Digitální test Clearblue. Jaké je spolehlivost týdnů?

8. říj 2023

Jsem 44DC, dnes delany tehotensky test clearblue ukazuje jen 2-3 tydny, sex byl jeden a to 12DC, cyklus mivam pravidelny 26dni. Zacinam chytat paniku, jestli je vse ok, minuly tyden ukazoval taky jen 2-3. U lekare jsem byla minuly tyden a jeste krome dutinky a naznaku zloutkoveho vacku nebylo nic videt. Dalsi kontrolu mam az koncem mesice. Nervy pracuji.

lichozroutsudy
8. říj 2023

Testovanim ale nic nevyresis, je to bud hop, nebo trop a to bez ohledu na to, kolik testu udelas. Zklidni se a pockej do dalsi kontroly.

miri77
8. říj 2023

Já mám teda s digitálem zkušenost jen pozitivní ,jeden jediný test a věděla sem že sem těhotná ,i můj gynekolog říkal že na něj spoléhají doktoři jako na jediný.Ty týdny +- odpovídaly🙂

lichozroutsudy
8. říj 2023

@miri77 Uvnitr toho testu je papirek. Uplne stejny papirek jako je treba papirkovy Mamatest ci Benu test. Neni o nic vic ci mene spolehlivy nez bezne testy, proste zachyti hladinu hCG a zobrazi vysledek. Uplne stejne jako klasicke testy za petinovou cenu.

autor
8. říj 2023

@lichozroutsudy bezne testy ale neukazuji ty tydny a dotaz je na spolehlivost ohledne tydnu

lichozroutsudy
8. říj 2023

Ach boze. Je uplne jedno, co ten test ukazuje. Je to jen prevedeni te cary do digi podoby. Uvnitr je papirek, ktery funguje uplne stejne. Bud se podivas na papirek a vidis caru, nebo si priplatis za to, ze si koupis papirek s cipem, ktery ti prevede intenzitu na dospleje. Opravdu tam nemaji skritci biochemickou laborator. Spolehlivost je orientacni
HCG je pritomno, ale jeho hladinu zna jen rozbor krve/moci v normalni laborce.

Je fascinujici, jak se lidi nechaji oblbnout marketingem.

sami28
8. říj 2023

Jsem 40dc a test jsem delala 36dc a uz tam bylo 3+. Ale nekomu stoupá HCG pomaleji, treba by tam bylo za par dni uz taky 3+. Jsou to nervy tyhle začátky, ale držím palce a věřím, že to dopadne dobře 😊

autor
8. říj 2023

@lichozroutsudy Stacilo napsat, ze je to je dle tebe nespolehlive nebo jen orientacne, nemusis se hned rozcilovat. Ale jestli ti to dela dobre, klidne se rozciluj.

autor
8. říj 2023

@miri77 díky

lichozroutsudy
8. říj 2023

Ja se nerozciluju. To by, mimochodem, vypadalo uplne jinak. Jen se podivuji nad tim, jak moc je ten blud o digitalnim testu na tomhle foru zazrany. 🤦‍♀️

autor
8. říj 2023

@lichozroutsudy vidis, tak to nevim, ze to to tu nejak frekventovany, moc sem nechodim. Doma mam uz 2.5lety dite a resim to z duvodu, ze kdyby to nedopadlo, ze cim driv se to podela, tim lip, abych nemusela na cisteni. Takze nejsem prvnicka, proste me to zajimalo z ciste praktickyho hlediska, protoze dalsi kontrola je az 8+6, cili 9tt a v minulem tehotenstvi jsem to mela cely jinak no. Kazdy tehotenstvi je jiny, ale tohle je proste fakt ted jiny, proto me to hloda. Navic minuly cyklus po terminu na obyc testu dalnice, test jsem delala az kdyz mi bylo divny, ze se mi navaluje z ryb a bolej prsa, nedoslo mi, ze jsem to nedostala, radost a pak to s lehcima krecema odeslo samo jako tyden a neco opozdena MS. Takze jsem ted patrne lehce v nervu, snad chapes. 😅 Sorry za roman, nikdo to nevi, proto to bleju sem.

lichozroutsudy
8. říj 2023

Jo, chapu te a rozumim ti. Jen ti rikam, ze zadny test ti odpoved neda. To az dalsi prohlidka u dr., do niz budes muset pockat. Stres ti nepomuze, hid se do klidu a doufej. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru