22 dní opožděná menstruace, ale testy negativní. Co si o tom myslet?

ivanapavlasova
21. říj 2019

Dobrý den chtěla bych se zeptat menstruaci jsem nedostala 22 dní ve středu jsem byla na gynde kde mi doktorka řekla že to vypadá na těhotenství podle sliznice ale že ještě není vidět odebrala mi krev a výsledky budou až za týden dělala jsem si ale dva testy a vyšli negativně nevím co si o tom myslet
Miminko si strašně přeji a už se o něj snažíme deset měsíců

kiki1912
21. říj 2019

@ivanapavlasova mohla být později ovulace tudíž nemusí jít vidět nic než jen zvýšená sliznice a nebo si na začátku těhu. Pokud chceš mít jistotu tak si zajdi jako samoplatce na krev do nemocnice

jituli84
21. říj 2019

@ivanapavlasova Jj souhlasím taky jsem byla na odběru hcg jako samoplátce, vysledky byly daleko dřív. Jinak na ultrazvuku zvětšená sliznice bývá i před menstruací. aspon budete mít jistotu.

irena1111
21. říj 2019

Pokud jsou testy negativní tak bych to na těhu neviděla. Chápu, že si mimi hodně přeješ ale možná právě ta přehnaná touha, nedočkavost a stres zda už to konečně vyjde je právě ten důvod proč se nedaří.

kajka93
21. říj 2019

Ja mam problémy s menstruaci od jak živa, ted jsem dostala menstruaci po 6ti mesicich. K lekari jsem chodila na prohlidky byla jsem i na hormonalni profil, vse bylo vzdycky v naprostem poradku. Vyvolavaci inkekce a hormonalni lecbu jsem odmitala. Proste jsem cekala az to.prijde samo. Hold nekdy to tak proste je a nemusi k tomu byt zadny zdravotni problem. Kazdopadne hlavu vzhuru napric vsem mym problemum s menstruaci mam skoro 2leteho syna. Takze klid ono to jednou proste prijde. Vim ze je to klišé a rika to uplne každý ale fakt je dobré se tim az tak nezabyvat. S manzelem jsme se snazili o dite 2 roky. Pak jsme si rekli nekde to kaslem na to, vzali jsme se naplanovali jsme si svetbni cestu vylety, stavbu domu atd atd. No a ejhle. Ja jsem otehotnela a bylo po veskerych planech 🤣

ivanapavlasova
autor
21. říj 2019

@irena1111 já se tím nijak nestresuju říkám si když to má přijít tak to přijde jen mě rozhodilo že doktorka vyloučila cystu a řekla že to vypadá na těhotenství a odebrala krev ale test mi nic neukázal tak v tom případě asi doktorka neví co mluví mám stres jen že testy budou až za týden

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru