Duch na testu a následně podivná menstruace

luciiiv
7. zář 2015

Zdravím, mám dotaz. Po zpožděné ms jsem si dělala test a vyšel mi tam slybý ale vyditelný duch, tak jsem hned druhý den letěla k dr. Ta mi řekla, že jsem podle sliznice těhotná, ale že na UZ není nic ještě vidět, tak mě objednala za deset dní. Udělali mi nějaké stěry z čípku a upozornila mě, že mohu špinit. jenže ten večer jsem malinko zakrvácela po sexu. Druhý den ráno bylo vše v pořádku, a v poledne jsem začla malinko krvácet, tak jsem zajela do špitálu. Dr mě prohlédl, řekl, že z dělohy nekrvácím, spíš z čípku a že to za pár dní přejde. Druhý den jsem to měla zas, pak den nic a pak zase jeden den. Pořád mě bolí v podbřišku. Myslíte, že by to mohlo být těhotenství nebo se jednalo o samovolný potrat? Děkuji

milca111
7. zář 2015

Udělala bych si znovu tehu test,pokud čárka zmizela nebo slábne,tak se asi bude jednat o biochemické tehu,pokud bude čárka dal sílit,miminko je porad v bříšku.Někdy se může zakrvacet i v tehu a příčin je vice a na miminko to vliv nemá.

shine2015
7. zář 2015

@luciiiv a proč si neudělas test??? Já tohle nechapu....tady ti to nikdo neřekne.....nejsme věštkyně.....

luciiiv
autor
8. zář 2015

Vim, že nejste věštkyně, jen se ptám, zda to někdo taky nezažil. Testům nevěřím. K dr. jsem objednána na desátého, tak počkám

jaresska
9. zář 2015

Mě se začátek těhu ohlásil 2dení ms, bylo mi to divné tak jsem si udělala test...a byl pozitivní a protože jsem měla hnědý výtoky dost hodně letěla jsem na pohotovost tam mi řekl protivný doktor že nejsem vůbec těhu....pak jsem šla ke své dr za 14 dní a byl tam akorát váček do té doby krvácení špinění co jsem se vrátila od dr strašná bolest v podbřišku a krev tak jsem si říkala konec a nakonec mám 10 měsíčního kluka, to špinění krvácení trvalo do 3 měsíce...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru