Clearblue s ukazatelem tydnů. Spolehlivost?

nikishkaaaa
21. črc 2020

Dámy, řeším takový problém, povedlo se nám po 7 měsících konečně otěhotnět, a tak začínám asi věci možná moc řešit, přesto budu ráda za Vaši zkusenost. Dle bazalni teploty a testu jsem měla ovulaci 16. nebo 18.DC, dnes jsem 42 DC, tedy 24 nebo 26 DPO a digitalni test clearblue s ukazatelem tydnů mi stale ukazuje jen 2-3 tydny těhotná, mělo by to být přece už 3+ že? Vysledek 2-3 tydny mi ukazal už minulé pondělí a dnes znovu ☹ obávám se, aby se miminko vyvíjelo. Máte nèkterá podobnou zkušenost?

cinam
21. črc 2020

Mám a bohužel ne dobrou. Měla jsem to stejně. Těhotenství se nakonec vyvíjelo vlastně dobře, skončilo pak až v 10tt. Já ale dělala jen jeden test, tak jsem neměla srovnání. Podle mě když už tam byl stejný výsledek před týdnem, tak to spíš nevypadá dobře

nikishkaaaa
autor
21. črc 2020

@cinam děkuji za zkušenost.

nikishkaaaa
autor
21. črc 2020

@cinam i kdyz myslis, ze to melo souvislost, kdyz se Ti tehu vyvijelo dobre? 😉

vendelinka08
21. črc 2020

@nikishkaaaa vůbec bych tohle neřešila s těhotenským testem, ale objednala bych se na gyndu. Test ti přece neřekne, jak se miminko vyvíjí.

nikishkaaaa
autor
21. črc 2020

@vendelinka08 to samozrejme objednana jsem, ale hodně mě to znervóznilo, uz mam mit par dnu 3+ a misto toho už týden 2-3 tak se bojím, aby HCG narůstalo

mona91
21. črc 2020

@nikishkaaaa já bych se test vůbec neopirala. Jasné carky musí sílit ale ze zkusenosti vím ze každé stoupá hcg jinak já třeba proti kamarádkám při screeningu měla hcg poloviční, na začátku když ještě nebylo nic videt na testu duch po limitu digital clearblue negativní tak mi bral pro jistotou krev a 4dny po vynechání MS jsem měla hcg 17 ( kamarádka měla dva dny po vynechání hcg ve stovkách jednotek) a obě mám zdrave děti takže bych přihlížela i k tomuhle. Budu držet palce

nikishkaaaa
autor
21. črc 2020

@mona91 jste zlatá, moc děkuji za slova podpory 🤗 kéž budete mít pravdu a mimi bude tam, kde má být a v pořádku 🙏 čárky na klasickém testu jsou dálnice, jen clearblue zlobí. A nemám žádné těhu příznaky 🤔

mona91
21. črc 2020

@nikishkaaaa mě nebylo nic u prvního ani teď a jsem v 10tt 😂 jestli jsou na normálních testech dálnice fakt bych nevyhazovala peníze za clearblue. Teď je prvotní cíl aby to bylo tam kde to má byt, hned další bude aby se to vyvíjelo jak má, aby byla akce.... a tak dále 40tydnu 😂

michaela1990xx
21. črc 2020

Mně se ukázalo 2-3tydny, ten den jsem sla k dr a ten rekl, ze jsem 5.tt 🙂 Dneska jsem 33tt 😊

michaela1990xx
21. črc 2020

@nikishkaaaa a taky jsem nemela těhotenské příznaky, ty začaly po 6.tydnu, ale to teda byly takové nevolnosti, které nikomu nepreju 😀

michaela1990xx
21. črc 2020

Jo a taky mi to tak ukázal právě ten clear blue. A kamarádka na tom byla podobne. Ukázalo ji to 2-3, ale byla ve 4. Je to jen orientační.

nikishkaaaa
autor
21. črc 2020

@michaela1990xx ale to vam sedí, kdyz Vám ukaže 2-3, tak jste 4-5 tyden 😉 je to totiz mysleno 2-3 tydny od oplodneni 🙂

cinam
21. črc 2020

@nikishkaaaa promiň, asi jsem to napsala blbě. Myslím si, že ten můj test s tím souvislost asi neměl. Proto jsem psala, že nemám to srovnání toho testu třeba po týdnu. Prostě si myslím, že jsem měla nižší HCG, což může být v pořádku, ten rozptyl je veliký. Ale pravda je ta, že pokud tobě před týdnem ukázal už 2-3 a teď také, tak bych se raději připravila i na špatné zprávy. Já mám teď za sebou opět nevydařené těhotenství, čárky mi přestaly sílit nějak 17 dpo. Byly sice silné, ale věděla jsem, že se synem sílily daleko rychleji, tak už jsem byla psychicky připravená. Doktor to pak jen potvrdil, vývoj se zastavil nějak během toho 5tt. Ale digitální test jsem nedělala, tak nevím (u toho prvního těhotenství jsem pak z něho měla akorát stres, že neukazuje to toužené 3+). Samozřejmě ti moc přeji, ať to je jen nějaká chyba na tom testu a miminko ať pěkně roste 😊 dej pak vědět 😊

vendelinka08
21. črc 2020

@nikishkaaaa jasný, spíše bych se nerozhodila Digi testem, který ti nic neřekne. Já vždy používala papírkový a stačilo mi když sílil. Určitě bude vše v pořádku. Už netestuj....

nikishkaaaa
autor
27. črc 2020

Tak dámy děkuji moc, dnes jsem byla na 1.kontrole a plod je nastesti tam, kde ma byt, jsem cca 6+1 i srdicko uz bylo. Tak snad za 3 tydny bude vse v poradku a dostanu prukazku 🙂 je to zatim strasne malicka, tak stat se muze cokoliv a dulezita bude dalsi kontrola, ale i tak se mi oddechlo, ze je zatim vse v poradku 🙂

cinam
27. črc 2020

@nikishkaaaa super 👍 jen tak dál

llenka_li
12. zář 2021

@nikishkaaaa Dopadlo těhotenství dobře? Mám stejný problém, dnes 20 DPO, minulou neděli test 2-3 a dnes opět 2-3 z ranní moci, tak jsem akorát na nervy 😢 mělo být už 3+.

nikishkaaaa
autor
12. zář 2021

@llenka_li je mi líto, ale tenkrat nedopadlo, ale asi to s testem nemelo nic spolecneho, zamlkle tehotenstvi v 9tt. Ale dnes uz mam 1,5 mesicni druhou holcicku ❤ drzim pesti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru