohužel jsem trošku limitovaná věkem, ale snad si k nám miminko ještě cestu najde a dopadne to dobře ♥️. Každopádně moc děkuji a držím palce, ať se zadaří ♥️

berushe14
14. srp 2022

Hele zlato, sice lehce po limitu, ale to bude dobre. Zkus zítra já sem byla spokojena s livsane a intime

autor
14. srp 2022

Moc vam obema dekuji za podporu, jste zlaticka. Drzte se❤️

barbora2305
16. srp 2022

Ahoj. Tak jak to dopadlo dělala jsi ještě test nebo čekáš? 😍

susmevem
16. srp 2022

Taky by mě zajímalo, jak jsi na tom?...♥️. Držím ti moc palce ♥️

autor
17. srp 2022

Ahoj holky 🙂 udělala jsem pak ještě mamatest, kde samozřejmě hned vyběhnul krásný růžový duch, takže jsem si moc nepomohla...testovat něčím co dělá falešné duchy běžně😀 rozhodla jsem se, že už to řešit nebudu a počkám na ms. Ta přišla dneska jako hodinky😀
pro mě poučení, netestovat před ms plastovým testem 😅 já nevim, maximálně digitálem 😀 i když já osobně bych spíš zašla rovnou na krev než vyhazovat peníze za nějaké digitální testy a stejně nemít jistotu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru