Nevím, jsem těhotná? Testy negativní, na UTZ tečka

kamilla11
28. dub 2015

Dobrý den chci se zeptat zda měl někdo podobný případ jak já . 24 února jsem byla na revizi pro zamlklé těhu,Od té doby jsem měla jen jednu menstruaci, tet čekám na další a ještě jsem jí nedostala, totiš nevím kdy to mám přesně dostat nezapsala jsem si první menstruaci, po první menstruaci jsem měla 2x nechránění styk , Dělala jsem si těhu. test v pátek a vyšel negativní, dělala jsem si ho nebo mi bylo nevolno a myslela jsem že můžu být těhotná a pak jsem si řekla tak nejsem zkusíme příště, ale v pondělí jsem šla na gyndu, nebo mě bolí na levém váječníku takové mírné bolesti, když mě prohlížel tak řekl že jsem v pořádku a že mi nic není , tak se mě ptal jestli jsem měla nechránění styk, řekla jsem ano . říkal že na ultrazvuku vidí tečku a myslí si že je to začínající těhotenství ale neví to jistě jen to tak vypadá , tak mi dělal test, a test o pět negativní ☹ , ale on mi řekl že jestli je to malinko tak test může být negativní , včera mi píchl vyvolávačku ještě jsem to nedostala je to moc brzy, ale jsem strašně nervní, máte někdo podobnou zkušenost , děkuji moc 🙂 Jo a na ty váječníky mi řekl že to může být z těhotenství.

misar91
28. dub 2015

tak můžeš i nemusíš.ještě počkej a zkus si test třeba za pár dní.vím že ta nejistota musí být děsná ale nic jiného ti neporadím.jen to že tělo se mění.já nikdy neměla žádné problémy ale po porodu vím že mám ovulaci,bolestivou menstruaci a snad pokaždé si myslím že jsem v tom když to mám dostat (únava,nevolnosti,motání hlavy) třeba tvoje tělo reaguje po zamlklém těhu také tak...jinak jsem taky jednou šla na vyvolávačku,měla jsem to dostat do 10dnů a dostala to až 12tý den tak uvidíš 😉

kamilla11
autor
28. dub 2015

Děkuju, počkám do pátku jestli to dostanu , když ne zkusím ráno test, uvidím co se má stát at se stane 🙂 jen jsem nedočkává

majaaa82
28. dub 2015

Ahoj holky, tak já taky přispěju se svou troškou do mlýna, když poradíte, budu moc ráda. Beru Utrogestan 20.-29. DC na srovnání cyklu už skoro rok, MS vždycky dorazila jak hodinky za 2-3 dny. Tenhle měsíc jsem po dohodě s lékařkou zkracovala, takže jsem nasadila 17.-26. DC a od té doby nic. Dnes 31. DC. Mám šíleně bolavá, nateklá prsa a pocit, jako kdybych to měla každou minutou dostat, ale nic se neděje, jen mám víc bílého výtoku a začalo se mi tvořit velké množství slin. Test jsem si dělala dnes a je negativní. Nevím, kdy mám ovulaci (resp. ovulační test směřoval spíše k 12.DC, ale čára nebyla úplně stejně výrazná, jen o maličko méně), nicméně poslední styk byl 17. DC, je možné, že jestli byla ovulace třeba 19. DC a došlo k oplodnění, že by to test ještě neukázal? Testovala jsem klasickým dr. Maxem. Teplotu neměřím úplně pravidelně, ale mám teď pořád kolem 36,9 +- 0,1. Díky.

sannnya
28. dub 2015

@majaaa82 já když otěhotněla, taky jsem se testovala a nic, bolela mě prsa, teploty 36,9 a tři dny po termínu menstruace mi teprve test ukázal dvě čárky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru