Negativní test 3dny po vynechání MS

lucinkaklimentova
6. čer 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli s tím některá nemáte zkušenosti. antikoncepci neberu už dýl, a teď se mi opozdila mentruace o 3 dny ale test negativní :/ zkoušela jsem ovulační(někde jsem četla že může ukázat těhotenství dřív) a čárka slabší než kontrolní. No a jinak jsem tak nějak mimo, nevím jak to poznat, mám návaly horka a motá se mi hlava. Stalo se to nějaké? 🙂

jita1107
7. čer 2017

Ahoj, neporadím ti, protože jsem na tom stejně.... Ale můžeme společně čekat. 🙂 Měla jsem to dostat v sobotu(pravidelný cyklus 28 dní) a nic. Test v pondělí negativní, dnes budu zkoušet odpoledne další...
V sobotu jsem teda našla 2 kapky světle hnědého výtoku, jinak krom nafouklého břicha žádné příznaky nemám. Normálně mě vždy alespoň 10 dní před menstruací bolí prsa, teď nic.
Co vy, Jak dlouho se snažíte?

rozarka69
7. čer 2017

Take jsem tehdy mela nafoukle bricho a prsa jsem teda trosicku citila. Takove napeti v nich. Na testu jsem mela ducha myslim ze 4den po vynechani MS. A celkove jsem se citila plactive. Drzim vam palce 🙂

japerinka7
7. čer 2017

Já měla 3. den po vynechané MS taky pusto-prázdno, až 6. den se objevil duch 😉 Držím palce!!! 🍀

cl8ireh
7. čer 2017

Jsem na tom stejně! Já mám k tomu ještě bolavá prsa, časté močení, pobolívání podbřišku jak na MS a průjem. 😒

lucinkaklimentova
autor
7. čer 2017

@jita1107 tak ti moc držim palce ať ti to dopadne tak jak chceš 🙂 teprve třetí měsíc snažení, jak dlouho ty? 🙂

jouzis
7. čer 2017

Me se 2.carka ukazala az tyden po vynechane MS a to u obou tehotenstvi🙂

luj89
7. čer 2017

@lucinkaklimentova ahoj, jaky pouzivas tehot. Test? Resp. s jakou citlivosti.

margotecka
7. čer 2017

Ahoj holky, jsem na tom podobně. Dnes termín ms,ta zatím nikde. Ráno jsem si dělala tt a tam taky nic ☹ Ach jo 😢

jita1107
8. čer 2017

@lucinkaklimentova My druhý měsíc, takže taky krátce. Žádná hrůza, ale mrzí mě to - hlavně se skrz to nafouklé břicho a zašpinění v den menstruace bojím, abych neměla nějaký zdravotní problém. ☹
Dnes (5.den zpoždění) jsem to nevydržela a šla na vyšetření HCG z krve - negativní. Takže já už aspoň vím, na čem jsem. 😔
Ale vám ostatním držím pěsti!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru