Opožděná mentstruace a test stále negativní. Čím to může být?

flowerstone
18. lis 2019

Ahoj všichni, Fakt nevím co se to s moji menstruací děje 😃 naposled jsem to dostala 10.10 takže mi mešká MS 8 dní. Delala jsem si tehotensky test když mi meškala 5-6 dní a když text vyšel negativní šla jsem na gyndu. Doktor řekl ze těhotná nejsem (dělal vnitřní ultrazvuk) ale říkám si jestli není na takovy ultrazvuk stejně ještě brzy? Kdyby jsme doopravdy těhotná tedy byla. (Což vypadá ze šance je 1% ke 100) gynekolog mi řekl ze ani ovulaci ještě neproběhla. Což vůbec nechápu.. Oba vaječníky jsou prý ok. jak je mozny ze jsem neměla ještě ani ovulaci když už jsem to dávno měla dostat? A teď poslední dva dny špinim ale zatim se nic nerozjelo... s přítelem se snazime o mimi a stále nic 🙄 když už to nějak vypadá tak to vlastně nevypadá 😀 dekuju za odpověď !

barulina
18. lis 2019

Teli neni stroj. Treba spine i je nidace

terezsk
18. lis 2019

@flowerstone Myslim si ze doktor nemuze vedet zda ovulace probehla ale jen jestli probehne a to zjisti par dni pred ovulaci . Ale pokud ovu neprobehla muze to zpusobit meskani MS. Ovulace urcuje ms a pokud znas svou lutealni fazi tak by to melo byt jasne . Jinak si myslim ze pokud meskas 8 dni to uz by si mela ma testu dalnice .Takze si myslim ze tehu nejsi , jen ms se nekde louda 👍🏼

sudylichozrout
18. lis 2019

@terezsk Samozrejme muze, vidi zlute telisko.

jituli84
19. lis 2019

Já měla zpoždění i 14 dní a tehu jsem nebyla a to jsem měla jinak ms přesnou jak hodinky, jinak ovulace prej každý měsíc bejt nemusí

bazarky
27. lis 2019

Ahoj holky. Prosím o radu. Jde o. To ze jsem poslední menses mela 28.10-3.11.byla jsem na gynekologii 25.11. protoze me hrozne pichalo v podbrisku a zvracela jsem. Dalsi ms bych mela mit prave toho 25.11.-jeste jsem to nedostala. Na vnitrnim ultrazvuku mi pani dr rekla, ze mimco nevidi (jasne taky, jak by mohla - posledni sexovani bylo 12.11) coz by poznat jeste ani nemohla si myslim.. No jde o to, ze mi dr rekla ze mam zvysenou delozni sliznici a volnou tekutinu v deloze . Ma cenu si kupovat test? Zpozdeni 2 dny... 🙄

bazarky
30. lis 2019

Holky, jsem z toho jelen 🦌 prosím o radu… 🙄 25.11.jsem měla dostat MS… dneska odpoledne jsem měla hnědorůžový výtok (byl jasně vidět), bolest v podbřišku jako u ms… Teď mám bílý táhlejší výtok a žádné špinění. Bolesti v podbřišku jsou… Co to sakra je 🤨!? 😔… Dneska ráno byl test negativní… Další nemám odvahu dělat 🙄😔