Gestační váček, ale TT negativní. Máte zkušenost?

leeela
16. čer 2020

Ahojky,
Poslední MS jsem měla 1.kvetna, (MS mívám nepravidelnou, ale ne zase tolik) test byl včera negativní, prsa mě bolí, krk a dekolt mám jak v pubertě, tak jsem se vypravila k MUDr pro vyvolavacku... k mému velkému překvapeni mi na UTZ ukazala 4mm velký asi gestacni váček a ze se mám tedy chovat ‘tehotně’... nabrala mi krev na Hcg a píchla agolutin...Výsledky budou zítra odpoledne...
Měla jste některá negativni test a u MUDr gestacni vacek?

veronikav31
16. čer 2020

Ano,já při prvním těhotenství, tt negativní, na ultrazvuku dokonce bilo i srdíčko...sice to nedopadlo, ale to už je o něčem jiném. Držím moc palce. Zítra dej vědět

hasara33
16. čer 2020

@leeela ahoj, mě se to stalo při prvním neplánovaném těhotenství, tahle možnost mě nenapadla, a protože jsem často mívala dlouhé cykly tak jsem dělala test až asi po měsíčním zpoždění menstruace - byl negativní takže jsem čekala a čekala a MS nikde, nakonec jsem si ho udělala za cca dva týdny znovu a to už byl pozitivní 🙂 nevím, čím to bylo 🤷 nicméně těhotenství v 9. týdnu skončilo

lucca35
18. čer 2020

@leeela já poslední MS 2.5.,hodně nepravidelná MS,tehu testy pozitivní,na UZ nic,HCG 110. Upřímně,už se nevyznám v ničem

kuttu
18. čer 2020

@lucca35 Na ultrazvuku je neco malinko videt az od hodnoty 1000 a vic...takze pri 110 tam doktor nic videt nemohl

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru